Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılırSuni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır

20.05.2019

Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 49

Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır

Kübik zirkonya'nın yaratıcıları bir gol belirlemedisüs eşyaları yapmak. Amaçları tamamen bilimsel: doğal elmasların mercek olarak kullanıldığı cihazların maliyetini düşürmenin bir yolunu bulmak. Doğal taşların yerini alabilecek bir analog yaratmak gerekiyordu. Fianit bir laboratuarda yetiştirilir.taş fianitBu işlem doğal minerallerin ekstraksiyonundan çok daha ucuzdur. Ancak bu taşın güzelliği, bilimsel "krakerler" hayal gücünü bile şaşırttı. Bu nedenle, süslemelerde kullanılmaya başlandı.

Kübik zirkonya çeşitliliği üzerine

Yapay yakışıklı herhangi birinin yerini alabilirdeğerli taşlar! Nadir toprak elementleri ekleyerek Fianit hemen hemen her rengi ile boyanabilir! O sadece elmasları taklit eder. Bugün için, safirleri, ametistleri, mavi topazları andıran sentez taşları. Ezoteristler arasında siyah fianitalar popülerleşti. Taş özellikleri benzersizdir. Çok derin bir parıltı çekiyor. Bu nedenle, hemen negatif enerjiyi emme yeteneği verildi. Sizi büyücü ile buluşmaya, kitlesel etkinliklere katılmaya, onunla birlikte olacağına dikkat etmesi önerilir.

fianit taş özellikleri fotoğraf

Sentezlenmiş taşlar enerji endüstrisini etkiliyor mu?

Fianit, suni olmasına rağmenmenşei, sihirli özelliklere sahip. Uzun zamandır bu taşların SSCB dışına ihraç edilmesine izin verilmediği efsanesi var. Üretim gizliliğini kutsal bir şekilde koruyan doğal elmaslar için verildi. Esoteristler, bu tür olayların kendi taşlarını bu taşları verdiğine inanırlar. Fianit'in yabancı gezilerde yanında olması önerilir. Enerji bileşeni, sahibi istenmeyen olaylardan korur (güç mühendisliği, taş kökeninin sırlarını meraklı yabancılardan korumak için çalışır).

Fianit'i başka kim daha önerir

siyah taş fianit taşTaş, mülkler (fotoğraflar makalede sunuluyor)doğal güçler tarafından değil, yaratılış yöntemiyle belirlenen, neredeyse herkes tarafından büyülü amaçlar için kullanılabilir. Gerçek şu ki fianit pratik olarak "temiz alan" taşıyor. Ancak bu "beyaz sayfa" çok güçlüdür. Sahibi, kendi niyetiyle enerjisini doldurabilir ve onunla birlikte taşıyabilir. Maden, efendisinin potansiyelini çoğaltır.

Bunu pratikte nasıl tercüme edebilirim?

Favori fianitinizi alıp ona verinarzuluyor. Yani, sadece ona bakarak almak istediğini hayal gerekiyor ama oldukça dokunaklı. Aklını emecek ve ne olursa olsun hayal veya diğer fikirler dalıp, hatırlamak olsun, onları yayacaktır. Pek çok kaynakta fianit'e saflık simgesi denir. Ancak bunu yalnızca kendiniz "masraflandırmazsanız" geçerlidir. Bir fianit, bir izlenim taşı olarak düşünülür! Gazetecilere, gezginlere ve yazarlara önerilir.

Uyarı: Korkuları ve diğer olumsuz duyguları taşa yansıtmayın. Onlar da kesinlikle gerekmez, birçok kez takviye olacak!

Siyah kübik zirkonia hakkında

Kömür taşları biraz farklı bir hikayedir. “Şarj” edilmelerine gerek yoktur. Koruma için dipsiz kapasitelerini kullanın. Size yöneltmeyi unutmazsanız, size yöneltilecek tüm olumsuzlar bu yapay mineral içinde toplanacaktır. Giymek için halka açık figürler, sanatçılar için tavsiye edilir. Ve sadece ölümlüler - kamuya açık konuşmalar sırasında. Bazen siyah kübik zirkonia ile süslemelerin, rakiplerinden olumsuzluklara karşı koruma olarak büyük projelerin hazırlanması ve uygulanması sırasında giyilmesi tavsiye edilir.

Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılırSuni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır

Related news

 • AJURLU ÜÇGENLER ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU
 • Çinko Hangi Besinlerde Bulunur
 • Sivri kurtulmak nasıl
 • Yaş Tarhana Nasıl Saklanır
 • Mayasız Peynirli Kolay Poğaça Tarifi Videosu

 • Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 39

  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır


  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 63

  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 47

  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 73

  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 5

  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 35

  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 96

  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 30

  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 47

  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 90

  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 57

  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 24

  Suni taşlar. Fianit: güzellik ve sihir için nasıl kullanılır 14