Suna Dumankaya 2019

Suna Dumankaya 2019
Suna Dumankaya


Suna Dumankaya güzellik sırları;Suna Dumankaya güzellik reçeteleri ile ünlü bir bitki bilim ve güzellik uzmanı.

Hazırladığı reçetelerde güzellik sırları veren, doğal malzemelerle hazır edine ve  uygulanan tarifler sunanSuna Dumankaya güzellik sırlarıile ünlenen bir isim.

Hazır ürün kullanmak istemiyorum, saçım ve cildim için doğal olanı tercih ediyorum diyenlerdenseniz,Suna Dumankaya güzellik sırlarıve doğal tariflerini deneyip uygulayabilirsiniz.

Suna Dumankaya Güzellik Sırları 1

Güzellik Sırları

Suna Dumankaya, verdiği güzellik reçeteleri, tarifler ve güzellik sırlarıyla pek çok kadına rehber oluyor. Ciltteki kırışıklıklar, lekeler, benekler, siyah noktalar, dolmuş ve genişlemiş gözenekler, aşırı yağ salgılayan veya yeterli yağ salgılayamayan ciltler, matlaşan, ışıltısını yitiren, gevşeyen ve sararıp solan ciltler için püf noktaları veren Suna Dumankaya’nın doğal karışımları hanımların hayli ilgisini çekiyor.İşte Suna Dumankaya güzellik sırları

Güzellik Sırları

Suna Dumankaya Saç Bakım Ürünleri

Suna Dumankaya, verdiği güzellik tüyoları ve hemen hemen her dert ve şikayet için çözümleyici olan tarifleri ile o kadar çok kişiye ulaştı ki, ismi bu konuda neredeyse marka haline geldi. Suna Dumankaya saç bakım ürünleri adıyla üretilip ambalajlanan ve satışa sunulan ürünlerin içinde kepeğe karşı etkili şampuan, saç bakım yağı, onarıcı şampuan, kaş ve kirpik kremi ve bunun gibi ürünler yer almaktadır. Doğal içeriği ağır basan, yumuşak formüllü ürünler üreten Dumankaya,   doğallığın verdiği ışıltıyı her daim paylakmaktan yana…

Suna Dumankaya Saç Bakım Ürünleri

 

Suna Dumankaya Tarifleri

Suna Dumankaya’nın önerdiği ve tarifini verdiği birkaç reçeteyi sizlerle paylaşalım.

Süt maskesi ile tıkanan ve genişleyen gözenekleri temizlemek mümkün. 2 çay bardağı sütü bir kaseye alıp, üzerine 1 adet salatalığı rendeleyin ve ocağa koyup kaynatın. Daha sonra süzün ve içine bir parça pamuğu batırarak yüzünüzü bununla temizleyin. Bu karışım, cildinizdeki kirleri arındıracak ve derinlemesine temizlik sağlayacaktır.

Suna Dumankaya güzellik sırlarıiçinde sivilcelerden kurtulma tarifleri de var. Yüzdeki sivilceler zaman gelir, kabus haline dönüşür. Suna Dumankaya aspirin maskesi sayesinde bunu da cildi fazla hırpalamadan atlatmak mümkün.

Bunun için 100 gram alkol ve 6 adet aspirin yeterli.

Aspirinleri bir tabakta ezin. Üzerine 100 gram alkolü de ilave edin. 3 gün bekletin. Her akşam uyumadan önce yüzünüzü bu karışımla silin. 10 dakika kadar bekleyin ve yıkayın. Sivilcelere iyi gelen bir yöntemdir.

Suna Dumankaya cilt beyazlatma konusunda da reçeteler veriyor. İşte bunlardan birisi…

Yarım domatesin kabuğunu soyun, blendırdan geçirin ve tamamen suyunun çıkmasını sağlayın. Yeterli miktarda un ilave edin ve macun kıvamı almasını sağlayın. Karışımı cildinize uygulayın, 5 dakika boyunca bekletin ve ılık suyla yüzünüzü yıkayın. Gün aşırı uygulayabileceğiniz bir maskedir. Bu maske hem cilt rengini açar, hem nem verir, hem gözenekleri boşaltır, hem de çil ve benzeri lekeleri yok eder.

Suna Dumankaya Tarifleri

 

Suna Dumankaya

Cilt ve saç güzelliği için doğal reçeteler, doğadan gelen malzemelerle hazırlanmış karışımlar, cildi gençleştiren maskeler dendiğinde akla hemen geliveren isimlerden birisi olan Suna Dumankaya 1958 yılında Van’da dünyaya gelmiş. Anneannesi Fatma Öktem’den tabir yerindeyse el alan Suna Dumankaya, anneannesinin kendisine verdiği tüm bilgileri ve reçeteleri neredeyse 25 senedir insanlarla paylaşıyor. Fatma Öktem doğanın kalbinde saklı olan bitkiler, otlar, yağlar, özler ve usarelerle karışımlar hazırlayan ve bu doğal ilaçlarla insanları iyileştiren bir doğa kadını olarak torunu Suna Dumankaya’ya bu şifa bayrağını teslim etmiş.

Suna Dumankayaşl

Suna Dumankaya kozmetik alanda naturel malzemeler kullanarak pek çok ülkeden uzmanlık belgesi aldı ve kendi tecrübelerinden gelen bilgileri de işin içine katarak pek çok şifalı formül üretti. Kendi adını taşıyan SD markasına ait ürünleri ve katıldığı televizyon programlarında ve kitaplarında birbirinden değişik formülleri meraklılarıyla paylaşmaya devam ediyor.

Suna Dumankaya’nın Meslek Sırlarım, Mucize Formüller ve Doğal Sağlık Ve Güzellik isimli kitapları da var.

Suna Dumankaya 2019

Suna Dumankaya 2019

Related news

 • Uyurken risk altında olabilirsiniz
 • Makyajsızda güzel görünmek için bunları yapın
 • Hangi Burç Nasıl Özür Diler
 • Şalgam Dolması
 • Lahana Bohçası Tarifi

 • Suna Dumankaya


  Suna Dumankaya


  Suna Dumankaya


  Suna Dumankaya


  Suna Dumankaya


  Suna Dumankaya


  Suna Dumankaya


  Suna Dumankaya