Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 2019

Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 2019

Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 39 30.01.2019, 01:10

Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru

Subaru her zaman yenilikleriyle şaşırdı. Güncellenmiş sedan Subaru Legacy B4'ün görünümü ve daha sonra ayarlanmış versiyonu istisna değildi. B4, dinamiklerin, kullanım ve konforun mükemmel birleşimidir.

subaru mirası b4Yeni nesil sedan Subaru Legacy B4 fark edilir derecedebüyüdü, kaslı bir rahatlama buldu ve süper güç kapasitesi elde etti. Selefi gibi, güncellenmiş Legacy B4 de spor salonlarının kadrosuna ait. SI Şasi konsepti de dahil olmak üzere yeni teknolojiler, makinenin stabilitesini ve kontrol edilebilirliğini artırdı. Cradle Mount motorunun süspansiyon braketi, motor bölmesinin ses yalıtımını önemli ölçüde geliştirdi, aynı zamanda çarpışmalarda ciddi deformasyon ve hasar olasılığını da düşürdü.

subaru mirası b4 ayarlama2019 yılında Subaru Technica şirketiUluslararası, fabrika modifikasyonu temelinde tasarlanmış, ayarlanmış Subaru Legacy B4 versiyonunu sundu. Ayarlanmış Subaru 2.5 GT tS olarak adlandırıldı. Bir spor sınıfının iki arabası yaratıldı. Bir - Subaru istasyonu vagonu temelinde, ikincisi - Subaru Legacy B4 sedan temelinde. Her ikisi de 2.5 GT S Paketi ile donatılmıştır.

Tuning sedan aldıGeliştirilmiş süspansiyon ve amortisörler Bilstein. Ayrıca, ön sütunların esnek bir gergi, ön süspansiyonun iki stabilizörü ve arka direklerin stabilizörleri yerleştirildi. Tüm bu yenilikçi kit, otomobilin yol tutuşunu önemli ölçüde iyileştirdi ve sedanı mükemmel bir kullanımla sağladı.

subaru eski yorumİyileştirmeler etkilendi ve temel birimler. Subaru Legacy B4'ün restyled versiyonu, önceki 2.5 litrelik motoru 281 "atta" bıraktı. Maksimum güç ünitesi 6000 rpm verebilir. Bununla birlikte, eski motor sadece parametrelerle çağrılabilir. Aslında, tüm piston grubu güncellendi. Ve toplayıcı, yanma odaları ve elektronik sistemler de dahil olmak üzere birçok motor elementi tamamen modernize edildi.

Motor tork iletirbeş vitesli otomatik kutu. Legacy B4 Subaru'nun bu ayrılmaz çifti, üç çalışma moduna (Akıllı, Sport Sharp ve Sport) programlanmıştır. Gerçekte, tamamen farklı üç motor arasında seçim yapmak gibi. Subaru Legacy'nin sahiplerinin yorumlarıyla kanıtlandığı gibi, "Intellect" ve "Sport" modları Sport Sharp'ı denedikten sonra herkes tarafından kullanılmayacak gibi görünüyor!

Bu makine modda olduğunda inanılması kolaydır"Sport Sharp", ilk hızda bile, kelimenin tam anlamıyla kırılıyor. İki bin devir neredeyse anında çağrıldı, açıkça ve hızlı bir şekilde tekerleklere aktarıldı. Bu özellikle motor 5500 rpm'de dengelendiğinde hissedilir. Araba hızlı ve şaşırtıcı bir şekilde dönüşleri yavaşça geçirir. Hassas bir fren sistemi, hızı azaltmanızı sağlar.

Geliştirilmiş süspansiyon nedeniyle, inmeDüşük zemin boşluğu ve görünen topraklara rağmen, eski B4 oldukça yumuşaktır. Bu, Impreza'da ilk kez test edilen şasinin yeni tasarımından kaynaklanıyor. Arka akstaki eski bağlantılar değiştirildi ve raflar güncellendi.

Subaru Legacy B4 2.5GT, üretici tarafından 32.000 $ 'dan hesaplanan şık ve geniş bir otomobil. Dinamizm, konfor ve kontrol edilebilirlik sayesinde, elit Alman otomobilleriyle güvenli bir şekilde üst üste durabilir.

Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 2019

Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 2019

Related news

 • Öksürük ile sırt ağrısı: olası nedenler. Doktor tavsiyeleri
 • Ev Dekorasyonunda Zikzak Model Trendi
 • BUZDOLABI SÜSÜ MAGNET KİRAZ YAPIMI
 • Kalp krizi habercisi 7 belirti
 • Fasulye Diblesi Tarifi Videosu

 • Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 28

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru


  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 30

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 65

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 78

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 27

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 12

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 79

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 29

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 44

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 80

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 58

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 24

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 12

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 97

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 35

  Subaru Legacy B4 - koz kartı Subaru 68