Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 2019

Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 2019

Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 1 09.02.2019, 05:58

Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi

İnşaat ve onarım çalışmalarındaFarklı yönelimlere ve profillere sahip çok sayıda şirket. Bugünün makalesinde, bunlardan biri hakkında konuşacağız - Stroygarant (Novy Urengoy) hakkında. Bu firmaya bütünsel bir değerlendirme yapabilmemiz için, şirketin faaliyetleri ile ilgili geri bildirimler ve çalışanların yapıdaki çalışma koşulları hakkındaki görüşleri incelenecektir. Onları makalede vereceğiz.

Hakkımızda

Stroygarant (Novy Urengoy) yorum

İlk olarak, ne yaptığımızı tarif edeceğiz."Stroygarant" (Novy Urengoy). Çalışanların geri bildirimleri, şirketin, taşeron olarak hareket eden çok çeşitli onarımlar gerçekleştirdiğini gösterir. Böylelikle, bu spesifikliğin bir tür çalışması ya da bu nesne üzerinde ortaya çıktığı zaman, sınırlı sorumluluk şirketi personelini, örneğin taş, elektrik tesisatı ve diğer iş türlerinde uzmanlaşmış olan kendi uygulamasına çekmektedir.

Şirketin web sitesinde, prensip olarak, aynı bulabilirsinizçoğu bilgi. Ayrıca burada Stroygarant'ın (Novy Urengoy), aynı şirkette birkaç düzine benzer şirketi de içeren büyük bir holding Stroygazconsulting ile ilişkileri olduğu belirtiliyor.

Burada, resmi web sitesinin sayfalarında,Şirketin, hafriyat, taş, yalıtım, çatı kaplama, tesisat, jeodezik, ince işçilik vb. Nitekim, firma hem endüstriyel, özel uygulama, hem de objelerin genel amacı için karmaşık önlemler almaktadır. Ayrıca bu makalede de bahsedeceğiz.

nesneleri

OOO "Stroygarant" (Novy Urengoy) yorum

Sitenin sayfalarında zaten olduğunu görebilirsinizşirket tarafından inşa edilmiştir. 2005 yılında, bu bina şehir merkezinde dikilmiş olan LLC "Urengoygazprom" idi. Aynı yıl şirket, Gazprom Dobycha Yamburg'un idari merkezini inşa ediyordu (bir dizi bina - ofis, bir otel, bir konferans odası dahil). Şirketin gururu da işçiler için (9 katlı) ve üç yurtta dikilmiş bir konut olarak nitelendirilebilir; Bina "Gazprombank", oteller "Kristall" yanı sıra, OOO Gazprom Dobycha Yamburg için spor ve eğlence amaçlı büyük bir kompleks. Medyada "Stroygarant" (Novy Urengoy) incelemeleriyle belirtildiği üzere, tüm nesneler zamanında teslim edildi ve şimdi şehri süslüyordu.

Iş şeması

Böylece şirket prensipte çalışır.Arabulucu. Bir yandan, o bazı özel binalar, konut kompleksleri, altyapı ve diğerlerinin yapımı için işlerini alarak üçüncü parti kuruluşlar emir alan. "Stroigarant" (New Urengoy) değerlendirme gösterdiği gibi Öte yandan, firma çalışmaya başlamak için hazır kendi daimi personel bulunmaktadır.

Stroygarant (Novy Urengoy) Muhasebe

Önerilerden bilindiği gibiçalışanlar şirketten ayrılır, şirket tesisin bulunduğu yerde çalışır, bu yüzden işçiler birkaç ay boyunca "saha" koşullarında çalışırlar. Bunu yapmak için, elbette, şirket uygun koşulları (ev, yiyecek ve benzeri) yaratır. Bu nedenle, bu şirkette bir iş bulmak istiyorsanız, ülkenin kuzey bölgelerine oldukça uzun bir süre gönderileceksiniz.

İşe Alım

Genel olarak, burada istihdam açıklığa kavuşturulmalıdırTüm mülakatlar ve uygun adayların daha fazla kabulü için her zamanki prosedür uyarınca gerçekleşir. Bir uzman, şirketin web sitesinde veya portalda açık bir iş gördüğünde, başvuru formunu teslim eder ve işverenlerden bilgi bekler. Bunlar, bir kişiyi nitelik ve yeteneklerini değerlendirerek uzman olarak görür. Bu çalışan uygunsa, resmi olarak tescil edilir ve iş sözleşmesinin yerine getirildiği yere gönderilir.

"Stroygarant" (Novy Urengoy) çalışanlarından geribildirim

Resepsiyonun burada olduğunu belirten referanslar var.resmi olmayan bir şekilde, bir kişinin resmi kaydı olmaksızın ve ona uygun bir belge paketi vermeksizin gerçekleştirilir. Bununla birlikte, bunlar bir çalışanın bir kerelik ihlalleridir, çünkü şirket bir bütün olarak bu tür yöntemlerle çalışmayı göze alamaz.

Uzmanlıklar ve boş pozisyonlar

LLC'de kimlerin çalışabileceğine ilişkinStroygarant (Novy Urengoy), tanıklıklar, doğrudan tesislerde gidecek ve çalışacak insanlar için esas olarak çalışan uzmanlıkların olduğunu gösteriyor. Bu, yukarıda da belirtildiği gibi, uzman montajcılar, eksperler, elektrikçiler, teknisyenler vb. Şirketin gerçekleştirdiği tüm işler için, insanların bu konuyu anlaması gerekiyor. Çoğu zaman, yetersiz kalmamak için, belli açık pozisyonlar için asgari bir iş deneyimi kurulur. Ancak seçimi geçenler, artan maaş ve daha iyi çalışma koşulları beklerler. Bu, şirketle bağlantı kurmak için kalifiye uzmanları motive eder.

"Stroygarant" (Novy Urengoy) İnsan Kaynakları Departmanı

Emek emekli maaşı

Ödeme gelince, çok gibişirketi terk eden olumlu ve olumsuz öneriler. "Stroigarant" (New Urengoy) ilk İlgili çalışanların yorum onlar zor çalışma koşulları ve deneyimli profesyoneller onarım ve inşaat alanlarında ihtiyacı göz önüne alındığında, burada oldukça fazla ödeme olduğunu göstermektedir. Şirketin ödeme gücü, bir büyük inşaat holding şirketi ait olduğunu olmasından için bir argüman olarak - aniden "son" olduğu para demektir yapamam, sıklıkta küçük şirketler olur.

Olumsuz yorumlar gelince, onlar"Stroygarant" (Novy Urengoy) muhasebesinde gerçekleştirilen sahtekarlıkların yanı sıra ödemedeki gecikmeler hakkında da konuştu. Buradaki kazançların ödenmesi, belirli işçi kategorileri için ertelenir ve karşılığında, işçinin temel ihtiyaçlarını karşılamaya yetecek minimum miktarda para (haftada yaklaşık 1000 ruble) sağlanmalıdır. Dolandırıcılık ile ilgili olarak, örneğin, bir iş sözleşmesi yapılmadan istihdam ile hesaplanmaktadırlar; çalışanlarının rızası olmadan ve başkaları tarafından işten çıkarılması. Bu şeyler hakkında tamamen farklı çalışanlardan sitelerde yorum okuyabilirsiniz. Aynı zamanda, şirkette önemli sayıda insanın çalışmaya devam ettiği göz önüne alındığında, bu gecikmelerin bu kadar büyük olmadığı anlaşılmaktadır.

Stroygarant (Novy Urengoy) iletişim bilgileri

Çalışma koşulları

Içinde çalışmak nasıl bir şey"Stroygarant" (Novy Urengoy), çalışan geri bildirimi de çok açık değil. Bir yandan, nesnelerin üzerinde çalışmanın yapıldığı alandaki en uygun koşul değildir. Buralarda oturan insanlar, işçilerin mobil konuşlandırılması için soğuk ve treyler beklediklerini biliyorlar. Evet, ve Stroygarant (Novy Urengoy) 'da faaliyet gösteren personel departmanı, herkesi faaliyetlerinin seyrinde karşılaşacakları konusunda uyarır.

Yine de, hakkında bir sürü olumsuz yorum varPersonelin yazlık giysileri içinde çalışmaya zorlanması, çünkü işletmenin tesisinden ayrılmasına ve evden sıcak giysiler almasına izin verilmemektedir. Başka bir tanıklık kategorisi, işçilerin kötü bir iç izolasyona sahip olan römorklarda, işçilerin kendi sağlıklarını baltalamak için donmaya zorlandığına işaret etmektedir.

"Stroygarant" (Novy Urengoy) çalışanlarından geribildirim

Bütün bunların doğru olduğu, yargılamanın nesnel olarak zor olmasıdır. Yine de, daha önce de belirtildiği gibi, tüm bu bilgiler farklı insanlar tarafından bırakılmıştır.

Olumlu geri besleme

Yani, şirketin bazı özelliklerini buldukOOO Stroygarant (Novy Urengoy). Gördüğünüz gibi yorumlar, en çeşitli - tabii ki, olumlu. Şirketteki çalışmanın, yeni bir deneyim kazanmalarına, tanıdıklarına, bir veya daha fazla alanda uzmanlık için gerekli deneyimi kazanmalarına ve paralel olarak iyi para kazanmalarına yardımcı olduklarını ifade ediyorlar. Şirketin kendisi, geliştirme ölçeği ve büyük bir inşaat holding şirketi ile bağlantıları nedeniyle istikrarlı ve güvenilirdir. Belli bir nesne üzerinde, zorlu koşullarda çalışmanın ne kadar ilginç olduğunu, hem ahlaki hem de fiziksel olarak “güç için” kontrol ettiğini gösteren referanslar da vardı.

Negatif geribildirim

Negatif özellikler veri içerirücretlerdeki gecikmelerde, bazı çalışanların (bunun için sosyal paketlerini almayanlar) ve bazen inşaat alanlarındaki rahatsız edici yaşam koşullarının kayıt dışı tescili.

Ancak, yerleşmeye değip değmeyeceğine bağlı olarakBurada ya da değil, dikkatli düşünün: Bazı çalışanların yazdığı zorluklarla yüzleşmeye hazır mısınız? Kazançların ödemesiyle gerçekten ertelenecek değil - ama herkesin başına gelebilir. Belki de risk almak istemiyorsanız, ikamet yerinize daha yakın bir iş aramak daha iyidir.

Öte yandan, burada istihdam, iyi para kazanmak için ve aynı zamanda kendinizi kanıtlamak için harika bir fırsat olabilir. Belki de kendini denemelisin ve gücünü değerlendirmelisin. Bu size bağlı.

Bu arada "Stroygarant" da, şirkete karşı birçok olumsuz özelliğe rağmen birçok kişi çalışmaya devam ediyor.

Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 2019

Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 2019

Related news

 • KARTON RULOYLA KUŞ EVİ YAPMA
 • Dolgulu Islak Kek
 • Saç ekiminde fue yöntemi
 • Kış İçin Menemenlik Harç Yapımı

 • Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 21

  Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi


  Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 84

  Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 13

  Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 67

  Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 81

  Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 77

  Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 94

  Stroygarant (Novy Urengoy): çalışan geri bildirimi 62