Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatlarıStarline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları

24.05.2019

Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 21

"Starline M31": kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları

Cihaz, bir eklentidir.GSM modülü şeklinde modern araba alarmları. Bu sensör yardımıyla, kullanıcı telematik güvenlik kompleksi ile iletişim yöntemlerini genişletebilir. Genellikle, bu gibi aksesuarlar güvenlik sistemlerinin temel konfigürasyonuna dahil edilir, ancak "Starline M31" in sadece bir örneği, bireysel modüllerin görevlerini çok daha verimli bir şekilde yerine getirdiğini göstermektedir.

yıldız çizgi m31

Sistem hakkında genel bilgi

Starline Üretici, Sahipleri Teklif Etmektedirgeniş bir yelpazede navigasyon olanakları açan faydalı bir radyo modülü sinyali verir. Özellikle, sensör vb alarm mesajları almak için, bir mesafede bir güvenlik altyapısını kontrol etmek, makinenin konumunu belirlemek ve edebilirsiniz. hücresel fonksiyonu ve bir GPS navigasyon sistemi tarafından desteklenen olarak D. Bu durumda, modül kapsamı, neredeyse sınırsızdır. Yayın komutlarının ana kanalı GSM iletişim kanalıdır. Sinyal gönderen "Starline M31" sisteminin işaretleri nelerdir? Bu tür komplekslerin tehditlerin daha etkin bir şekilde izlenmesi için kurulum talimatı, penetrasyon için kritik olan tüm alanlara sensör takılmasını önermektedir. En azından yetkisiz bir şekilde aracın içine girmeye çalışan bir şok sensörü takılmalıdır, olayı araç sahibine bildirir. Bununla birlikte, sensör daha önce bilgiyi alarm denetleyicisine gönderen, "Starline" modülü aracılığıyla sinyali kendisi göndermez.

yıldız ışığı m31 fiyat

Yükleme hazırlığı

Radyo modülünün kurulumu gerçekleştirilirdoğrudan merkezi alarm kontrol ünitesine bağlayın. Ancak bazı üreticiler ön panelin altına saklanmalarını önerdiğinden bunun için yine de bu cihaza gitmeniz gerekiyor. Bu nedenle, alarm denetleyicisine erişebilmek için kontrol panelini dikkatlice sökmeniz gerekir - kural olarak, arkasında ünitenin gizlenebileceği kapağı ve yardımcı üniteleri çıkarmak yeterlidir. Bu nedenle, saptırıcıları ve panelin alt panelini sökmek gerekli olabilir. Ancak, merkezi denetleyicileri kurmak için Starline M31 cihazının kurulumunu kolaylaştıran basitleştirilmiş şemalar var. Bazı kontrol üniteleri için verilen talimatlar, gösterge tablosunun altında gözle görülür bir yerde sabitlenmelerini önerir. Ancak bu durumda, metal profiller ve sönümleme malzemeleri ile güçlendirilmiş sabitleme donanımlarının bariyerlerinin üstesinden gelmek gerekir.

Kurulum Talimatları

Birime erişim açıkken, şunları yapabilirsiniz:sökmeye devam etmek. Bu, uygun formatta bir tornavidayı gerektirir. Sonra merkezi kontrol kartını almalısınız. Yüzeyinde genellikle orta kısımda sabitlenmiş özel bir oluk bulmak gerekiyor. "Starline M31" modülü bu konektöre entegre edilmelidir. Kurulum, yardımcı tertibatlar için özel olukların işaretlendiği talimattaki şema temelinde gerçekleştirilir. Ancak belge olmadan yapabilirsin, çünkü modül yapısal olarak yalnızca orta birimin üzerindeki kendi konektörüyle aynıdır.

Çalışma modülünün hazırlanması

m31 kurulum talimatları

Her şeyden önce, bir cihazın sağlanması gereklidirSIM kart. Formatı başlangıçta konnektör için uygun olması önemlidir. O zaman alarm kontrol ünitesini kapatabilirsiniz. Daha önce çıkarılan kart, ters sırada, kontrol ünitesine takılır. Bu durumda, hatalar da hariç tutulur, çünkü Starline M31 kompleksinin tüm yapısal öğeleri ve buna bağlı alarmlar montajın tek bir olası yoluna izin verir. Ardından, güvenlik fonksiyonunu korumak için kablolama, sensörler, röle, pil takımı ve yardımcı cihazlardan bağlanır. Telematik sistemlerin aynı zamanda dikkatli olunması gereken motorun otomatik başlatma kompleksiyle de iletişim kurduğunu unutmayın. Operasyonun son aşaması, araç gösterge tablosunun ters montajı olacak. Alarm modülünü ayarlamak ve kontrol etmek için harici düğmeler kullanmayı unutmayın.

Kullanım kılavuzu

m31 kurulumu

Temel yapılandırma işlemleri ile ilişkili olacakmodülün programlanması. Sadece bu amaçla, kontrol panelinden gösterge panelinin yüzeyinde bırakılan düğmeler kullanılabilir. Modu girmek için, ilgili aktivasyon düğmesine 7 kez basmalısınız. Ardından kontak açılır, daha sonra ünitenin kendiliğinden seçilen ayar modunu başlatmasını beklemek gerekir. Denetleyici programlama işlevini etkinleştirdiğinde, uydudaki karşılık gelen gösterge anahtarlığın üzerinde yanmalıdır. Modül ile iletişim kalitesini "Starline M31" modülüne doğrudan çağrı yaparak kontrol edebilirsiniz. Kullanım kılavuzu ayrıca, sistemin bir şifre talep edeceğini de not eder; bu giriş, telematik güvenlik fonksiyonunun tam aktivasyonu anlamına gelir. Programlama yeteneklerine gelince, bu sistemi fonksiyonun en kullanışlı düğmeleri ile kontrol etmek için alarm konfigürasyonunu ve diğer ergonomik parametreleri belirtiniz.

Olumlu geri besleme

m31 kılavuzu

Dışa, kit mütevazı görünüyor, amaişlevsellik ve operasyonel yetenekler yüksek performans gösterir. Örneğin sürücüler, uzun mesafeler için mesafe koşullarında sabit sinyal desteğine ve elektrik temelinin güvenilirliğine ve geniş bir iletişim araçları yelpazesine işaret etmektedir. "Starline M31" marka sahiplerini ve rekabetçi modellerden farkları işaretleyin. Fark, bir dizi ek seçeneğe bağlıdır. Özellikle, bu modülün kullanıcısı, motorun otomatik startını, yolcu bölmesinin dinleme fonksiyonunu ve bazı ısıtma sistemlerinin kontrolünü uzaktan kontrol edebilir. Ancak son seçenek için, hedef ısıtma cihazından kontrol ünitesine bir başka bağlantı hattının önceden düzenlenmesi gerekmektedir. Aslında, aynı optik sistemler için de geçerlidir.

Olumsuz geribildirim

Karmaşık, geniş bir işlevselliğe sahip olsa da,ama tüm araçlarda fark edilemez. Birçoğu, bu kusuru sistemin en zayıf noktası olarak gösterir. Elbette, modül kendi model üreticisinden model altyapısına organik olarak girer, ancak rekabetçi güvenlik cihazlarıyla sorun olabilir. Bu kural değil, Starline M31'in birçok kullanıcısı tarafından elektrikli cihazların uyumsuzluğu vurgulanıyor. Modülün fiyatı 5-7 bin ruble, bir kaç kişi tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Karşılaştırma için piyasadaki tipik navigasyon ve telsiz haberleşme cihazları 2-3 bin ve niteliksel uygulamalarda kullanılabilir. Başka bir şey, söz konusu cihazın özellikle alarm sistemlerine yönelik olmasıdır.

Sonuç

m31 kullanım kılavuzu

Kaliteyle ilgili tüm eksikliklerDoğrudan operasyonel görevlerin performansı, bu model segmentteki en iyi çözümlerden biridir. Bir alternatif sorun sadece aynı tipte bir entegre modül ile hazır bir telematik kompleksi elde etmenin anahtarı olabilir. Ancak, daha önce de belirtildiği gibi, "Starline M31" gibi bireysel sensörler başlangıçta özelliklerinden yararlanmaktadır. Hem fiziksel montaj hem kablolama hem de kablo bağlantıları için daha yüksek bir güvenilirlik seviyesi gösterirler. Gezinme olanaklarına gelince, kullanıcılara göre koordinatlar 2-5 m hassasiyetle belirlenir.

Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatlarıStarline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları

Related news

 • Komik okul skeçleri 1 Eylül ve mezuniyet partisi için
 • İKİ RENKLİ ÖRGÜDE KAYDIRMA TEKNİĞİ
 • Çok İzlenen Videolar
 • Tüylenık çocuk tulumları - buz gibi günlerde daha iyi ne olabilir
 • Giriş ahşap kapısını nasıl izole ederim

 • Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 71

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları


  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 79

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 94

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 40

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 83

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 19

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 96

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 52

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 82

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 69

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 37

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 55

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 35

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 85

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 5

  Starline M31: kullanım, kurulum ve geri bildirim talimatları 76