St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlarSt. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar
St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

Her zaman sevilen eski Romalıların icadıSt. Petersburg sakinleri, - kamu hamamları bugün bile birçok şehir halkı spa hizmetleri sunduğunda, onların cazibesini kaybetmedi. Kuzey başkentinde, hem yeni hem de uzun süredir devam eden ve ünlü müşterileriyle gurur duyan birçok benzer kurum var.

SPB hamamları

«Degtyary banyoları»

Bu kurum 50 yıldan fazla var. 1990'larda sermaye rekonstrüksiyonu yapıldı ve şimdi St. Petersburg sakinleri ve misafirleri arasında çok popüler. Bunun için hamamlar ve herhangi bir refah insanı tarafından ziyaret edilir. Bu yüzden herkes, özel bir rahatlıktan ter atmak isteyip istemediğine karar verir ya da premium sınıfın bir bölümünde yüksek bir hizmet seviyesi için saatte 5-14 bin ruble ödeme yapmayı tercih eder. Hamamın adresi: Degtyarnaya Str., 1. Kurum Pazartesi hariç her gün 08:30 ile 21:00 saatleri arasında açıktır (o gün 08:00 ile 13:00 saatleri arasında bir sağlık saati vardır).

"Smolny"

Eğer ucuz kamu hamamları ilgileniyorsanızSt. Petersburg, daha sonra yaklaşık çeyrek yüzyıllık bir süredir var olan Red Textile Maker'ın sokağındaki kurum, ihtiyacınız olan şeydir. Hafta sonları ekonomi sınıfını ziyaret etme maliyeti sadece 190 ruble, ve süitler oldukça uygun - yaklaşık 300 ruble.

SPb adreslerinde hamamlar

"Yamskaya"

Farklı dönemlerde birkaç şehir var.St. Petersburg gibi ülkelerin ve ulusların kaderini etkileyen çok sayıda ünlü yaşadı. Yüz yıllık olmayan kentin hamamları, örneğin dünya proletaryası V. Lenin tarafından sevildi. Özellikle şu anda bulunan "Yamskie hamamları" nı beğendim: ul. Dostoyevski, arada 9. Fyodor Mihayloviç da ünlü besteci Mussorgsky gibi bir iki saat boyunca onları tutmak için gönülsüz değildi.

Bugün "Yamskie banyoları" sadece sağlamak değilklasik ama aynı zamanda en modern SPA hizmetleri. Kompleksin ziyaretçileri, erkek ve kadın süitlerin, bireysel odaların yanı sıra şirket veya eğlence amaçlı özel bir saunadan yararlanabilir. Buna ek olarak, kompleks kriyo ve kızılötesi saunalar, bir masaj salonu, solaryum ve çeşitli simülatörleri içerir.

"Yuvarlak Hamamlar"

Bu kurum, binada yer almaktadır."Puck" olarak bilinen özgün mimari, özellikle Fin saunası, Rus buhar odası veya hamamından sonra dalmaktan hoşlanan açık havuz sayesinde St. Petersburg sakinleri arasında popülerdir. En düşük rol düşük fiyatlar tarafından değil. Yani, bir saat ve bir buçuk için bir ekonomi sınıfı salonunda kalmak sadece 35 rubleye mal olacak.Bir suit için 400 ruble ödemek zorunda kalacaksınız. saatte. "Yuvarlak Hamamlar" adresi: st. Karbysheva, d. 29A.

"Betinskie"

St. Petersburg'da tarif edilen hamamlar (zaten sizi ele alıyor)bilinen) şehrin farklı bölgelerinde bulunmaktadır. İyi ulaşım erişilebilirliğine sahipler ve onlara ulaşmak zor olmayacak. Betinsky Hamamları'na girmek kolaydır. Adres: st. Alexandra Matrosova, house 20. Hem genel ofislerde, hem de kadın ve erkek suitlerinde ve VIP salonunda buharlaşabilirsiniz. Betinsky Hamamları'nın bir özelliği, bir hava volkanı ve bir şelaleli açık havuzudur.

Petersburg'da iyi hamamlar

"İstasyon"

St. Petersburg'daki iyi hamamlar arasında ve"Proletarskaya" metro istasyonunun yanında bulunan bu kompleks (adres: Shelgunov Str., 3). Ziyaretçiler, Rus buhar odası, Türk hamamı, geleneksel Fin saunası, vb. Hizmetleri sunmaktadır. Bir geyik ya da bekarlığa veda partisi düzenleyebilir, ayrıca rahat bir barda veya kafede arkadaşlarınızla oturabilirsiniz. Bu arada, "İstasyon Banyoları" nda bir erkek bölümü "Spor sınıfı" Zenith "" - özellikle ünlü ekibin hayranları için. Burada Türk / Rus buhar odası veya hamamında bir yükseliş sunulacak ve özel kova kovaları kullanarak akan su veya kontrast prosedürleri olan bir havuz var.

"Mytninskaya"

Bu en eskilerden biridirSt. Petersburg'un hamamları - kompleks 100 yıldan fazladır. Kesinlikle gözlenen gelenekler vardır: gerçek odun yanı sıra huş ve meşe süpürgeler kullanılır. Bölgede soğuk suyla dolu havuzlar var. Kurum ziyaretçilere ucuz fiyatlar çekiyor. Adres: Mytninskaya Caddesi, 17/19.

Petersburg'da ucuz halk hamamları

"Usachevsky"

Şu adreste bulunan bir kurumda: şerit Makarenko, 12, müşterilerine her zevke uygun kamu ofisleri ve bireysel odalar sunulmaktadır. Konuklar çamaşırhanenin yanı sıra hamam görevlisi ve masaj terapisti hizmetlerini kullanabileceğiniz Rus, Roma veya Fin buhar odasında ağırlanmaktadır. Bilet fiyatı demokratik olmaktan çok: 70-500 ruble.

"Talin"

Bu hamamları ziyaret edenler,Prospekt Veteranov, ev 89, bina. 2, sauna, ortak veya üst sınıf bir buhar odası, yüzme havuzu veya suit kullanmak için önerilir. Kurumda rahat salonlar, sauna, mikro havuz ve ayrıca bir masör, kuaför ve güzellik uzmanı hizmetleri bulunmaktadır. Satılık banyo aksesuarları: keseler, süpürgeler, şampuanlar, sabun ve tıraş aksesuarları. Bir kafede oturabilir (menü, değerlendirme ile yargılamak, oldukça iyidir) ve ücretli park avantajından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda, bilet fiyatı 35 ruble başlıyor.

St. Petersburg'un Moskova bölgesinde hamamlar

İyi bir Rus buhar odası veya sauna bulun.Petersburg yakınlarındaki evdeki havuz - sorun değil. Örneğin, Moskova'nın St. Petersburg hamamlarında bu tür eğlencelerin hayranlarının her türlü ihtiyacı karşılanacaktır. Özellikle ünlü "Moskova Hamamları" (22 Gastello St.) 'yu ziyaret edebilirsiniz. Geleneksel Rus buhar odaları, hamam ve açık yüzme havuzları dahil olmak üzere geniş yüzme havuzlarının yanı sıra banyo-house görevlisi, profesyonel bir masör, kuaför ve kafe-barda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

kamu hamamları SPb yorumlar

Kamu hamamları SPb: yorumlar

Petersburg'daki bu kurumlar insanlar tarafından ziyaret edildifarklı sosyal statü ve finansal olanaklarla. Birçoğu için, bir halk hamamına gitmek bir tür ritüeldir ve onlar uzun yıllar boyunca bariz eksikliklerine dikkat etmeyerek "şiddetli" yere bağlı kalırlar. Buna ek olarak, hayranların önemli bir kısmı için, kendi zanaat sırlarını bilen iyi uzmanlar olup olmadığı sorusu, binaların tasarımından ya da bir kanepe ve televizyonun varlığından çok daha önemlidir. Yukarıda belirtilen özel banyolardan bahsedersek, ziyaretçiler onlar hakkında şu değerlendirmeleri yapar:

 • "Tar" hakkında. Müşterilere göre bu kurum, iyi bir modern spa merkezine benziyor. Profesyoneller arasında, kadın departmanındaki kadınlara yönelik mükemmel çalışma, sabun masajı ve kahve prosedürlerine dikkat çekiyorlar.
 • Smolninsky hakkında. Müşterilerin şikayetleri, dolapların bulunduğu ortak bir oda şeklinde çok rahatsız edici soyunma odalarının bulunduğu ekonomi sınıfı ofislerindeki koşullardan kaynaklanmaktadır.
 • Yamskys hakkında. Ziyaretçiler, burada kullanılan buhar ve doğal kokulardan memnunlar.
 • "Tallinn" hakkında. Garip bir şekilde, bu kurumda müşterilere en çok mutfak gibi ve daha özel olarak - markalı tavuk jambonları. Ayrıca, oldukça düşük fiyatlardan memnunlar.
 • "Pilotlar" hakkında. İncelemelerde kurumun eksiklikleri arasında bir kafe ve artıları - gerçek odun üzerinde bir buhar odası varlığı belirtildi.
 • "Mytninsky" hakkında. Bu hamamlar, işlerinin gerçek ustaları olan emektar hamam işçileri nedeniyle popülerdir.

Petersburg'un Moskova bölgesinde hamamlar

Şimdi nereye gidebileceğinizi biliyorsunuz.Petersburg'da buharla. Kuzey başkentinin kamu hamamları hem fiyat hem de hizmet seviyesi bakımından çeşitlilik gösterir, böylece herkes kendi aralarında beden ve ruhlarıyla rahatlayabilecekleri bir kurum bulabilir.

St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlarSt. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

Related news

 • Club Hotel Anjelique 4 - mükemmel aile oteli
 • Genital Siğil Nedir Tedavisi
 • Kadınların ve erkeklerin samimi bölgelerinin masajı: ne için ve nasıl
 • Maş Fasulyesi Tarifi Videosu
 • Cilt Kuruluklarından Korunma Yolları

 • St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar


  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar

  St. Petersburg, hamamlar: adresler, yorumlar