Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 2019

Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 2019
17.07.2019

Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 43

Spike Jones filmi "O": aktörler ve roller, olay, eleştiri

Birkaç başarılı aktör övünebiliryön alanında parlak çalışma. Ama Spike Jones yaptı. 2013 sonbaharında New York Film Festivali'nde halka "O" filmini sundu. ABD'de sınırlı bir gişe noktasına gitti. Proje, Spike Jones'un orijinal senaryosuna dayanıyor, film eleştirmenlerinin yüksek puanlarına sahip ve Oscar ödüllü.

Film ne hakkında?

o bir Joaquin phoenix

Fantastik melodram bir hikaye anlatıyoryakın gelecek İçinde, pek çok şey değişti, örneğin, kimse birbirine mektup yazmıyor, çünkü bunun için özel bir organizasyon var. Yapay zekaya dayanan ilk işletim sistemi kuruldu.

"She" filminin ana karakteri - Joaquin Phoenix,Daha doğrusu onun karakteri - yalnız bir yazar Theodore Twombly. Bir gün böyle bir "akıllı" işletim sistemi satın alır. Samantha (kendisinin dediği gibi) sadece onu yalnızlıktan kurtarmaz, aynı zamanda iyi bir arkadaş olur. Ancak aşk ana karakteri değiştirir.

"O" filmi: Joaquin Phoenix

Amerikalı oyuncu, yapımcı ve klip sanatçısı JoaquinPhoenix ilk filmdeki rol için onaylandı. Aynı zamanda yapımcıların direktörünü bulmak için de yardımcı oldu. Aktörün kariyerindeki bu çalışma, eleştirmenlerin prestijli sinematografik ödüllerine yönelik eleştirileri ve aday göstergeleri tarafından onaylanan en iyilerden biri tarafından tanınıyor.

o aktörler

Onun karakteri kasvetli, yalnız ve yetenekliyazar. Aktörün hayranları muhtemelen ekranda görünmesinden şaşıracaklar. Kıvırcık saçlar, naif gözler ve bıyık. Bütün bunlar ayrılık ve hüzün imajına ekler.

Scarlett Johansson

Makul bir işletim sisteminin rolüHollywood yıldızı Scarlett Johansson. O, ancak, hemen onaylandı ve başka ünlü filme bir proje sonra geldi değildi - Samantha Morgan. sesidir - bunun gerekli olduğu tüm rağmen İngiltere'den aktris, bir filme gün katıldı. Kurulum sırasında, yönetmen Spike Jones bir şeyin yanlış gittiğini fark etti. rolü ve ses O'nun vizyonu, o oyuncu ile tartışılan ve onlar karşılıklı anlaşmaya vardık. Scarlett Johansson tarafından değiştirildi. Ancak, Morton onuruna, karakterin adını aldı - Samantha. S. Johansson ile sadece üzerinde 4 ay ek sahneleri filme ve bitmiş malzemeye sesini empoze edildi.

"O" filmi: Amy Adams, Rooney Mara, Olivia Wilde

filmdir

Üç tane - bu nasıl diyebilirsiniz?oyuncular. Amy Adams'ın kahramanı onun adını aldı (fotoğrafta filmden çekilen fotoğraf). Bu, izleyicilerin çoğunun filmi izlerken sempati duyduğu tatlı ve sakin bir kadın. Theodora'nın bir arkadaşıdır ve Samantha ile olan aşk için garip ve eşit olmayan bir mücadeleye girmek zorunda kalmıştır.

Amerikalı Rooney Mara, yazarın eski karısı Catherine için önemli bir kadının rolünü üstlendi. Enerjik ve eksantrik, boşanmadan sonra bile sessiz ve kapalı bir Theodore ile irtibat halinde kalır.

Olivia Wilde'ın rolü çok büyük değil, bu oldukça mümkünepizodik denir. Ancak, uzun bir tarihte bir kadın, bağımsız ve kendine güvenen yabancı (aşağıdaki fotoğrafta) sadece kahramanı değil, aynı zamanda izleyiciyi de hatırladı.

o emi adams

Christopher Pratt

"O" filminde yer alan aktörler tanınabilir veizleyici tarafından sevilen. Yetenekli bir oyun, harika bir senaryo ve düşüncenin özgünlüğü, projeyi yılın liderlerine getiren, işlerini yaptı. İkinci planın rolü - yazarın arkadaşı, televizyon ve sinema Christopher Pratt'ın Amerikan aktörü tarafından idam edildi. Seyirciler için esas olarak “Jurassic Dönemi Dünyası” ve “Galaksinin Muhafızları” filmlerine aşinadır.

eleştirmen Yorumları

Yönetmen, filmin senaristi "O", aktörler veGenel olarak, film ekibi çalışmalarının tamamı için film eleştirmenlerinden yüksek not aldı. Rotten Tomatoes filminin popüler sitesinde, resmin 229 yorumu yorumlanmıştır, bunların 216'ı pozitiftir. Böylece, filmin derecelendirme oranı% 94 idi. Seyirciler arasında bu rakam biraz daha düşük ve% 82'ye eşittir.

Son derece yetenekli ve seçkin olarakOyun sadece Joaquin Phoenix değil, aynı zamanda Scarlett Johansson. Filmdeki sesine ilgi çekici, şefkatli ve seksi, bazen de korkutucu geliyor. Filmin Rusça versiyonunda Samantha, Tatiana Shitova'nın sesiyle konuşuyor. Scartlett Johansson'ın karakterlerini ilk defa değil.

Hollywood aktrisinin halihazırda sahip olduğu dikkat çekicidir."Robotsyp" dizisinde Samantha'ya benzer bir rol duydu. 2016 yılında, “The Jungle of the Jungle” filminde, Kaa's boa'nın sesini büyüleyici sesiyle dile getirdi. Filmin aktörleri aday gösteriler ve sinematografik ödüllerle ödüllendirildi.

Adaylıklar ve ödüller

scarlett johansson o

Muhteşem film "O" Spike oluşturulması içinJones en prestijli film ödülleri için oniki aday gösterildi. Sonuç olarak, onun kumbara iyi orijinal senaryo için fantezi türün en iyi resim için dahil olmak üzere "Oscar", "Altın Küre" ödül Guild yazarlar, Amerika (Yön) ve iki "Satürn" Ulusal Konseyi eleştirenler oldu. Acemi aktör ve yönetmen için etkileyici ve etkileyici bir liste. Roma Film Festivali'nde bant galası fotoğraf - Yukarıdaki resimde.

"O" filmi (oyuncuların ve rollerin halihazırda metinde açıklanmıştır)"Altın Küre" ve "Satürn" için Joaquin Phoenix iki aday "En İyi Erkek Oyuncu, Müzikal veya Komedi Dahil" verdi. Ancak, onlar kaçtılar. İlk durumda, aktör Leonardo DiCaprio'yu “Wall Street'ten Kurt” ve ikinci olarak Robert Downey Jr.'da atladı. (Demir Adam 3).

Scarlett Johansson'ın sesi öyle oldu2013 yılında Roma Film Festivali'nde kutlanması takdire şayan bir şey. Yeteneğin gücü budur, çünkü oyuncu asla filmin tüm ekran süresi boyunca çerçevede görünmez. Ayrıca 2014 yılında "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" kategorisinde Satürn'ü kazandı.

Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 2019

Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 2019

Related news

 • Asenkron motorun cihazı, uygulaması
 • General Motors Diyeti GM Diyeti Nasıl Yapılır
 • TEK RENKLİ KESME BONCUKLU KALEM OYASI TARİFİ
 • Kavun Kasesinde Meyve Salatası
 • Kuru Ve Hasar Görmüş Saçlar İçin Evde 4 Kolay Saç Maskesi

 • Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 37

  Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri


  Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 62

  Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 30

  Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 52

  Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 43

  Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 83

  Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 3

  Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 51

  Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 91

  Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 99

  Spike Jones filmi O: aktörler ve roller, olay, eleştiri 74