Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 2019

Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 2019

Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 14 06.02.2019, 15:26

Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri.

Her çeşit çorba uzun zamandır olmuştur.masamızın ana yemeğidir. Sonuçta, çorbaların pişirildiği balık, et ve sebze et suyu, vücudumuzu mükemmel şekilde etkiler. Dünyanın birçok ülkesinin mutfaklarında ilk dersleri hazırlamak için farklı tarifler görebilirsiniz. Ve her ülke için kendi pişirme özellikleri ile karakterizedir. Sıcak ülkelerde, popüler soğuk çorbalar, sebze suları veya ekşi süt ile pişirilir. Ancak soğuk iklimli bir bölgede yaşayan insanlar sıcak ve besleyici çorbalar ister.

Geleneksel Rus mutfağında, büyük birtarifleri, turşu, erişte, farklı türde çeşitli çorbalar ve Salsola sayısını kaynatma ve geleneksel şemaya göre hazırlandı, ve, örneğin, solyanka et ve mantar gibi bir çanak (vejetaryen ve sadece) olabilir.

Önce, geleneksel tarifi ile uğraşınmenünüzü çeşitlendirmek Solyanka et, onun oluşma tarihi hakkında bazı gerçekleri öğrenebilir. Bilim adamları o adı "köylü kadın" vardı ve lahana, et, turşu ve soğan ile sıcak bir çorba önce. Diğer araştırmacılar "akşamdan kalma" çorba grubuna Bu yemeğin bağlıyor, bunlar krup yoksundu. Her durumda, moment Solyanka et de, yemek tarifi olan neredeyse tüm ev kadınları son derece popüler olan ve birçok hayranı var biliyorum.

Et ekibinin tuzlu suyunu hazırlamak teslim olmazbunun için gerekli olan bileşenlerin listesini biliyorsanız herhangi bir sorunuz yok. Her şeyden önce, et suyu hazırlamak için bir kemikle yarım kilo sığır etmeye ihtiyacınız olacak. İki sosis, 100-150 gram jambon, küçük bir dilim füme veya füme sosis, 1 havuç, 2 soğan, 4 turşu ve domates salçası koyun. Bu, bir jambon filetosu eti gibi bir tabak pişirmenizi sağlayacak basit bir ürün listesi olup, tarifi oldukça basittir.

Her şeyden önce, bir parça suyunu kaynatmanız gerekirsığır eti bir taşla. Su ile dökün ve kaynatmadan sonra köpüğü çıkarın ve küçük bir ateşle yaklaşık bir buçuk saat daha pişirin. Hazır olması yarım saat önce tuzlanmalıdır. Ancak, tuzlu su için suyun az pişmiş olduğunu, sonuçta tuzlu salatalık ekleyeceğini fark ettiniz. Ayrıca baharat ekleyin, biber, biber ve defne yaprağı yapacak. Çorbanızı demlemekte olsa da, diğer ürünlerin hazırlanmasıyla meşgul olmanız mümkündür. Tencereye ince doğranmış soğan kızartması ve altın rengi olduğunda, daha önce büyük bir ızgarada ovulan bir havuç ekleyin. Biraz karıştırın, bu sebzelere domates salcını ekleyin, ardından beş dakika boyunca kapağın altındaki her şeyi patlatın. Tuzlu salatalıklar, uzun erişte veya ince dilimler halinde kesilmelidir. Et ürünleri - aynı şekilde. Daha önce soyulmuş olan et suyuda, soğan ve domates salçası ile havuç ekleyin, kaynama noktasına getirin, sonra çorbanın ilk salatalıklarına ve daha sonra da et ürünlerine yayılmaya başlayabilirsiniz. Tencerenin içeriğini kapağın altında 10 dakikadan fazla pişirmeyin.

Solyanka prefabrik et, tarifi kolayPatateslere dönüştürülebilir, balık et suyunda pişirilir, et yerine kızartılmış ve haşlanmış balık ile pişirilir. Yaratıcılığınız için geniş bir alanınız var. Ana şey, tuzlu salatalık, soğan ve domates olan ana maddeler hakkında unutmamak.

Tarifi tarif edilen Solyanka prefabrik et,Bu yazıda mutlaka zeytin, kapari ve limon içerir. Bu bileşenler plakalarda levhaya servis yapmadan hemen önce eklenir.

Bu harika, doyurucu, güzel kokulu ve sade lezzetli yemek kesinlikle sevdiklerinizi memnun edecek ve herhangi bir masa süsleyecek.

Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 2019

Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 2019

Related news

 • Sini Kebabı (Tepsi Kebabı) Tarifi
 • İnanılmaz bir hayvan bir gelincidir. Evcil hayvanımı nasıl besleyebilirim
 • ENKS: Suriyeli muhaliflerle sorun çözülmezse, Cenevreden çekiliriz
 • Hıçkırık
 • Pıtırcık örgü kalp bebek battaniyesi

 • Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 93

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri


  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 50

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 27

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 66

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 20

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 49

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 42

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 90

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 12

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 86

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 79

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 35

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 91

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 51

  Solyanka prefabrike et: bir tarifi ve ilginç gerçekleri 90