Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğrafSkoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf
Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

"Skoda" - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

Skoda - Volkswagen kaygısının şirketlerinden biriGrubu. Yakın zamana kadar, yüksek kaliteli ve ucuz sedan ve hatchbacks üretti. Ancak, yeni yüzyılın ilk on yılının sonunda, ilk otomobili off-road nitelikleriyle serbest bıraktım ve bu doğrultuda bir model çizgisi açtı.

Skoda Yeti 2009

Skoda Yeti crossover, kesin olarak adlandırıldıkarla kaplı yolda davranış, 2019 yılında yılın aile arabası seçildi. Çocuklarla seyahat etmek için idealdir. Crossover "Skoda Yeti", hemen halk tarafından tanınan orijinal görünüm farklıydı. Hatta sınıflarındaki en çirkinler bile. Tavan rayları arabayı görsel olarak daha yüksek hale getirdi. Aracın uzunluğu 4.2 m, genişliği 1,8 m, yüksekliği 1,7 m'dir ve 180 mm'lik bir yol açıklığı ile yükseltilmiştir.geçit Skoda Yeti

Bagaj bölmesi beş koltuklu ve beş kapılı kompakt405 litrelik geçiş kapasitesi ve 1760 litrelik arka koltuklar katlandığında, yarım tonluk bir yükü barındırabilir ve bu da tüm bir dizi ızgara yardımıyla güvenli bir şekilde sabitlenebilir. Geçit, ön tekerlek ve dört tekerlekten çekiş versiyonlarında planlandı. 105 ila 170 litre kapasiteli bir benzin ve dizel motorları vardı. ile, otomatik veya manuel şanzıman ile.

Skoda Yeti 2014

Onların nişini bulduğu şirket "Skoda" geçitler,beş yıl sonra güncellendi. Terim yeterince uzun, ama Yeti iki farklı şekilde ortaya çıktı. Şehir arabası zarif ve şık oldu ve ülke gezilerine adanmış Yeti Dış mekan uzmanları macera dolu bir ruh olarak adlandırıldı. Yol dışı varyant, geçişler için karakteristik olan bir gövde kiti ile desteklenir.shodda geçitler

Her iki seçenek de kentte mükemmel bir şekilde yönetiliyorsokaklar ve köy yollarında. Harici olarak, restiling versiyonu esas olarak ön, bi-ksenon farlarının tasarımında farklılık gösterir. İçeride, ön panel değişti, elektronik daha fazla oldu, bir arka görüş kamerası ve bir park yeri belirdi. Salon, dekorasyonu için daha geniş ve daha kullanışlı, daha modern malzemeler haline geldi.

Güç ünitesi benzin olabilir, güçÖn sürücüde 105, 122 ve 152 litre. a. Ya da dizel, 140 litre kapasiteye sahip. a. Altı veya yedi vitesli robotik DSG şanzımanlı dört tekerlekten çekiş versiyonunda. Çok yakında modüler platform MQB'de tamamen güncellenmiş bir Skoda Yeti olacak.

Rusya için Skoda Yeti versiyonu

2015 yılının sonunda Moskova'daki hokey turnuvasındaAmbition paketinde özellikle Rus pazarı Skoda Yeti Hockey Edition için oluşturulan halka sunuldu. Bu model, orijinal bir siyah-gümüş desenli, on yedi inçlik tekerlek diskleri, gümüş tavan rayları, kapı eşik plakaları ve isim levhaları ve belirli bir konudaki çıkartmalarla ayırt edilir. İç kısımda koltukların döşemesi değişti. Üç trapez şekli olan yeni bir tekerlek vardı.

Ekipman listesi bir kontrol sistemi içeriryakın ve uzun huzmeli far, virajlı sis farları, yağmur sensörü, arka park yardımı, iki bölgeli klima kontrolü ve diğerleri. Sınırlı sayıda araba vardı. Standart Yeti'nin motorundan herhangi bir güç ünitesi ile donatılabilirlerdi. Genel olarak, bu tam olarak yeni "Skoda" değil, geçit "Yeti" artık bir nadirlik değil, Rus sürücüler için sadece hoş bir çeşittir.

Skoda Octavia Scout

2009 yılında tanıdık "Octavia" yenilenmiştirSUV "Skoda" model aralığı. Önkoşuk Skout ile Crossovers - yüksek çekiş (171-180 mm) otomobil ile dört tekerlekten çekiş beş kapılı. Kararlı, hızlı ve güvenlidirler. Aracın uzunluğu 4.6 m, genişliği 1,78 m'dir Güçlü tamponlarda metal kaplamalar aracın genişliğini görsel olarak arttırır. Güçlü (152 hp) benzinli motor hacmi 1.8 litre daha çevre dostu ve ekonomik iki litreli dizel ile değiştirildi. Kapasitesi 140 litredir. a. Kompakt istasyon vagonunun bagaj hacmi 580 veya 1620 litredir.soda geçitleri model aralığı

2014'ün güncellenmiş versiyonu biraz değiştigörünüm. Kanatlar için koruyucu kapaklar, geliştirilmiş sis lambaları, on yedi inç tekerlekler vardı. "Octavia Scout" 2 ton ağırlığa kadar treyler çekebilir, giriş ve çıkış köşeleri sırasıyla 16.7 ° ve 13.8 ° arttı. Daha güçlü ve motorlu oldu. Benzin, 1.8 litre hacim, 180 litre üretir. . ve dizel iki litreli - 150 ve 184 litre. a. Altı vitesli hem manuel hem de DSG ile çalışırlar. Tüm motorlar uluslararası standart EURO-6'ya uygundur. Dizel motorla, geçiş yaklaşık 220 km / s hıza çıkabilir.

Beklenen Yeni Ürünler

Octavia Scout bir sınıf "C" vagon iseoff-road nitelikleri, daha sonra "Yeti" şirket "Skoda" nın gerçek bir SUV otomobilidir. Serbest bırakılmaya hazır olan Crossovers, daha düşük ve yüksek Yeti seviyesindedir.büyük crossover ayakkabı

Aşıklar "Skoda" ortalama güncellemesini bekliyorcrossover "Yeti", henüz tam olarak tanımlanmamış, ancak genel olarak halka sunulan büyük bir yedi-koltuklu otomobilin ortaya çıkışı. En minyatür, 2019 için ertelenen "Polar" (Skoda Polar) olarak adlandırılır.

Kıdemli modeli

Yeni 7 koltuklu yeni "Skoda" geçidi, daha önce üretilecek yeni bir isim aldı. Bu arada, bu projenin taşıdığı üçüncü isim.7 koltuk geçişi Skoda

Büyük bir SUV kavramı geliştirildi"Skoda Snowman" (Skoda Snowman) adı altında. Mart 2016'da gerçekleşen Cenevre Otomobil Fuarı'nda dünya prömiyeri Skoda VisionS adı altında gerçekleştirildi. Ve diziler, 2016 sonbaharında Paris'te halka tanıtılması beklenen Skoda Kodiak'a motor şovunda başlayacak. Yeni "Skoda" büyük bir geçittir. Boyutları: 4.7 × 1.91 × 1.68 m.

Uzmanlar kavramsal olanın görünümünü tanımlarÇek kübizm ve Bohemian cam geleneği, keskin hatlar ve keskin kenarları ustaca çizilmiş eğriler üzerinde ışık ve gölgeler ile bir araba olarak araba. Geçit, etkileyici ve gizemli görünüyor. Motor gösterisinde sunulan model, karma bir santral ile donatıldı. 1.4 TSI benzinli motor, 156 beygir gücü geliştirdi. a. ve 54 litrelik bir elektrik motoruyla çalışır. a. Altı adım robotik şanzıman DSG ile sıvı yakıt üzerindeki motor ön tarafa tork ve arka aksa elektrik aktarır.

Akıllı tüm tekerlek tahrik sistemi, değilMekanik bağlantı gerektiren, aracın ön ve arka akslarını birbirinden bağımsız olarak kontrol eder. Motorlar birbiriyle bağlantılıdır, sürücü farklı işletim modlarında elektrik çekişinden geçebilir ve 12.4 kWh kapasiteli bir lityum-iyon pili şarj edebilir. Tasarımcılar onu arka aksın önüne yerleştirdi. Yaratıcılar, MQB modüler platformu üzerine inşa edilen aracın, çok modlu dört tekerlekten çekişli şanzımanla gücü 150 ila 280 "at" arasında değişen birkaç güç ünitesiyle donatılacağına dair söz veriyor. Ve yedi koltuklu ve beş kişilik versiyonda piyasaya sürülecek.

"Skoda" crossover genç modeli

Model yelpazesi sunulan Crossoverssadece orta ve büyük otomobiller, en küçük "Skoda Polar" sınıfındaki çizgiyi yenileyecek. Şimdiye kadar araba hakkında çok az şey biliniyor. Yeni Volkswagen Taigun platformunda yaratılmıştır. Şirketin "Skoda" nın yeniliğinin bir geçiş olduğu gerçeği, fotoğrafların net bir şekilde gösterilmesi. Fotoğrafların çoğu ve mevcut bilgileri al.shodda crossover fotoğraf

Yararlı alanın özellikleri olmalıdır.mütevazı. Tasarımın, kurumsal anlamda, gerçekten de, ergonomik hale gelecek salonda yapılması sağlanacaktır. Motorlar düşük yakıt tüketimi ile küçük, üç silindirli olacaktır. Çıkış sadece ön tekerlekten çekiş versiyonunda beklenir.

Yeni "Skoda Fabia Kombi"

Şirket "Skoda", geçitler ve off-road arabalarYakın zamana kadar tek bir modelle temsil edilen model, SUV sınıfındaki modelde mevcut değişikliklerin dönüşümüne liderlik etti. Bu "Octavia" istasyonu vagon ve 2008'den beri bilinen "Fabia Kombi" nin tamamen yeni bir versiyonu. Skoda Fabia Combi Scout Line, koruyucu plastik bağlantı elemanları, on altı inç jantlar (17 inç jantlar bir ücret karşılığında), çıkıntıların altında ek alt koruma sağlayan dört tekerden çekişli bir araba haline geldi.sudo geçitler ve SUV'ler

Modelin tasarımında gümüş rengi bir renk. Bu korkuluk ve tabanın korunması, yan aynaların yüzeyi ve sis lambaları. Bu parçalar siyah plastik etekler, kapı eşikleri ve aynı renkteki tekerlek kemerleriyle gölgeleniyor. Tasarımcılar, özel bir kaplama ile off-road kirden korunan kabin içindeki halıları bile düşündü. Yenilik, hem 1.2 litrelik benzinli motora hem de EURO-6 standardına karşılık gelen 1,4 ve 1,6 litre hacimli dizel motora sahip olacak.

Skoda'nın birçok planı var. Model çizgisi, hem daha önce güncellenmiş hem de tamamen yeni gelişmelerle yenilenir. Geleneksel kalite, güvenilirlik ve nispeten düşük fiyatlar ile birleştirilmiştir. Sadece beklemek, yeni gelen bile şirket tarafından Avrupa, Rusya ve Çin'de geçitler ve SUV sevenler mahkemesine temsil edilecektir.

Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğrafSkoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

Related news

 • Konjonktivit Nedir Neden Olur Ne iyi Gelir
 • Rabitzanın kendi ellerinden bir çit nasıl monte edilir
 • Sürücü balının geçişinin özellikleri. komisyon
 • Rick Jordan - biyografi ve yaratıcılık
 • Aşırı Adet Kanaması Nedenleri Nelerdir

 • Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf


  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf

  Skoda - crossovers ve SUV: bir fotoğraf, fotoğraf