25.06.2019

Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 75

Simülatörü "Vander Kor Smart": yorumlar

Eğer o sınıfınMutlaka her yerde ve her şeyde size yetişmek veya spor salonuna gitmek ya düzenli ev koleksiyonu için yeni koşu bandı bakmak için istekli. Ve fitness ekipmanları, dünyanın en önemli yeniliklerden biri "Vander Cor Akıllı" olarak kabul edilir - alışılmadık cihaz, tek bir ses olarak ve yüksek sesle aşırı kilo kaybı ve okuldan sonra yakışıklı kaslı korse oluşumunda görülmemiş bir sonuç söz geliştiriciler bu harika yeni ürün üzerinde olduğunu . potansiyel alıcı değil sadece parlak reklam anlamasına yardımcı, ama zaten böyle "diğer spor" edindikleri müşterilerin gerçek geribildirim böylece onu mi.

Yeni nesil simülatör neye benziyor?

"Vander Kor Smart" 'daki grevler haricibasitlik. Odanın neredeyse yarısını kaplayan hantal simülatörlerden farklı olarak bu "çocuk", içtenliğiyle inanılmaz bir görünüm kazanmayacaktır. Eğitim için bu küçük cihaz, platform tabanından (55 cm ve 49 cm kenarları olan büyük bir dikdörtgene benziyor) ve platformun sağ ve sol taraflarında bulunan oldukça büyük tutamaçlardan oluşur. Kollarda oldukça yumuşak ve büyük merdaneler vardır, bu egzersiz sırasında ana görevi - kasları aşırı efordan koruyacak bir masaj etkisi sağlamaktır.Gezinme Korr Smart

İlginçtir, simülatör "Vander Kor Smart" yorumsunum gününden öncekinden daha aktif bir şekilde toplamaya başladı - "Vander Kor". Halkın bu tepkisi, üreticinin hemen hemen tüm kas gruplarının bunun üzerinde eğitilebileceğini beyan etmesi gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Wonder Core Smart'ın potansiyel kullanıcıları için sınırlama

"Vander Kor'u yaratan geliştiricilerAkıllı ", mümkün olduğu kadar, tasarımı kolaylaştırmak için basit bir şekilde kısıtlamak isteyen insanlar için ağırlık kısıtlamalarını etkilemektedir. Örneğin, stajyerin maksimum ağırlığı 120 kg'ı geçmemelidir.

Simülatörün kendisi çok hafiftir - sadece altı buçuk kilogramdır ve son derece az yer kaplar, böylece bir çocuk bile tenha bir köşedeki derslerden sonra onu saklayabilir.

Bu simülatörden kimler yararlanacak?

"Jim Bit Vander Kerr Smart" incelemeleri oldukça sık alınabilir, çünkü üretici çeşitli eğitim türleri için uygun olduğunu, bunun ana hedeflerinin neler olabileceğini vaat ediyor:

- Kilo kaybı - Wonder Core Smart ile yapılan egzersizler sorunsuz bir şekilde yardımcı olacak ve beldeki çekici yağ birikintilerini hızla ortadan kaldıracaktır.

simülatörü wander cor akıllı yorumlar

- Basın, kas korse gövdeveya vücudunuzun diğer bölümleri. Her şeyden önce, Vander Khor Smart basın için bir simülatör. Özellikle basının kaslarının görünümünü iyileştirmeyi amaçlayan sınıflar sonrası sonuçlara ilişkin geri bildirim sadece olumludur. Ancak geliştiriciler, sadece basın ve vücudun diğer kısımlarını geliştirmeyi teklif ediyorlar. Hatta, farklı kas grupları için özel egzersiz setleri oluşturdular, ki bu da onları iyi niyetle yapanların incelemelerine göre, kısa sürede yüksek sonuçlara ulaşmaya gerçekten yardımcı olacaktır.

- Doğumdan sonra figürün restorasyonu vegebelik. Sıklıkla cevaplarında, “Jim Bit Vander Kerr Smart” simülatöründen, hamilelikten sonra figürlerinin restorasyonunu ciddi şekilde üstlenen genç mumyalar tarafından bahsedilir; buna, bir dizi ekstra kilo ve karın kaslarının zayıflaması eşlik etti. Spor salonunda ya da kondisyonda kollarınızdaki bir bebekle birlikte gitmeyeceğiniz için, pek çoğu, onunla eğitimin etkinliği, geleneksel egzersizlerden çok daha yüksek olduğu için, bir kurtuluş haline gelen bu simülatördü.

Altı büyük simülatörün yerini alacak "Bebek"

"Jim Bit Vander Kerr Smart" yorumları beğendi vesatın alma ile ilgili tavsiyeler alınır çünkü bunun üzerindeki sınıflar, farklı kas grupları için altı büyük simülatörden daha kötü değildir. Bu da sadece onu satın alabileceğiniz ve sıkı uyumunuzu koruyabileceğiniz anlamına gelir. "Vander Kor Smart", müşteri referansları bu gerçeği doğruladı, mükemmel bir alternatif olacak:

- Kalçaları pompalamaya yardımcı olan bir simülatör.

- Eylemleri ellerin kaslarını sallamak için olan mekanizmalar.

Basın yorumları için Wander Cort akıllı simülatörü

- Basının güzel kaslarını şekillendirme cihazları.

- Dambıl masaj makineleri.

- Bacak kaslarını, özellikle kalçaları, hem ön hem de arka kaslarını çalışmak üzere tasarlanmış cihazlar.

Üzerinde "Vander Kor Smart" bulunan sınıflar, 12-22 kilogram aralığında direnç sağlar, bu da egzersizlerin etkinliğinin normal fitness egzersizlerinden daha yüksek olacağı anlamına gelir.

Böyle modern bir "spor arkadaşı" nda herhangi bir eksiklik var mı?

Simülatör "Wander Kerr Smart" yorum hayranlığıneredeyse tüm müşterilerini alıyor, ancak böyle bir alımdan memnun olmayanlar var. Onların memnuniyetsizliği bu simülatör özgü sakıncaları bir dizi suçladı:

- Birincisi, ağırlık kısıtlamaları. Daha önce de belirtildiği gibi, sadece ağırlığı 120 kg'ı geçmeyen kişiler buna katılabilir.

- Üzerinde gerçekleştirilebilecek alıştırmalar,Onlar monotonluklarından bazılarını yoruyorlar, bu yüzden bu gerçeği simülatörün eksikliklerine atfediyorlar. Ancak, dürüst olmak gerekirse, herhangi bir simülatör üzerindeki egzersizler monotondur, bu yüzden sadece Wonder Core Smart'da böyle bir kusurun adaletsiz olduğu görüşü.

jim biraz vander cor akıllı yorumlar

- İstenilen sonuca ulaşmak içinsistematik olarak ele alınmalıdır. Yine, herhangi bir simülatördeki sınıflar sistematik bir yaklaşım gerektirir, aksi halde sonuç elde edilmeyecek veya çok uzun bir süre beklemek zorunda kalacaklardır.

- Fiyat. o kendisi çok küçük olduğundan Bazı alıcılar, Wonder Çekirdek Akıllı fiyatı temel dezavantajı denir. Eğer çeşitli kas gruplarını yetiştirmek mümkündür ve hedeflenen eylemlere birkaç diğer simülatörleri satın gerekmez gerçeğini göz önüne aldığımızda, o vakit 3 000 maliyeti çıkıyor. düşük, daha ucuz bir sürü evinizde fazla yer alacak bir cephanelik daha simülatörü satın almak çünkü.

Müşterilerin kendilerine ait ana avantajları nelerdir?

Müşterilerin Wonder Core Smart'da bulduğu yukarıdaki eksikliklere ek olarak, yorumlar genellikle artılarından da bahseder:

- Hem profesyonel sporcular hem de spor ve fitness dünyasına yeni olanlarla baş edebilir.

- Böyle bir simülatör ile, adım adım yükü artırma olasılığı nedeniyle istihdam sürecinde “büyümek” mümkündür.

- Bu simülatör, sırt kaslarını, onları masaj yaptığında olumlu etkiler. Basit egzersizlerden sonra, ruh hali yükselir ve vücut yorgun hissetmez.

- Kompaktlık bir "koz kartı" "Vander Kor Smart" dir.

Basın için Simülatörü, yorumlar bunların pozitif büyük çoğunluğu - bu pişman olmayacaksınız alım, değer.simülatör jim bit wander cor akıllı

Yaşamın bir parçası olarak spor - gerçeklik mi yoksa hala fantezi mi?

Modern trendlere göre, başarılı bir kişiKariyer basamaklarındaki ilerlemeyi, ruhsal zenginleşmeyi ve fiziksel kendini geliştirmeyi birleştirebilmelidir. Ve tüm bunlar, hızlı bir yaşam temposunda, tatildeyken, neredeyse hiç zaman ya da enerji kalmıyor. Böyle bir eğilimin iyi mi yoksa kötü mü olduğu, kendisinin karar vermesi her şeyden iyidir, fakat gerçek şu ki, boş zamanları az olan bir insanın günlük hayatın çirkinliği hakkında şikayette bulunacak zamanı yoktur.

Ve yine de, zor bir programınız varsa"Işık ışınlarının" boş zamanlarını kırıp, kendini geliştirmeye adamış olurlar. Spor ve kondisyon ideal seçenekler, görünüşte daha iyi olmanıza yardımcı olacak ve irade geliştirecek, iç dünyayı kendi kendini kontrol etme ve hedeflerinize ulaşma kabiliyetiyle zenginleştirecek. Ve bu durumda ev simülatörleri yeri doldurulamaz. Belki de Wonder Core Smart'ı seveceksiniz.

cor müşteri yorumları

Ve birkaç kelime ...

Wonder Core Smart, dikkatinize değer. Bu sadece reklam sloganları ile değil, aynı zamanda bu konuda olumlu tepkiler ile de teyit edilir. Ve eğer böyle bir simülatör edinmişseniz, yatağın altında bir yerde tozlanmayı bırakmayın, ancak mümkün olan en kısa zamanda görünümünüzü geliştirmenize yardımcı olun.Related news

 • Evcil hayvanlar en pahalı evcil hayvanlar hayvan fiyatlatları
 • Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir Aslen nerelidir ve kaç yaşındadır
 • Dizüstü bilgisayarımdaki ekran kartını değiştirebilir miyim
 • 2025 yılı nasıl karşılanır Hangi hayvanı selamlıyorum
 • Portakallı Pelte Tarifi

 • Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 69

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar


  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 65

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 55

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 96

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 18

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 95

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 21

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 41

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 55

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 95

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 63

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 66

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 88

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 53

  Simülatörü Vander Kor Smart: yorumlar 98