Siding Shipboard: açıklama, fotoğrafSiding Shipboard: açıklama, fotoğraf


Siding Shipboard: açıklama, fotoğraf 51 19.02.2019, 05:14

Siding "Shipboard": açıklama, fotoğraf

Bugün için Siding en çokpopüler cephe ve toplumsal dekorasyon malzemeleri. Bu tip panellerin kurulumu çok kolaydır, güzel görünmek ve ayrıca temizlenmesi kolaydır. Siding'in önemli bir avantajı elbette ki çok yüksek maliyet değil. Özellikle, vinil çeşitliliği ile ilgilidir.

PVC siding'in genel tanımı

Vinil cephe panelleri yapılırmodifiye polivinil klorür reçinesi ve dolayısıyla oldukça yüksek mukavemete sahiptir. Bu türün dış cephe kaplaması katmanlı bir yapıya sahiptir. Alt katman, büyük mekanik ve şok yüklere dayanabilir, üst, dekoratif, güneşte yanmaz ve diğer elverişsiz doğal faktörlere karşı dayanıklıdır.

gemi siding

Bu tip panellerin deseni ve dokusufarklı ol. En çok Rus pazarında vinil siding "Shipboard" ve "Christmas tree" bulabilirsiniz. İlk en popüler olanıdır. Neden, hemen aşağıda ele alacağız.

PVC ön panellerin renk paleti olabilirçok farklı Çok popüler bir çeşitlilik, örneğin şeftali rengi materyaldir. Aşağıda gösterilen bu vinil siding "Shipboard" fotoğrafı tüm ihtişamını göstermektedir. Ayrıca piyasada "cappuccino" ve "karamel" kahverengi panelleri, yeşil paneller "kivi", gri-mavi "helva" ve "antep fıstığı" vb.

siding deco gemi

Vinil siding'in avantajları ve dezavantajları

Bunu kullanmanın başlıca avantajlarıülke evlerinin malzeme sahipleri, esas olarak, ahşap ve metal panellerin aksine, çürümez ve korozyona uğramaz. Ayrıca, vinil siding esnek ve mekanik hasara karşı oldukça dayanıklıdır.

Cephe kaplama PVC'nin tek dezavantajı, yangına özellikle dayanıklı olmamasıdır. Vinil kaplama yanmaz, ancak güçlü ısıtma ile erimeye başlar.

Güverte panelleri

Rus pazarında PVC siding markası varayarlayın. Bununla birlikte, bu malzemenin en popüler üreticisi bugün Alman firması Docke'dir. Ülkemizde satılmakta olan "Deck", ihraç edilen, tabii ki, Almanya'da değil. Fabrikaları, Almanların geliştirdiği teknolojilere göre, Doke resmi temsilcisi olan yerli şirket Doke Express tarafından üretiliyor.

siding docke gemi

Bu şirket tarafından üretilmiştir PVC cephe panellerien yüksek kalitede, güzel görünüm ve dayanıklılıktadır. Bütün bunlar oldukça demokratik. Ama ürünlerin çoğu diğer markalardan ayıran en önemli avantajı, kilidin özel tasarımdır. usta çok fazla vidaları sıkın üzerinde olmak zorunda değildir, çünkü panelin bu tip montajı çok basittir. Bu ise kendine cephe koruyucu güvenli bir şekilde ise paneller çok iyi, hatta en güçlü ani fırtınalar direnç toplandı. Ayrıca, anti-kasırga kilidi Doke panellere ekstra sertlik ve mekanik mukavemet ekler. Sonuç olarak, sert hava vinil siding üreticisi sırasında diğer markalar farklı olarak, gürültülü olmadığını.

Siding "Shipboard": genel açıklama

Bu vinil doku dokusu, zatenBahsedilen, Rusya'da en popüler. Ve, elbette, çok sıklıkla ülke evleri sahipleri, anti-uranyum kilidi ile "Deck Extruden" şirketi tarafından verilen cephe dekorasyon panelleri "Shipboard" için satın alır. Bu dokuyu siding temel avantajı özellikle çekici ve orijinal değil, ama çok düzgün ve sağlam bir görünüm. Bu tür panolarla kaplı binaların duvarları, eski geminin ahşap güvertesini aynı anda hatırlatarak, ön görülebilir. Buna ek olarak, Socking Docke "Shipboard" gibi malzemenin renk aralığı çok geniştir ve bununla ilgilenmek çok kolaydır.

vinil kaplama gemisi kiriş

Siding "gemi" ana avantajları

Bu dokunun panellerinin popülaritesi de çok yüksek değil. Büyük alanları süslerken çok tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, Güverte siding "Shipboard" için değerli:

 • Kesin olarak sürekli geometrik boyutlar. Bu yapı, duvar kaplamasının güvenilir şekilde korunmasını sağlayan, en dayanıklı ve hava geçirmez bir yapı oluşturmanıza olanak tanır.

 • Yatay ve dikey konumda kurulum imkanı.

 • Ek stifnerlerin varlığı. Panelin "Shipboard" 'un çeşitli mekanik etkileri, diğer dokulardan daha iyi durmaktadır.

 • Gizli bir yol monte etme yeteneği. Bu özellik nedeniyle siding "Shipboard" çok uyumlu görünüyor.

 • Hemen hemen her stilistik yönelim binaların dekorasyon için kullanma imkanı.

Doke gelen siding "Shipboard" maliyeti

Daha önce de belirtildiği gibi, bu harikaCephe kaplama çok pahalı değil. Batan "Gemi ışını" Doke'un standart ölçüleri 3660 x 232 x 1,1 mm'dir. 200-230 ruble aralığında bu tür boyutlarda bir panel var. Tabii ki, bir ev kabuğunun toplam maliyetini hesaplarken, ek eşyaların fiyatını da hesaba katmalısınız. Örneğin, yaklaşık 3.66 m pencere profili yaklaşık 650 r., Üç metre başlangıç ​​profili 100 r., Kenar profili 340 r'dir. ve benzeri.

siding deco gemi

Paneller ve farklı ek öğeler için fiyatlartedarikçiler değişebilir. Ancak genellikle, malzemenin fiyatının rakiplerinden bir miktar firma için daha düşük olması durumunda, barların ve profillerin fiyatının daha yüksek olduğu ve bunun tersi olmaktadır.

Yukarıdakilerin hepsinden sonuç alınabilirsadece bir tane. Doke firmasından gelen vinil siding "Ship beam", hem küçük bir kır evini bitirmek hem de büyük bir evi kaplamak için satın alınacak. Her durumda, bu son derece güzel olacak ve uzun bir zaman sürecek gibi görünüyorsun. Fazla maliyetli değil.

Siding Shipboard: açıklama, fotoğrafSiding Shipboard: açıklama, fotoğraf

Related news

 • Manikür gökkuşağı: adım adım talimat, fotoğraf
 • Ada çayının yapılışı ile Etiketlenen Konular
 • Mısır gevreği: zarar ve vücuda yarar
 • OYALI LOHUSA YAZMA MODELLERİ

 • Siding Shipboard: açıklama, fotoğraf 41

  Siding Shipboard: açıklama, fotoğraf


  Siding Shipboard: açıklama, fotoğraf 56

  Siding Shipboard: açıklama, fotoğraf 11

  Siding Shipboard: açıklama, fotoğraf 41

  Siding Shipboard: açıklama, fotoğraf 84

  Siding Shipboard: açıklama, fotoğraf 14

  Siding Shipboard: açıklama, fotoğraf 70

  Siding Shipboard: açıklama, fotoğraf 85