Shebekinsky makarna - çeşitli 1 2019

Shebekinsky makarna - çeşitli 1 2019
13.05.2019

Shebekinsky makarna - çeşitli 1 70

Shebekinsky makarna - çeşitli № 1

Makarnayı çok seviyorum, bu yüzden size en popüler tariflerden bahsetmek istiyorum, bu ürünlerin en iyi markalarından biri ve tabii ki, kökeni tarihi hakkında.

Birazcık geçmiş

İlk tarihi ne zaman belirlemakarna yapımı - bu imkansız. Bu ürünlerin ilk sözü MÖ 4. binyıla kadar uzanmaktadır. Etrüsk mezarlarını araştıran arkeologlar, makarnanın hazırlanması için gerekli olan eşyaları gösteren çizimlerle karşılaştılar. Zamanla, makarna dünyaya yayıldı ve en sevilen yemeklerden biri haline geldi. Bilim adamları arasında, makarna kelimesinin Sicilya dili "maccheroni" den geldiğine inanılıyor.

Shebekinsky makarna-profesyonellerin seçimi

Lezzetin en iyilerinden biri veTula fabrikasında üretilen makarna fiyatıdır. Bu markanın makarnasının hazırlanması için sadece en iyi un çeşitleri kullanılır. Ne yazık ki, birçok makarna üreticisi, bitmiş ürünün kalitesini ve raf ömrünü etkileyen ikinci dereceden un kullanır. Shebekinsky makarna, sadece İtalya'da yetiştirilen analoglara en benzer olan en sert buğday çeşitlerinden yapılır. Fabrikadaki buğday uzmanlarının kalitesini belirlemek için tahıl ürünlerindeki safsızlıkların varlığını belirleyen biyokimyasal analizler üretilir. Bu, mükemmel bir makarna kalitesi ve uzun depolama alanı sağlar. Shebekinsky makarnası oldukça büyük bir ürün yelpazesine (yaklaşık 30 çeşit ürün) sahiptir ve ülkemizin tüm bölgelerinde pratik olarak temsil edilmektedir.

Makarnadan ne pişirilir

En popüler ve en sevilen yemeklerden birimakarna makarna ile. İtalyan makarnasının hazırlanması için çok sayıda tarif var. Mahkemede bu yemeği hazırlamanın en hızlı ve en kolay yollarından birini sunarım.

Bir İtalyan makarna hazırlamak için ihtiyacınız olacak:

 1. Domates - 250 gram.
 2. Sarımsak - 2 dilim;
 3. Kırıntı için kırıntıları - 2 - 3 yemek kaşığı;
 4. Zeytinyağı (herhangi bir başka olabilir) - 2 yemek kaşığı;
 5. Kekik (kekik) - bir çay kaşığı;
 6. Limon suyu - dört yemek kaşığı;
 7. Siyah zeytin (siyah) - 10 adet;
 8. Maydanoz - 1 demet;
 9. Peynir (rendeleyin) - 3 yemek kaşığı.

Çapraz çapraz domates üst,Daha sonra onları kaynar suyla ve kabuğuyla tutturun. Küçük domates parçalarıyla servis yapın veya karıştırıcıyla karıştırın. Domateslerden pişirilen püredeki pres sarımsağı yardımıyla satmak. İçeriği peksimet, tereyağı, kekik ve limon suyuna ekleyin. Zeytinleri zeytinlerden çıkarın, ardından küçük ince dilimler halinde kesin. Maydanozu doğrayın ve patates püresi ile birleştirin. Macun buna hazır. Dökün Shebekinsky makarna dökün ve peynir serpin.

En popüler ikinci yemek ise Donanma'daki makarnadır. Hazırlıkları için gereklidir:

 1. Soğan - 1 adet;
 2. Makarna - 400 gram;
 3. Kıyma (sığır eti, domuz eti, vb.) - 500 gram;
 4. Sarımsak - 2 kafa;
 5. Domates salçası (tadı) - 2 çorba kaşığı tüberkülsüz;
 6. Baharatlar ve otlar.

Peki, Donanma'da makarna nasıl pişirilir? Soğan öğütmek, sarımsak basın yoluyla bırakın. Ayçiçek yağını bir kızartma tavasında ısıtın, ardından soğan ve sarımsak ekleyin. Kıyma, domates salçası (tatmak için), tuz, karabiber, şerbetçiotu ve rendelenmiş yeşillikler 500 gram eklenir. Hazır oluncaya kadar kıyma getirin. Pişirilene kadar makarnayı tuzlu suda kaynatın, arada sırada birbirine karışmayacak şekilde karıştırın. Akan suyun içinde durulayın ve kıyılmış etle karıştırın. Bir donanma makarna yemeye hazır. Bu yemek kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde servis edilebilir. Afiyet olsun!

Makarna, her ev hanımı için, uzun bir günün ardından ya da misafirlerin gelmesi durumunda çok acilen yemek pişirmek gerektiğinde vazgeçilmez bir üründür. Makarna yiyin ve sağlıklı olun!

Shebekinsky makarna - çeşitli 1 2019

Shebekinsky makarna - çeşitli 1 2019

Related news

 • Almanyada Müslüman mezarlığına gamalı haçlı saldırı
 • Kıymalı Patlıcanlı Makarna
 • Merkez Haberleri: Ardahanın Robothan Takımı Çin yolcusu
 • MANTARLI RİSOTTO TARİFİ
 • Burun estetiği yaptıracaklar dikkat

 • Shebekinsky makarna - çeşitli 1 93

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1


  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 42

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 17

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 55

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 95

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 36

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 73

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 41

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 20

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 83

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 78

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 45

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 29

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 3

  Shebekinsky makarna - çeşitli 1 91