Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 2019

Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 2019
10.05.2019

Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 97

Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu

Sev Yeter dizisinde Şagun yine yaptı yapacağını. Amrita nın Nikhil ile ilişkisini bilen Şagun Amrita yı Amerikalardan getirip düğün sırasında herkesi şok etmiştir. Amrita düğün sırasında Nikhil’e okkalı bir tokat atmış ve daha önce kendisiyle evli olduğunu söylemişti. Bunun üzerine Raman Nikhil’i evden atmıştı. Şagun İşita yı suçlamayı sürdürünce İşita herkesi şoke eden bir karar alarak Mihir’in Rinki ile evlenmesini istemişti.Sev Yeter 96. Bölüm Özetibaşlıyor.

Mihir İşita nın teklifini düşünerek Rinki nin yanına gider. Onunla arkadaş olduklarını ancak bir ömür boyu arkadaşlığının sürmesinoi isteyerek ona evlilik teklifinde bulunur. Rinki ailesine bakarak herkesi sevindirecek bir karara imza atar. Mihir’in teklifini kabul ederken Mihika şaşkındır. Şagun şiddetle buna karşı çıkarken Romi Puri ile geliyor. Romi Şagun’un bir şarlatan olduğunu söyler. Puri den herşeyi anlatmasını ister. Pori Şagun’un Amrita yı getirttiğini söyler. Herkes Şagun’a nefret dolu gözlerle bakarken Şagun kardeşinin kasasını soymaya çalışan birisine nasıl inanırsınız diyerek Romi yi hedef gösterir.

İşita Romi nin sıkıntılı olduğunu anlamıştı ve ondan doğruları söylemesini istiyor. Romi çocuk sahibi olamayacağını söyleyerek herkesi üzüyor. Şagun’un Puri adında sahte bir doktorla tanıştırdığını ve kendisinden 5 lak para istediğini söylüyor. Bu yüzden parayı almaya mecbur kaldığını söylüyor. Ben hırsız değilim diyerek ağlarken evdeki herkesi ağlatıyor. Bayan Bhalla Şagun’un yanına geliyor ve ona tokat atıyor. Raman da Şagun’u kolundan tutup dışarı fırlatıyor. Bu sırada hizmetçi Nelu Adi ve Ruhi yi salona getirmektedir. Adi annesini görüyor. Şagun, bak oğlum beni nasıl tekmelediklerini görüyorsun diyerek gideceklerini söylüyor. Adi nereye gideceklerini soruyor. Şagun burda ölürüm de kalmam artık diyerek Adi ile birlikte gidiyor. 

Adi giderken arkasına dönüyor. Raman ağlarken geçmişte Adi ile geçirdikleri güzel günleri hatırlıyor. Sevinç ve hüznün birlikte yaşandığı gecede Mihir ve Rinki hazır panditte olay yerinden gitmeden evleniyorlar. İşita acaba yanlış karar mı aldım diye düşünürken Şagun’un sesini duyuyorlar. Şagun bahçede kuyruğu kısılmış köpek gibi bağırmaktadır. İşita ve ailesine ağzı alınmayacak hakaretlerde bulunurken haddi iyice aşıyor. İşita nın onu tokatlaması da hızını kesmiyor. İşita da ağzının payını vermek isterken Şagun elini kaldırıp ona vurmak istiyor. Ancak araya Raman giriyor. Sabrımı zorlama istersen diyerek onu gönderiyor. 

Bayan Bhalla fenalaştığında herkes başına toplanıyor. Bhalla Adi nin gittiğini, Romi nin çocuk sahibi olamayacağını söylüyor. İşita gazetedeki Sarika nın kayıp ilanını görüyor. İlanı da Raman’ın verdiğini okuyor. Bunu neden yaptığını soruyor. Raman Romi nin çocuk için evleneceğini söylüyor. Bu yüzden onların yeniden evlenmeleri gerek diyor. Bu arada Sarika ile ilgili bir telefon geliyor. İşita ve Raman Sarika nın yanına gidiyorlar. Sarika Romi nin yüzünü görmek istemediğini söylerken Raman ve İşita nın ikna çabaları yetersiz kalıyor. Eve geldiklerinde İşita Raman’ın hata yaptığını söylüyor. 

Raman Nikhil senin sorumluluğundaydı ancak hata yaptın. Mihir’e fikrini bile sormadan ve geçmişini unutarak teklifte bulundun ve Rinki nin hayatını mahvettin diyor. Şimdi beni desteklemelisin diyor. İşita göz yaşlarına boğuluyor. Bu sırada Mihir ve Rinki geliyor. İşita göz yaşlarını silerken onları karşılıyor. Raman Adi için yeni bir velayet davası açmıştır. Tebliğat Şagun’ a ulaşınca Şagun deliye dönüyor. Bayan Bhalla Sarika nın yanına gidiyor. Ondan Romi ile evlenmesini istiyor. İnsanların çocukları için yaşadıklarını söylüyor. Çocuk dünyaya geldiğinde isminin güzel bir şekilde anılmasını istiyor. Sarika sonunda Romi ile görüşmeyi kabul ediyor. Herşey görüşme sonunda belli olacak. 

Şagun ve Raman avukatları aracılığıyla görüşüyorlar. Şagun Adi nin velayetini vereceğini açıklıyor. Bunun için ayda 4 lak para istediğini söylüyor. Bu para Raman için çok büyük bir paradır. Raman senin kötü bir anne olduğunu mahkemede ispatlayacağım diyor. Şagun ayrılırken Raman Adi nin velayetini almak için bir şeyler bulmaları gerektiğini düşünüyor. Bhalla Romi ve Sarika yı bir kafede buluşturuyor. Sarika Romi den özür dilemesini istiyor. Romi özür diliyor ancak Sarika önümde eğilerek özür dile diyor. Romi sinirlenip kalkmak istiyor ancak Bhalla onu tutuyor. Romi diz çöküyor ve kulaklarını tutarak ondan özür diliyor. Aynı kafede bulunan Bala ve Vandu da onları izliyor. 

Sarika 8 aydan beri bu anı beklediğini söylüyor. Bu eşekle evlenmeyeceğini söylüyor. Beni zorlarsanız polis çağıracağım diyor ve masadan ayrılıyor. İşita Adi ve Ruhi yi alarak onlara dondurma ısmarlıyor. Adi annesinin haksız olduğunu söylüyor. İşita ya yakın davranıyor.Sev Yeter 29 Ekim Pazartesi Özetisona erdi.

Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 2019

Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 2019

Related news

 • Bayramda Nişanlı Erkeğe Ne Alınır
 • ÇOCUKLARA 3 YAŞA UYGUN KAPÜŞONLU HIRKA YAPIMI
 • Erkeklerin klasik pazar sabahı yalanları
 • Serkan Çayoğlu hangi dizide oynuyor
 • Pakistan Adalet Hareketi (Pakistan Tahrik-i İnsaf - PTI)

 • Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 18

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu


  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 59

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 99

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 2

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 28

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 31

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 29

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 36

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 82

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 53

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 68

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 14

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 87

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 76

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 63

  Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Fragmanı Raman Şagun’u Evden Kovdu 24