Seks nasıl uzar 2019

Seks nasıl uzar 2019 Seks nasıl uzar

Seks nasıl uzar?

Filmlerde veya kitap romanlarında harikaaşkın geceleri anlatılıyor! Bununla birlikte, hayatta kadınlar şiddetli nesirle yüzleşirler. Birçok çift için sevişmek birkaç dakika ile sınırlıdır. Gerçekten de, güçlü bir heyecanla, bir erkeğin boşalması, her zaman eşi tatmin etmeyen, hızlı bir şekilde gerçekleşebilir. Ve sonra seks uzatmayla ilgili soru doğar.

seks süresini uzatmak

Şu an var olduğuna dikkati çekmektedir.sorunun üstesinden gelmenin ve karşılıklı doyumun sağlanmasının birçok yolu vardır. Bu konuyu genel anlamda ele alırsak, farmakolojik ve fizyolojik yaklaşımları birbirinden ayırt edebiliriz. Modern farmakolojik şirketleri, erkeklere kendi kontrolleriyle bir kadını vurma imkânı tanıyan geniş bir yelpazede ilaçlar sunuyor. Aynı zamanda, bu tür maddelerin faydaları ve zararları ile ilgili uyuşmazlıklar devam ediyor, bu nedenle mutlak güvenlik ve yan etkilerin olmaması hakkında konuşmaya gerek yoktur.

Nasıl daha ayrıntılı olarak konuşmak istiyorumşüpheli tabletlere başvurmadan bir erkeğin cinsel ilişki süresini uzatın. Tabii ki, en kolay yol, bir insanın orgazmın başlamasını hissettiğinde bir sürecin durdurulmasıdır. Penis başını birkaç dakika ellerinizle sıkmanız gerekir, boşalma dürtüsü geçer ve devam edebilirsiniz. Bu yöntemin tek dezavantajı, duruştan sonraki dönemin biraz halsiz olacağı, ancak karşılıklı tutku ve arzunun durumun çabucak düzeltileceğidir.

bir erkeğin cinsel ilişki süresini nasıl uzatır

Hakkında soruyu cevaplayan bazı uzmanlarcinsiyeti nasıl uzatabilir, kadınların seçtikleri kadına yardım etmesini önerir. Memnun kalmanın yakınında, parmağınızı skrotum ve anüs arasındaki yere basmanız gerekir. Şu anda adam derin bir nefes almalıdır. Sonuç, her iki ortağı da memnun edecektir çünkü hemen elde ettiğiniz etki.

Eğer bir çift sadece nasıl uzanacağını öğrenmek istemezsecinsel ilişki zamanı değil aynı zamanda memnuniyetin sağlanması için uzatma gibi bir yöntem önermek mümkündür. Elbette, bir erkek için biraz sinir bozucu olacak, fakat sonuçta çıkan inanılmaz ortak orgazm buna değecek. Bu yöntemin tekniği oldukça basittir: penisinin vajinaya ilk girişinin hareket olmadan ertelenmesi, böylece bir heyecan dalgası geçti. O zaman sevgi hareketine devam edebilir ve bir dahaki sefere sadece boşalmaya yaklaşırken durursun.

Ayrıca, iş ortakları zamanlabağımsız olarak cinsiyet uzatmaya nasıl karar verdiklerini ve hatta çeşitli şekillerde birleştirdiklerini belirtti. Örneğin, küçük bir üyeye girdiğinizde hareketi yukarı kaldırın ve orgazm başlangıcıyla başını birkaç dakika sıkıştırın. Bir kadın, durma sırasındaki bakım veren bir adam klitorisin masaj yapabilmesi için genelde zevk halindedir kalıcı olarak kalma fırsatı bulur, bu da nihayetinde sansasyonunu zenginleştirecektir.

cinsel ilişki süresinin uzatılması

Eğer seks uzatmayı bilmiyorsanızEşine zarar vermeden doktorlar basit bir yöntem önermektedir: kontrasepsiyon. Tabii ki hiç kimse kondomla sevişmeyi sevmez, ama yukarıdaki sorunun varlığında sadece bir korunma aracı değil aynı zamanda caydırıcı bir araç olacaktır. Birincisi, prezervatif ile cinsel hassasiyet çok daha düşüktür ve ikincisi, penis hızlı boşalmayı önleyen güçlü bir şekilde büzülür.

Seks nasıl uzar 2019

Seks nasıl uzar 2019

Related news

 • Kavrulmuş Peynirli Makarna Tarifi Videosu
 • JS foreach nesnesi değişken tasarım
 • Mikrofondan ses kaydı için program: talimat
 • Enginar Nedir Neye İyi Gelir Nerede Yetişir
 • Peynirli Sucuklu Muffin Tarifi

 • Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar


  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar

  Seks nasıl uzar