SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar 2019

SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar 2019 SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

Apple tarafından üretilen telefon tanındıdünyanın en popüler. Ve buna alıştık. Herkes yeni iPhone'un çıkmasını bekliyor, herkes bunun piyasadaki en iyi mobil cihazlardan biri olduğunu biliyor ve birçok ülkede iPhone'lar servet ve başarıya işaret ediyor. Bazen bu cihazı kullanan insanların bu şekilde öne çıkma isteklerini belirtmek için eğlenmelerini bile düşünmüyoruz. Yine de, hepimiz böyle bir akıllı telefon olduğunu biliyoruz.

Popülerliği ve çekiciliği nedeniyleBazı insanların gözleri "elma" cihazlar genellikle mevcut, promosyon veya ödül vardır. Hatta bazen bu sayede cihazın satıldığı iyileştirilmesi, indirimler olun.

Bu paylaşımlardan biri hakkında konuşacağızmakale. Çevrimiçi mağazasını SAS'ta barındırdı. Yüzlerce insanın farklı alanlardaki tepkileri, eylemin organizatörler tarafından zenginleştirilmesinden dolayı, toplumda geniş bir rezonansa sahip olduğunu kanıtlıyor. Gelecekte bu tür aldatmacaları önlemek ve insanlara paranı güvenmeden önce kafanızla düşünmeniz gerektiğine ikna etmek için, bu yazıda bu aldatmaca hikayesini anlatacağız.

SAS geri bildirimi

IPhone'daki promosyonlar

Yukarıda belirtildiği gibi, Apple'ın akıllı telefonları çoğu zamanindirim nesnesi haline gelmek. Eh, onlar her zaman yüksek talep vardır, bu yüzden dükkanlar satış üretmek için, iPhone için fiyatını rakiplerinden biraz daha fazla düşürmek için kullanın. Bu eylemler kural olarak, bazı özel şemalara göre veya sınırlı sayıda tutulur, örneğin eski bir akıllı telefon karşılığında indirim uygulanır veya eylem yalnızca bir gün için geçerlidir.

Bu konuda okuyuculara söyleyeceğimiz bir hikayemakale, biraz farklı bir yaklaşımın örneğidir. Ucuz bir iPhone satın alabileceğiniz aksiyon, bir SAS mağazası düzenledi. Kullanıcıların yorumları, bu kaynağın daha önce çok iyi bilmediğini ve popülerliğinin yalnızca iPhone'larının "indirimli" fiyatları nedeniyle elde edildiğini gösteriyor. Daha düşük bir maliyete dahil edildi.

SAS.ru için değerlendirme

Ucuz al

Projenin konusu yeni çıkan iPhone 6 idi.sonbaharda. Şirket, konferansta cihazı göstermeden önce, modelin etrafında olağandışı bir heyecan doğdu - tüm hayranlar nefeslerini tuttu ve cihazın ortaya çıkacağı şeyi beklediler. Sonra bir gösteri yapıldı ve yenilik için ön siparişler başladı.

Burada makalemizin "kahraman" rolünü oynadık -mağaza SAS. İncelemeler, alıcıya ABD çıkışından yaklaşık 7 gün sonra ülkemize göndermek zorunda kaldıkları 20 bin ruble fiyata 6. nesil iPod'lar sunduğunu gösteriyor. Elbette bu fiyat çok düşüktü, çünkü diğer mağazalarda telefonun fiyatı yaklaşık 45 bin. Ve gerçekte, Amerika'daki Apple Store'daki kuyruklar nedeniyle ilk günden sonra ilk günlerde satın almak zor olurdu. Bu, görünüşe göre, SAS mağazası tarafından çalınmıştı. Tanıklıklar, insanların yeni nesil bir cihaz almanın ve bu kadar düşük bir fiyata bile son derece meraklı olduklarını ifade etti.

SAS çevrimiçi mağaza incelemeleri

SAS Mağazası

Mağazanız varsa ne var diye soruyorsunuziyi bir indirim teklif etti? Belki de organizatörleri olağan bir pazarlama kampanyası yürütecek, müşterilerin dikkatini çekecek, daha sonra diğer benzer hizmetler gibi fiyatları yükseltecek ve çalışacaklardı. Ve şey şudur ki, SAS firması (değerlendirmeler bunu doğrular) bir ön ödeme üzerinde çalıştı. Böylece, sunumdan sonra ucuz telefonlarını almak isteyenler, daha önce 20 bin ruble daha ödemek zorunda kaldılar.

Belki de alıcılar riskleri anladıtüm planın, ancak şirketin iletişim verilerinin ve reklamlarının açıklığını umuyorlardı. Sonuçta, bir mağazada bir ön ödeme yaparsanız, TV'de periyodik olarak görünen bilgiler hakkında, küçük bir miktar için "elma" ünitesini almak için benzersiz bir fırsat verildiğinde, güvenmek için pek çok nedeniniz olduğunu kabul edersiniz. Ve oldu. İstatistiklerin gösterdiği gibi, mağaza "ön" çalışmasının sadece birkaç ay içinde binlerce ön sipariş topladı.

Ve parayı geçen insanlar, sinyalin yeni telefonlar vermeye başlamasını bekliyordu. Ama o yapmadı.

Efsane

Daha önce açıklanması gereken bir başka noktaher şey tarih. Sonuçta, herhangi bir mağaza beyan edemez: Biz% 50 indirimli mal satmak! IPhone'un belirli bir mağazada neden 20 bin satılabileceğini açıklayan güzel bir hikaye olmalı. Fonlarını bu servise emanet edenlerin ifadeleri, aşağıdaki efsanenin varlığına işaret etmektedir.

Yani, gerçekten ucuz cihazlar varApple, maliyeti 100 dolar. Herkesin alabileceği önceki nesillerin bile ücretsiz iPhone'u var. Tek kısıtlama zorunlu bir sözleşmedir. Kullanmanın maliyeti, 20-30 dolarlık aylık ödemeyle iki yıldır. Bu nedeniyle, bu kişi bir sözleşme (sözde engelleme kaldırıldı-sürüm) olmadan yeni bir telefon var kadar bağlantı için ödemek zorunda kalacak çıkıyor. Böylece, fiyat sonunda aynı şekilde ödenecektir. Yalnızca kullanıcı kendi içinde o faydalıdır, birkaç yıl için iletişim hizmetleri ile sağlanır.

Neden bu bilgi? SAS.ru adresinde yazdıklarına! İncelemeler, bu mağazada, iPhone'ların Kilitli sürümlerini 100 ABD Doları tutarında bir fiyata satın aldıklarını iddia ettiler. Ardından, kilidini açıp ülkemize getirdiler. Böylece, telefonların sözde tamamen çalışır durumda ve maliyeti neredeyse üç kat daha düşük. Güzel görünüyor - sıradan bir kullanıcı kolayca buna inanabilir. Eh, boşuna.

kazanlar SAS yorumlar

Biraz teori

İPhone'un ne kadar pahalı olduğunu anlamak içinsadece diğer satıcıların fiyatlarına bakın. Tüm mağazaların belirli bir bara sahip olduğunu göreceksiniz, bunun altında herhangi bir maliyet düşürme olmayacaktır. Bu, kimsenin size hiçbir şey satmayacağı satırdır. SAS durumunda (bunun üzerine daha sonra geri bildirim vereceğiz), bu 20 bin ruble - sadece doğada bulunamayan bir fiyattır. Neden? Kendiniz görün.

Bağlı bir cihaz satın alSözleşmede belli bir operatör, elbette yapabilirsin. Ancak sigorta ve sosyal kart verileri olan bir kişi tarafından yapılabilir. Yani, Rusya'dan gelmek ve "Bana 100 iPhone 6 ver" imkansız demek - şirket kesinlikle "sözleşme" modellerini nasıl ele aldıklarını izliyor. Bir veya iki model satın alabilirsiniz, ancak mağazada tartışılan böyle bir kitle satın alımını organize edemezsiniz. Bu ilk sırada.

İkincisi, bağlamanın kaldırılması ek birTelefonun maliyetine yatırılmış olması gereken harcamalar. Bir akıllı telefonu sadece "çözemez" ve tüm operatörler ile çalışmasını sağlayamazsınız. Özel bir çip kullanılarak uygulanan Jailbreak, birkaç düzine dolara mal olacak (en iyisi). Ve telefonun işlevselliği büyük miktarlarda mağazasında satmak için kısıtlanabilir.

SAS UWG incelemeleri

Bu nedenle, tüm bunlar, müşterilerin SAS.ru'ya çekildiği temel bilgiler değildir. İncelemeler, tüm alıcıların bunun farkında olmadığını, dolayısıyla dolandırıcılığın iyi olduğunu gösteriyor.

popülerlik

İPhone'un telefonlarına geri dönüyoruz.popüler. Evet, gerçekten yadsınamaz bir gerçektir - tüm ilk satın bekliyoruz onun serbest bırakılması için bekliyor modelini takip. Yüzde 50 daha az maliyeti ne kadar popüler iPhone'lar, düşünün!

Çok avantajlı - böyle düşük bir fiyataSAS mağazasında bir yenilik satın alın! iPhone (yorumları bunu onaylayabilir) henüz çok ucuza teklif vermedi! Her şeyden öte, en ilginç olanı neydi - şirket ofisleri, yasal adresleri, telefonları ve resmi temsilcileri, müşterileriyle iletişim kurmak için her an hazırdı. Bu şüphe pahasına, kendileri tarafından dağıtılan bir sahte olduğu gerçeğinde. Ve böylece, mağaza daha ünlü oldu. İnsanlar avans ödemesi yaptılar ve organizatörler yeni reklam yatırımları için ek sermaye sahibi oldular.

Reklam ve incelemeler

Örneğin, mağaza hakkındaki klipler televizyonda gösterildi. SAS (çevrimiçi mağaza) satan ucuz iPhone'larla teklif hakkında konuştular.

Ağ boyunca çeşitli hizmetler hakkında bu konuda yorumlarDaha da hızlı görünmeye başladı - görünüşe göre, onları yazan yazarları içeren organize ve ücretli bir eylemdi. İnsanlar, mağazanın yeterince güvenilir olduğunu, sözlerini yerine getireceğini ve yarı fiyatına cihaz sağladığını iddia etti.

Hatta o kadar ileri gitti ki ünlü TV sunucusuXenia Borodina sosyal ağlarda mağazadan gerçek ve uygulanabilir olduğuna dair umudunu dile getirdi. Doğal olarak, tüm bunlar sadece iPhone kullanıcılarına "yatırılan" sayısını artırdı.

katı yakıtlı kazan SAS yorumlar

Daha fazla gelişme

Durum nasıl daha da gelişti? Aslında hiçbir şey olmadı. İPhone 6'nın internette yayınlanmasına kadar, dükkanın dürüstlüğü konusunda her zaman kuşkular vardı, bundan sonra mümkün olduğunca çok şey çıkarmaya çalıştılar. Telefon satışa sunulduğunda, cihazların mutlu sahiplerinin ilk yanıtları vardı. Kimse gerçek insanlar olup olmadığını, organizatörlerin telefonlarını kime ilk verdiklerini veya aynı yorumcuların para için çalışıp çalışmadığını bilmiyor. Ancak mağazanın doğruluğu hakkında bilgi, daha fazla alıcıya olan inancını güçlendirdi. Sadece boşuna. Tabii ki bu aldatmacanın hiçbir ucuz iPhone üyesi de görmediler ve liderlik sadece SAS ile hosting sitesini yenilemeden parayla ortadan kayboldu. Övgü ile online mağaza yorumları, elbette haklı değildi; ve mevduat sahiplerinin parası bilinmeyen bir yönde ortadan kayboldu.

ceza

Daha sonra medya bunu bildirdiBirkaç hafta boyunca mağaza müdürü gözaltına alındı ​​- 60 yaşında Moskova'nın belirli bir sakini. Bununla birlikte, şu soru ortaya çıkıyor: milyonlarca ruble (ve bazı tahminlere göre - dolar) çalınan kişi, açık bir şekilde çabucak bulunup “kapalı” olduğu yerde ne yaptı? Bu nedenle, örneğin, SAS (Krasnodar) mağazasının yerinde, alıcıların geri bildirimi, tutukluların gözaltına alındığı, çalıntı milyonlarla hiçbir ilgisi olmayan versiyon tarafından ileri sürüldü.

Büyük toplam

Sonuç olarak, 20 bin ruble miktarındaki para,Ürünün her birimine müşterilere güvenerek yapılmış, ikincisi iade edilmemiştir. Anlaşıldığı üzere, SAS mağazası basit bir mali piramitten başka bir şey değildir, bu da mevduat yapmaktan ve onları tüm sistemin organizatörleri tarafından kaçırmaktan ibarettir. Evet, bu sadece ucuz bir iPhone alma arzusuna dayanan aynı MMM'dir.

mağaza SAS incelemeleri

Aynı ismin ürünü

Yine de, tarihin bir sonucu olarak, bir hatırlamaSAS kazanları üreten bir firmanın itibarı. SAS mağazasının aldatılmış depozitolarının bıraktığı incelemeler, artık bu ürünün adı ile arama motorlarında karıştırılmakta, dolayısıyla şirketin gelirlerini kaybetmesi olasıdır. Bu nedenle, bu acımasız adaletsizliği yeniden tesis etmek için, bu belirtilmelidir. İPhone'lar ile mağazaya, ısıtma sistemleri üreticisi hiçbir şey yapmaz! SAS UWG kazanları hakkında, yorumlar çoğunlukla olumludur.

Yorumları nasıl arayabilirim?

Genel olarak, aniden benzer biriyle karşılaşırsanızŞüpheli şema gelecekte, geri bildirim en azından güven altına alınmalıdır. Tek bir tarih seçildiğinde mağaza, her zaman ucuz telefonlar ve oldukça başka bir şey teklif ederse bir şey var - altıncı nesil cihazın serbest kalma süresi, hangi hakkında olumsuz yorumlar vardı nedeniyle. Ama şimdi, katı yakıt kazanı SAS incelemeleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin, telefonla sitenin sahtekarlık faaliyetleri hakkındaki önerileriyle karşılaşmaları. Ve üretim yüksek kalitede olabilir!

Gelecekte yem için nasıl düşülmez?

Böyle hikayelerde, yorumlar biraz yardımcı olacaktır. Kafanı düşün. Eh, Çince tedarikçiler resmi web sitesinde aynı fiyat için iPhone satıyorlarsa bile - 700-800 dolar ya da daha fazla, neden SAS yaptığı gibi, 20 bin ruble bir fiyat koymak değil mi? Yani, bu kadar basit değil! Aksi halde, ondan önce birileri tahmin ederdi.

Aşırı durumlarda, ne olduğunu okuyunUnlocked modelleri ve düşük bir fiyata bir sözleşme ile bir telefon satın alma koşulları nelerdir. Çok açık olacak. Ve SAS UWT incelemeleri, umarım, iPhone'larla scammers nedeniyle bozulmayacak umuyoruz.

SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar 2019

SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar 2019

Related news

 • Doğadaki düğünün ikinci günü için komik yarışmalar
 • Sondajta pike davranışının özellikleri ve pike yakalamak için neler
 • Bebek Bakımı: avantajları ve incelikleri
 • Varis Nasıl Geçer: Varise Bitkisel Çözüm
 • Sütlü Mini Bazlama Tarifi

 • SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar


  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar

  SAS: çevrimiçi mağaza hakkında incelemeler. SAS: yorumlar