Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 2019

Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 2019
16.09.2019

Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 54

Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar

İyi bir fiziksel şekli korumakvücudun sürekli yüklere ihtiyacı vardır. Spor salonuna haftada birkaç kez, günde 15 dakikalık bir koşuya veya örneğin yüzmeye bir gezi olabilir. Sonucu fark etmek için tüm kas gruplarını kullanmanız ve düzenli olarak eğitmeniz gerekir. Samara'da spor için tüm şartlar var. Fitness merkezleri, stadyumlar, yüzme havuzları bulabilirsiniz. "Neptün" (Samara) bunlardan biri. Aşağıda kurumun, hizmetlerin, irtibatların ve geribildirimin bir açıklaması yer almaktadır.

havuz neptün samara

tanım

Kurum donanımlıBir spor kompleksi, 50 metrelik büyük bir banyo ile 22 parçaya bölünmüştür. Havuzun bir tarafından farklı yüksekliklerde atlama kuleleri vardır. Derinlik farklı manevralar yapmanıza izin verir - 1,8-5 m arasında değişir.

Bu yerin büyük değerisu kalitesi. Burada, diğer havzalardan farklı olarak, kendi kuyusundan geliyor. Ek olarak, suyu tamamen güvenli hale getiren klorlama ve hipoklorlama ile ek arıtma gerçekleştirilir.

Neptun yüzme havuzunun (Samara) fotoğrafında, bir tarafta koltukların genişlik boyunca yer aldığı açıktır. Çeşitli etkinlikler sırasında banklar seyircilerle dolu.

Samara Neptün havuzu

Spor kompleksi birkaç donanımlıtek savaş, aerobik, şekillendirme bölümleri için tasarlanmıştır. Gerekli tüm envanter mevcut. Arıza durumunda, onarılır veya yenisi ile değiştirilir. Mümkün olduğunca "Neptün" güncellenir. Yakın gelecekte, binanın restorasyonu planlanıyor, ancak kesin olduğu zaman, rapor edilmiyor.

Hizmetler

Banyo ve diğer özelliklerin boyutu havuz yapmakçoğu su sporları için erişilebilir. Senkronize yüzme, dalış, su aerobiği sınıfları vardır. Bütün bölümlerin kendi programı vardır. Ancak banyoya birkaç grup dahil olsa bile, alan büyüklüğü nedeniyle herkes için yeterlidir.

Ücretsiz yüzmeye de izin verilir. Birçoğu sert, gelişmekte olan bacakları geliştirmek için buraya geliyor ve birileri sadece diğerlerini seyretmeli ve biraz su sıçramak zorunda.

Çocuk yüzme grupları düzenli olarak işe alınır. Deneyimli eğitmenler, birkaç ay sonra profesyonel sonuçların ortaya çıktığı yeni başlayanları hızlı bir şekilde eğitiyor.

Havuza ek olarak, Neptune sağlarDövüş sanatlarına, zindeliğe, şekillendirmeye girişme fırsatı. Bölümler değiştirilebilir, çünkü zaman yetkin ve uygun bir şekilde tahsis edilir. Eğitimden sonra dinlenmeniz gerekir ve iyi bir seçenek sauna ve solaryumdur. Uzağa gitmek gerekli değil, her şey aynı binada.

Hizmet fiyatları web sitesinde listelenmiştir. Samara'nın diğer, daha modern kompleksleriyle karşılaştırıldığında, "Neptün", ucuz ama daha az kalitatif bir merkez olarak adlandırılabilir.

Havuz Neptune Samara Resmi

Adres ve iletişim

Havuz "Neptün" (Samara) çok başarılı değilkonumu. Oraya gitmek ve ziyaretçi sayısını azaltır zor şehir merkezine oldukça uzak. Köyün diğer ucundan özel ulaşım araçlarıyla seyahat eden müşteriler olmasına rağmen, çoğunlukla çevre bölgelerden gelen insanlar buraya geliyor.

adres:Str. İnşaatçılar, 1.

Yakın park. Küçük bir gölet ile 50 Ekim. Burada bir antrenmandan sonra yürüyebilir veya sadece güzel bir günde rahatlayabilirsiniz. Buraya ulaşmak için ana caddelere sadık kalın ve işaretlere bakın. En yakın yerler Metallurgov Caddesi, Pavlo Mochalov Meydanı, Bezymyanskoe Mezarlığı'dır.

Organizasyon, iş programı, fiyatlar vb. Hakkında ayrıntılı bilgiler içeren resmi bir web sitesine sahiptir. Ayrıca Neptün havuzu (Samara) iletişim bilgileri (adres, telefon) içeren bir bölüm de bulunmaktadır.

yorumlar

Havuz binası Sovyet'de inşa edildizaman, bu yüzden çok düzgün görünmüyor: burada ve orada alçı itilir, çatlaklar görünür, banyolar gri, çirkin. Tesisler düzenli olarak temizlenir ve temizlenir, bu yüzden burada yüzmek güvenlidir. Birçok kişi burayı, özellikle de yakınlarda yaşayanları ziyaret etmeyi sever.

havuz neptün samara telefon

Ancak, olumsuz yorumlar da vardır. Çoğunlukla havuzun görünümü ile bağlantılıdırlar. Ziyaretçiler duşların durumu, saç kurutma makinelerinin eksikliği ve diğer benzer yönlerden şikayetçi.

Diğer yönlerden Neptun (Samara) yüzme havuzu yüzmek için iyi bir yerdir. Burada her zaman bir sürü çocuk var, sık sık yarışmalar var. Uygun fiyatlar da ziyaretçilere hoş geliyor.

Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 2019

Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 2019

Related news

 • Türkiyenin lisanslı en yaşlı atleti Erdoğan Dulda hayatını kaybetti
 • Stok envanteri
 • Kürtajdan sonra adet görme ve adet gecikmesi
 • Çıtçıt Saç Temizliği
 • Facebook sözleri güzel kısa thumblr

 • Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 56

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar


  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 73

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 50

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 100

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 16

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 28

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 62

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 30

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 34

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 89

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 14

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 89

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 50

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 2

  Samara Neptün yüzme havuzu: açıklama, adres ve yorumlar 87