Sadık kimdir 2019

Sadık kimdir 2019 Sadık kimdir

Müminler, dünyayı daha fazla anlamayaOrtodoksluk ve özellikle azizlerin hayatı, en çeşitli Hıristiyan sorunlarıyla ilgilenmeye başlıyor. Örneğin, bu ya da bu aziz niçin kutsanmış olarak adlandırılır. Ve burada asıl olan, sadık olanın, kilisenin doğru hayatı için yüceltildiği kutsal monarşik çiftin karşısında bir ortodoks olduğunu öğrenmektir. Kutsallığın bu yüzü aslen Ekümenik Konseyler zamanında Konstantinopolis Kilisesi'nde doğdu. Daha sonra sadece Bizans yöneticilerinin ve eşlerinin kanonlaşması durumunda kullanıldı. Ama sonra Rus Ortodoks Kilisesi de dahil olmak üzere diğer kiliselerde kullanıldı.

bu

Sadık kimdir?

İncil, Lord'un sonra nasıl olduğunu anlatır.Vaftizi çöle gitti, kırk gün oruç tutuyordu, sonunda nihayet acıktı. Bu anı, sadece Mesih kendisine ibadet ederse, dünyanın bütün zenginliklerini, gücünü ve ihtişamını sunan, O'na karşı koymaya başlayan şeytan tarafından kullanılmıştır. Fakat Kurtarıcı şeytanı utandırdı ve bütün bunları reddetti, çünkü bunun için değil Dünyaya geldi, ama insan ırkına hizmet etmek ve O'nun Babasının isteğini yerine getirmek için.

Aynı şekilde, Şeytan her şeyi baştan çıkarmaya çalışıyordikkatsiz kişi ve hatta bazen bütün insanlar. O, ateistleri sürekli olarak onun talihsiz tuzağına çekerek, ağlarını, insanları başkalarından daha fazla zenginlik ve güce sevdirmek için kurnazca düzenler.

temptations

Konunun devamı olarak "Mübarek bu kim?""Onun dünyevi hayatın bütün aşamalarında bu aziz Efendisi iyi niyetle kaldığı unutulmamalıdır. Ve çoğunlukla, Mesih'i takiben, manastır yeminlerini kabul ettiler.

Kurtarıcı, zenginlik için zor olacağını söyledi.Bir iğne deliğinden geçmesi bir deve için daha kolay Tanrı'nın krallığı, içine girin. Ama sonra "bu zor" anlamına gelmediğini ekler "imkansız." Nitekim Rab Kilisesi tarihinde dindar aziz bir dizi ortaya çıkarmıştır ve bu krallar, prensler ve imparatorların vardı - çölde Mesih'in örnek alarak zenginliği ve gücü, ancak tüm değil hayali dünyevi değerler aldatılmış terk - her şey vardı insanlar .

Sadık, sahip olan bir azizdir.zafer, zenginlik ve iktidar tarafından imrenilen, onları feda eden, gerçek iyiyi buldu - Mesih'e iman. Rus sadık olanlar arasında Yaroslav Wise, Andrei Bogolyubov, Alexander Nevsky, Ivan Kalita, Daniil Moskovsky, Dmitry Donskoy, Peter ve Fevronya Muromsky, Evdokia Moskova, Anna Kashinskaya ve diğerleri vardır.

kutsal kutsal

Yıkılmaz Zenginlik

Kutsal Mübarek, İncil'de yer alan ve değerli bir inci bulduğu ve onu almak için her şeyi satan bir tüccar gibidir.

Mübarek prensler ve prensesler, krallar ve kraliçeler,ve Podvigopolozhnik İsa, gözden düşen Şeytan. hazine onları kalbinde olduğu için şimdi Lord ve O'nun göksel şehir rejoicing ile onlar Hıristiyan inanç ve sevgi iyiliği dolu, ün kalıcı ve hırsızlar kırılamaz, bozuk güve ve pas onları yiyip yok etmek mümkün değildir ve çalmak olmaz bozulmaz gerçek manevi hazineler, zevk vardır.

Sadık kimdir 2019

Sadık kimdir 2019

Related news

 • İki Renkli Kolay Örgü Modeli Yapılışı
 • En yeni Şifon Tunik Modelleri
 • Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık
 • Otomobilin içindeki pas nasıl sökülür: yararlı ipuçları
 • Börülce Ekşilemesi

 • Sadık kimdir

  Sadık kimdir


  Sadık kimdir

  Sadık kimdir

  Sadık kimdir

  Sadık kimdir

  Sadık kimdir

  Sadık kimdir

  Sadık kimdir

  Sadık kimdir

  Sadık kimdir

  Sadık kimdir