Sıçrama yılında düğün 2019

Sıçrama yılında düğün 2019 Sıçrama yılında düğün

Sıçrama yılında düğün

Düğün - en sorumlu, ama aynı zamandaGenç çiftler duygularını evlilik ilişkileriyle birleştirip, kalpleri bir araya getirdiklerinde zaman ve neşeli olaylar. Düğün, kutlama ve düğün gecesine hazırlık, bu kutsal günün başlangıcından çok önce başlar. Şenlikli bir ziyafetin organizasyonu, alyans, gelinlik, peçe ve kostüm satın alması genellikle bir çift için gerçek ve en zorlu bir test haline gelir çünkü düğün, diğer tüm kutlamalarda olduğu gibi, çok fazla gümrük ve tabi ki batıl inançlarla kuşatılır.

Pek çok kişi, kutlamanın gerçekleştiğini fark ettiklerinde korkarEkstra günler eklendiğinde, iki sevgi dolu yarının yüreklerinin bir sıçrama yılı olduğu görülür - 29 Şubat. Bir sıçrama yılının bir düğüne uygun olup olmadığı ya da kutlamanın belli bir süre için transfer edilip edilmeyeceği konusunda bir fikir kitlesi vardır. Nüfus arasında bir sıçrama yılındaki bir düğünün kabul edilemez olduğu düşüncesi vardır, çünkü bu zaman en talihsiz durumdur: çok sayıda ölüm vardır, insanlar çeşitli hastalıklardan muzdariptirler, kendi işlerinin ve kişisel yaşamlarının çökmesine neden olurlar. Birçok genç, artık yıldan önce bir düğünü oynamaya çalışır, çünkü çok sayıda işarete inanırlar. Artık bir yıl içinde yapılan düğün, yeni evlilikleri kısa bir yaşama mahkum eder, ki bu da skandallar ve anlaşmazlıklar ile doludur. Ancak istatistikler tersi gerçeklere tanıklık ediyor.

Bir yıl içinde bir düğün oynadı, belirtildiği gibiSivil kayıt ofisleri çalışanları, belirli bir zamanda meydana gelebilecek en mutlu olaylardan biri. Batıl inançlara ve korkunç işaretlere rağmen, güçlü hisleri olan insanlar, eğer sevgi ve anlayış varsa, onların mutluluğunun önünde talihsizlik olmayacağını anlarlar. Bu, eşlerin boşanmalarına engel olur.

Doğaüstü ve sıradışı astrologlarBir sıçrama yılında bulamayın, çünkü 29 Şubat, kesinlikle astronomik yıl 365 gün ve 6 saat eşit olduğu gerçeğini gelir kesinlikle sıradan bir gündür. Her yıl için zaman ve önyargı hesaplamada oldukça iyi bir hatadan kaçınmak için, bu 4 katın bir katıdır ve ekstra günler eklenmiştir. İlk kez, 45 yıl içinde bir sıçrama yılı tanıtıldı, insanlık Jülyen Sezar'ın adını taşıyan Julian takvimine geçti.

Bakanlara göre, bir yıl içinde düğünOrtodoks Kilisesi, genç bir sendika için yıkıcı hiçbir şey taşımamaktadır, çünkü aşk için “talihsiz zaman” yoktur. Herhangi bir kilise kitabında, bir yıl içinde düğünün diğer bireysel geleneklerin oynadığı bir kitapta yazılmamıştır. Düğünün sakramentleri kesinlikle başka bir yıl, gün ve ay ile aynıdır. Bu bakımdan mevcut batıl inançlar ve kediler, ortodoks bakanlar tarafından reddediliyor ve büyük bir zevkle, birbirlerini seven insanların düğünlerinin sakramentlerini yapıyorlar.

İnsanlarda, bir yıl "yıl" olarak adlandırıldıgelinler ", ve bu tesadüf değil. Kızlar, gelecekteki düğünlerini korumak için bağımsız olarak "daraltılmış" evlerini çöpçatanlık için ziyaret ettiler. Ve eşleştiriciler olmadan tamamen yalnız geldi. o woo kadına geldiyse Seçilmiş genç adam, karşılıklılık onu reddetmek olamazdı. hurafe ve kötü şans unutulmaya yüz tutmuş olan, ve yıl "gelinlerin yılı", tamamen farklı bir isimdi - Bir sıçrama yıl içinde düğün çok sayıda tarihinin kaydedildi bundan sonra.

Gerçek ve samimi aşk için aslındaBir sıçrama yılı şeklinde ya da astrolojik tahminler şeklinde hiçbir engel ya da engel yoktur. İkinci yarınızın hislerine ve hislerine güveniyorsanız, o zaman düğünü kutlamanın tarihinden şüphe etmeyin. Sonuçta, sevgi dolu kalpler, kişisel mutluluklarının önünde duran tüm engellerin üstesinden gelecektir.

Sıçrama yılında düğün 2019

Sıçrama yılında düğün 2019

Related news

 • Huzursuz bacak sendromu nedir Belirtileri nelerdir, nasıl tedavi edilir
 • Bir doğum gününde arkadaşınıza ne istiyorsunuz Anlamalım
 • Piyano için bir sandalye nasıl seçilir Birkaç pratik ipucu
 • Mikhail Mishin - biyografi ve yaratıcılık
 • Kendi geleneklerine sahip bir restoran olan Münih e hoş geldiniz

 • Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün


  Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün

  Sıçrama yılında düğün