Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 2019

Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 2019

Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 83 09.02.2019, 03:06

"Sınıf arkadaşları": profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı?

Bazen sosyal ağların sevgilileriarkadaşlar ve tanıdıklarla iletişim kurma alışkanlıklarına erişememe problemiyle karşı karşıya kalmaktadır. Bu, herhangi bir ağda, örneğin "Sınıf arkadaşları" nda olabilir. Profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalısınız? Panik yapmayın, sebebini anlamaya çalışın. Diğer tüm eylemler buna bağlı olacaktır.

profiliniz saldırıya uğradı ve engellendiBunun birkaç nedeni olabilir. Bu nedenle, başlangıçta, erişimi bir cep telefonu numarası kullanarak standart bir şekilde geri getirmeyi deneyin. İşe yaramazsa, daha ciddi eylemler yapın. Dolayısıyla, profiliniz saldırıya uğradı ve engellendi. Ve şimdi site yönetimi, sayfanızın spam gönderdiğinden şüpheleniyor. Standart kurtarma çalışmıyorsa, teknik destek ile iletişime geçmeyi deneyin.

Ayrıca, bir cep telefonundan veyaBaşka bir bilgisayar, sorunsuz bir şekilde sayfanıza gidiyorsunuz ve orada korkunç bir şey bulamıyorsunuz. Bu senaryo ile herşey az ya da çok netleşti. Bazı rascallar bu profile saldırdı. Ne yapayım? Saldırganlar başarıyla bilgisayarınıza, "Odnoklassniki" sitesine erişmeye çalıştığınızda benzer şekilde tasarlanmış bilgisayar korsanlarının sayfalarına giren PC sistem dosyalarını değiştiren bir virüs gönderdiler. Ve bir hata mesajı veya erişiminizi sürdürmek için ücretli bir SMS-ku göndermek için bir istek görüyorsunuz. Bir mesaj gönderirseniz, para çekilir, ancak yine de erişemezsiniz.

sınıf arkadaşları profili saldırıya uğradı ve engellendiProfiliniz saldırıya uğramış ve engellenmişsebüyük olasılıkla, sistem dosyası ana makinelerine birkaç satır ekleyerek bu gerçekleştirildi. Düzeltmek zorunda olduğunuz ortaya çıktı. Görevi iki yolla gerçekleştirebilirsiniz: sistem yardımcı programını AVZ kullanarak veya manuel olarak. İlk durumda ücretsiz bir yardımcı programı indirin, paketini açın ve çalıştırın. Dosya menüsünde, sistem kurtarma işlemini başlatın. İşlem tamamlandıktan sonra, bilgisayarı yeniden başlatın ve en sevdiğiniz siteyi kullanın. Bu işe yaramazsa olur. Sonra ikinci yöntemi kullanırız. Bunu yapmak için, C: WindowsSystem32driversetchosts dosyasını Not Defteri'nde yönetici olarak çalıştırın. İhtiyacımız olan şey bu. Odnoklassniki dahil, sosyal ağların göründüğü tüm kayıtları sileceğiz. Hosts dosyasını kaydedin. Sistem klasörlerinin ve dosyalarının görüntülenmesine izin vermeniz gerekebilir.ne yapacak profilini hackledi

Yine, bilgisayarı yeniden başlatıpbir site. Eğer şimdi işe yaramazsa, başlangıçta ekstra şeyler aramak zorunda kalacaksınız. Sonuçta, sorun profilinizin saldırıya uğradığı ve engellendiği için karar vermeniz gerekiyor. Win + R düğmelerini tıklatıp Regedit komutunu kullanarak kayıt defteri düzenleyicisine giriyoruz. Windows'un başlamasıyla birlikte otomatik olarak çalışan programları kontrol ediyoruz. Şüpheli girdileri kaldırarak kayıt defterinin geçerli sürümünü saklamaya devam ediyoruz (yeterli değil). Daha sonra hosts dosyasına dönüyor ve daha önce gerçekleştirilen işlemleri orada tekrar ettik. Bilgisayarı yeniden başlatın. Siteye girmek için bir başka girişim.

Büyük ihtimalle sorun çözülür. Hâlâ "Sınıf arkadaşları" na girmemeniz durumunda, profil saldırıya uğradı ve engellendi, temel faaliyetlere geçiyoruz. Antivirüsümüzü geçici olarak kaldırıyor, Kaspersky Anti-Virus'ın tam teşekküllü bir deneme sürümünü kuruyor ve onunla birlikte tüm sistemi kontrol ediyoruz. Böylece soru açıkça kapatılacak - profilinize erişim açılacaktır.

Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 2019

Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 2019

Related news

 • Düğün için kurtuluş - nasıl satılamaz
 • Makarnadan Paskalyaya El Sanatları: ustalık sınıfı
 • Kepeğe karşı etkili elma sirkesi formülü
 • Sovyet filmi Karşılama veya Hoşnutsuzluk: aktörler ve roller
 • Ramazan’ın Vazgeçilmez Tatlısı Güllaç Videosu
 • Motorlu tüfek birlikleri her zaman anavatanın bekçisi

 • Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 41

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı


  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 60

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 79

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 83

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 55

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 52

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 46

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 85

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 35

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 7

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 86

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 80

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 40

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 50

  Sınıf arkadaşları: profiliniz saldırıya uğramış ve engellendiyse ne yapmalı 30