Rusyadan Stanley Cupın sahipleriRusyadan Stanley Cupın sahipleri

25.05.2019

Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 17

Rusya'dan Stanley Cup'ın sahipleri

Hokey, yalnızca bir kış sporu olmasına rağmen, en popüler şovlardan ve eğlencelerden biridir. En ünlü ve ünlünhl Stanley Kupası sahiplerihokey ligi okyanusun ötesinde. bunların üst seviye oyuncuların münhasıran oluşan otuz takımlarında oynamak içeride Ulusal Hokey Ligi (NHL), dünyanın dört bir yanından, Amerikan spor bu yıl kutlama ayrılmaz bir parçasıdır toplandı. En prestijli ödül olan Stanley Cup'ın sahipleri, yedi haneli maaşlar ve milyonlarca dolarlık sözleşmelerle tanınan yıldız oyuncular. Stanley Cup, normal sezon konferansında yalnızca 1-8 yer işgal etmeyi başaran bir ekip tarafından, aynı zamanda "uçuş için eşleşmeler" in son dört aşamasını da alan bir takım tarafından karşılandı.

Oyuncularımızın aksinebazen "çarpıcı" oyun, Rus hokey oyuncuları Batı'da çok takdir ediliyor. Örneğin, Rus ulusal hokey takımının liderlerinden biri olan 2004 ilk taslak numarası Alexander Ovechkin, geçen sezon şampiyonanın en skorer ismi oldu.

Stanley Cup'ın Rus sahipleri,Sadece buzda son damla kan dövüşen oyuncular, aynı zamanda koçlar. Son 15 yılda üç Rus, kulüplerini ana denizaşırı hokey kupasına getirebildi. Bunun başındaStanley Kupası sahipleriyüzyıllar boyu, Vyacheslav Fetisov ve Vladimir BureNew Jersey Devils'in antrenörleri, normal sezonda 45 galibiyet kazanan dengeli bir takım yaratmayı başardı, ayrıca Dallas Stars'dan 4-2'lik skorla bir dizi playoff kazandı. Üç yıl sonra, New Jersey'li Stanley Kupası sahipleri Vladimir Bure önderliğindeki play-off'ları tekrar kazanırlar. Bu kez, finalde Anaheim'tan "Mighty Ducks" 4-3'lük bir skorla yenildi.

Rus oyuncular son kez kazanabildilerson bir yıl önceki playoffların finali. 2012'de sıcak California, basketbol severlerin yenilgisinden sonra "Los Angeles Lakers", "Kings" kulübündeki yerel hokey oyuncuları alkışladı. Normal sezonun sekizinci sırasından ayrılan Stanley Kupası'nın gelecekteki sahipleri, özellikle kaleci "krallar" Kuik'e dikkat çeken inanılmaz koruma gösterdiler. "Los Angeles Kings" in kompozisyonunda iki Rus hockey oyuncusu vardı: Andrei Loktionov ve Vyacheslav Voinov. Diğer finalistlerin bir parçası olarak - "New Jersey Devils" - ilkStanley Cup'ın Rus sahiplerive son şampiyon Ilya Kovalchuk'u alabilir. Şu anda, oyuncu NHL'den ayrıldı. Rusya'dan Stanley Cup'ın sahipleri - 38 oyuncu. Üç kez Sergei Fyodorov, hokey oyuncularımız arasındaki rekor olan finali kazandı. Vyacheslav Fetisov, Milli Hokey Ligi'ni sadece bir antrenör olarak kazanmakla kalmadı. 1997 yılından bu yana, Detroit Red Wings'in bir parçası olan Rus sporunun efsanesi, iki yıl üst üste dünyanın en prestijli spor serilerinden birinde zafer kazandı.

Gelecek Rusya şampiyonları için,Düzenli olarak bir sezondan fazla bir sezon için harika bir oyuncu olan "Washington Capitals" adlı Alexander Ovechkin'in figürünü aktif olarak tartışıyor. Umarız yakında "Stanley Kupa şampiyonu" derecesi bir düzine daha Rus atlet tarafından yenilenecek ve yeni yetenekler mevcut milli takımımıza gelecek.

Rusyadan Stanley Cupın sahipleriRusyadan Stanley Cupın sahipleri

Related news

 • Anaokulunun orta grubundaki ana toplantıda ana konular
 • Nuxe’ten çizgiler üstünde çalışan kalem roll-on: Aroma-Vaillance Express
 • Toyota Auris i seçenler bütün aileyi memnun etti
 • Bu diyetleri asla uygulamayın
 • Ferhat Göçer basın toplantısını iptal etti

 • Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 70

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri


  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 90

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 75

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 97

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 99

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 9

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 97

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 74

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 58

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 83

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 31

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 13

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 7

  Rusyadan Stanley Cupın sahipleri 36