18.06.2019

Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 35

Rusya'daki cynologist gün kutlandığında

Rus yetiştiricileri için bir endüstri vartatil. Buna Cynologist Günü denir. Rusya'da her yıl 21 Haziran'da kutlanmaktadır. Polise çalışmak için köpekleri kullanan İçişleri Bakanlığı tarafından 107 yıl kutlandı.

Rusya'daki kinyologun günüOlay tarihi

Dedekteki hayvanların kullanımı ile ilgili öneriİş, St. Petersburg'daki polis departmanı başkanı VI tarafından öne sürüldü. Lebedev 1906'da. Üç yıl sonra, polis köpeklerinin ilk Rus köpek kulübesinin açılışı, aynı yıl hayvan eğitici bir okul ortaya çıktı. Ve 3 yıl sonra ülkenin birçok ilinde suçları çözmek için akıllı hayvanlar kullanıldı.

Rusya'daki suçlunun günü de ordu tarafından kutlanmaktadır,köpeklerle çalışanlar. Askeri köpek köpekleri içeren ilk cattery, 1912'de Izmailovsky Muhafız Alayı temel alınarak yaratılmıştır. Onun suçlamaları keşif ve iletişim için hazırlandı.

1920'de NKVD'nin çabaları ortaya çıktıKriminal ve köpek uzmanların anaokulu eğitimi sleuths. Bu birimler de Demiryolları Halk Komiserliği içinde, militarize korumasında sınır birlikleri kurulmuştur. Yani Rusya'da o gün köpekli koruma farklı mesleklerden insanlar tarafından kutlanmaktadır.

21 Haziran günahkâr günKöpekler ve Savaş

Zaten Büyük Vatanseverlik Savaşı'nın ilk aylarındaSiyonologlar aktif olarak savaşa katıldı. Köpekler kesintisiz iletişim sağladı, düşman tanklarını patlattı, yaralıları bulup elden çıkardı, mayınları buldu, arkanızı korudular, keşif yapmaya, sabotajcıları ve casusları takip ettiler, malları naklettiler.

Köpekler şu anda

Bugün, hizmet köpekleri arama ve muharebe faaliyetlerine katılıyorlar, Rusya İçişleri Bakanlığı'nın vesayeti altındalar. Rusya'daki Cynologist Günü'nde hayvanlar, onur ve ödüller ile ödüllendirilir.

Novosibirsk'te bir köpeğe bir anıt dikilir,Çatışmalara rağmen, terörle mücadele operasyonu sırasında Çeçenya'da dikkat çekici bir şekilde ortaya çıktı. Akıllı yardımcıların istisnai değerleri, Novocherkassk şehrinde bir anıtın kurulmasıyla belirlenir.

Ukrayna'da sinodolog günü21 Haziran'da, Cynologist Günü sadeceRusya, ama aynı zamanda Ukrayna'da. Resmi köpekler, devlet ve askeri tesisleri korumak, kamu düzenini korumak, mayınları ve patlayıcı nesneleri tespit etmek, diğer muharebe misyonlarını gerçekleştirmek için kullanılır.

Köpekler vazgeçilmez sayılır.devriye ve arama etkinliği. Silahlı suçluları aradılar ve tuttular, silahlarını ve uyuşturucularını kendi yeteneklerini kullanarak keşfederler. Ukrayna'da sinodolog günü devriye arama, bekçi, minno-arama hizmetleri ile işaretlenmiştir. En çok talep edilen mayın arama hizmeti hayvanları. Deneyimli eğitmenler tarafından eğitiliyorlar.

Akıllı asistanlar bir kereden fazla insanı kurtardı, genellikle sonuçOperasyon, hayvanın ve din bilimcinin yeteneklerine bağlıdır. Profesyonel becerilerini arttırmak için, bölgesel yetkililer köpeklerle her tarafta yarışmalar düzenlemeye başladılar. Tecrübe ve ekip çalışması, hizmette ortakları bir araya getiriyor, bu yüzden din bilimcinin favori hayvanınızla ayrılması zordur.Related news

 • Dereotu tiroide iyi gelir mi
 • Orkide Nasıl Yetiştirilir
 • Müslümanlar için gelenek nedir
 • Kızamık hastalığı nasıl anlaşılır
 • Angry Birds 2, 30 Temmuz’da Yayınlacak

 • Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 44

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında


  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 78

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 74

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 79

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 75

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 54

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 73

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 32

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 4

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 1

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 4

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 34

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 83

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 93

  Rusyadaki cynologist gün kutlandığında 11