Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 2019

Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 2019
21.09.2019

Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 61

Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat

Kahramanımız büyüleyici bir sarışınve yetenekli oyuncu Xenia Skakun. Onların hesabına dizi ve tam uzunlukta bantlarda onlarca parlak rol oynuyor. Sanatçının biyografisini görmek ister misiniz? Kişisel hayatının ayrıntılarını öğrenir misin? Bilgileri kesinlikle paylaşacağız.Xenia At

Xenia Skakun: biyografi, çocukluk

O, 6 Şubat 1986'da Leningrad'da doğdu (şimdi -St. Petersburg). Kahramanımızın babası ve annesi başka yerlerden geldi. Fakat Nevada'da kaderini belirleyen şehir buydu. Orada karşılaştılar ve aşık oldular.

Aktris Xenia Blessed günü doğdu. Ona göre, küçük kızı aradılar. Bununla birlikte, Erken yaştan itibaren Skakun iki isme tabi tutuldu. Anne ve kızkardeşi Ksenia'yı arar, arkadaşları ve meslektaşları dükkanda - Oksana. Ve kızın sevdiği bir ve diğer seçenek.

Ksusha aktif ve iletişimsel bir çocuk büyüdü. Okulda, Quartet ve Five için okudu. Kız çeşitli çevreleri ziyaret etti - danslar, çizimler, dikişler.

14 yaşındayken ince ince saçlı bir güzellikModelleme ajansı Kedilerin çalışanlarını fark ettim. Kıza iyi bir iş teklif ettiler. Ksusha ailesi ile istişarede bulundu ve kabul etti. Birkaç ay boyunca, kahramanımız podyumu nasıl doğru yürüdüğümüz konusunda eğitildi ve fotoğrafçı için poz verdi. Sonra kız çalışmaya başladı. Moda şovlarına ve fotoğraf oturumlarına katıldı ve iyi bir ücret aldı.

öğrenci

Mezun olduktan sonra Skakun Xenia belgeleri açtıSPbGATI'de. İlk kez bu üniversiteye girmeyi başardı. Kız Yuri Krasovsky'ye giden yolda kayıtlıydı. Öğretmen hemen Ksenia'da mükemmel yetenek ve yaratıcı perspektifleri belirledi.

Film kariyeri

Ekranlar ilk ortaya çıktığında KseniaYarış atı? Bu uzaktaki 2004'te oldu. Üçüncü yıl öğrencisi olarak "Kırık Işıkların Sokakları-6" serisinde epizodik bir rol oynamıştır. Bizim kahramanımız çerçevede çok değerli iş deneyimi kazanmıştır. Ve Ksyusha Yevgeni Dyatlov ve Alexander Polovtsev gibi sanatçılarla tanıştı.

2005-2007 döneminde onun katılımıyla birkaç resim daha vardı. Yönetmenler, aktrisle olan işbirliğinden memnun kaldılar. İlk büyük rolü 2008'de idi. Elizabeth'in görüntüsüne "Bana cevap ver" şeridinde zekice alıştı. Bundan sonra film kariyeri tepeye çıktı.At Xenia

Aşağıda, 2009'dan 2015'e kadar olan süre boyunca oyuncuların en çarpıcı ve ilginç rolleri listelenmiştir:

 • "Tokalar" (1. ve 2. sezonlar) (2009) - striptizciler Jeanne;
 • "Sigortacılar" (2019) - Vera;
 • "Kommunalka" (2011) - Lika Salikova;
 • "Şans Kiralama" (2012) - Ella, Christina'nın kız arkadaşı;
 • "Eski eş" (2013) - satıcı Oksana Rodionova;
 • "Geçmişten Patlama" (2014) - Irina;
 • "Böyle işler" (2015) - Tamara.

Kişisel hayat

Kahramanımızın hiç yokluğu yokerkek dikkat Gençliğinden beri, erkekler onun peşinden koşuyor, övgü dolu ve çiçek veriyorlardı. Ancak Ksyusha, yalnızca geçici romanlarla değil, ciddi ilişkilerle ilgileniyordu.Ksenia Racoon fotoğraf

Birkaç yıl önce tanıştıGüzel ve saygın bir adam, bir Fransa vatandaşı. Onun adı William. Kısa sürede bir Rus güzelliğinin kalbini fethedebildi. İlk olarak, sevenler kiralık bir Petersburg dairesinde yaşadılar, sonra Fransa'ya gitti. William tamamen Ksyusha sağladı. Ama evde oturmak ve ev işi yapmak istemiyordu. Ama Fransız film endüstrisine pek giremiyordu.

Kısa bir süre sonra Xenia bebeği bekleyenleri öğrendi. William haberlerden memnun kaldı. Ancak, sivil çiftle olan ilişkileri bozulmaya başladı. Kız hamileliğin 6. ayındayken, sevgilisiyle şiddetle kavga etti. Ve o, onu sakinleştirmek yerine, beni Marsilya havaalanına götürdü ve yanında bavullar koydu. Ksusha, vaktinde bir kızı doğurduğu St. Petersburg'a uçtu. Bebek güzel ve sıradışı bir isim aldı - Nicoletta.

Başarısız bir Fransız bir kaç kez denediaktris ile ilişkiler kurmak, ona ve kızına Fransa'ya dönmek için yalvardı. Ama kahramanımız bu adamla bir ilgisi olmasını istemedi. Ayrıca, Fransız sınırını geçerken William'ın bir bebek Nicoletta'yı çalmasından korkuyor.

bu

Xenia Skakun (yukarıdaki fotoğraf)istekte bulunan oyuncu. Yöneticiler ve yapımcılar, tam anlamıyla işbirliği önerilerini doldurmaktadır. Ama güzellik, rollerin seçimine özen gösteriyor. Sadece sinemada görünmekle kalmaz, aynı zamanda sahnede de performans gösterir.

Çok geçmeden Xenia Skakun kendini bir giysi tasarımcısı olarak denedi. Nicoletta Mares - kızının onuruna adlandırılan kıyafetlerin ilk koleksiyonu.Xenia yarış atı biyografisi

Peki ya kişisel hayatın? Oyuncu henüz kaderini bağlamak isteyen iyi bir adamla tanışmadı. Artık kızları rahat bir Moskova dairesinde yalnız yaşıyorlar. Kahramanımız kasten temiz hava solumak ve ormana hayran olmak için pencereden apartman şehir merkezinden uzak seçti.

Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 2019

Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 2019

Related news

 • Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları
 • Androidde uygulamaları yükleyin. Anahtar noktalar
 • Baton Pasta
 • Tokalı Örgü Sandalet Patik Modeli Yaplışıı Videolu Anlatımlı
 • Bir dostu kaybetmek hem çok acı hem de çok can acıtıcı

 • Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 93

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat


  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 83

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 24

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 12

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 10

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 38

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 91

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 18

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 10

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 35

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 48

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 71

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 56

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 15

  Rus aktris Xenia Skakun: biyografi, film kariyeri ve kişisel hayat 96