Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 2019

Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 2019

Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 45 18.01.2019, 03:43

Remantadin: incelemeler ve uygulamalar

Remantadine, tanınmış bir kişidir.antiviral ajan, adamantan türevi. İlaç, ana aktif madde olan rimantadin hidroklorür ve yardımcı bileşenler içeren tablet formunda salınır.

Remantadinin farmakolojik etkisiremantadin yorum

Birçok hastanın incelemeleri, etkinliği göstermektedirilaçlar. Nitekim, çare, antiviral eylem mekanizması nedeniyle iddia edilmektedir. Virüsün hücrenin içine girmesinden ve RNA'nın ilk kopyalanmasından önce spesifik gelişimini yavaşlatır. Terapötik etki, enfeksiyöz işlemin birinci aşamasında virüs çoğalmasını önleyerek sağlanmaktadır.Remantadine seyahati

İlaç aktif durumdaçeşitli influenza A virüsü enfeksiyonlarına ve özellikle A2 cinsine karşı. Buna ek olarak, ilaç arbovirüs grubuna ait kene kaynaklı ensefalit gelişmesine izin vermez.

Remantadin kullanım endikasyonları

Çare bulan hastalardan geribildirim, hakkında konuşmakgrip önlemedeki etkinliği. Buna ek olarak, tabletler yedi yaşın üzerindeki çocuklarda ve yetişkinlerde influenayı erken dönemde tedavi etmek için kullanılır. İlaç, viral bir etyolojiye sahip olan kene kaynaklı ensefalitin önlenmesinin yanı sıra epidemiler sırasında önleyici önlemler olarak öngörülmüştür.

Remantadin kullanımına kontrendikasyonlar

Hastalar ve doktorlar hakkında yapılan incelemelerde yasaklar hakkında görüş alışverişinde bulunuluyorilacın kullanımı. Akut karaciğer hastalıklarında olduğu gibi kronik böbrek patolojileri için de ilacın reçetelenmesi kabul edilemez. Kontrendikasyonlar arasında, aktif maddeye aşırı duyarlılık, hamilelik ve yedi yaşın altındaki çocuklar bulunur.

"Arteryel" tanısı olan yaşlı hastalarHipertansiyon "uyuşturucu Remantadin, inme olasılığının hemorajik olarak artması ihtimaline karşı dikkatle alınmalıdır. Beyin damarlarının epilepsi ve aterosklerozu ile birlikte, tabletler de çok dikkatle reçete edilir.

Remantadinin yan etkileri

Remantadin veya Arbidol

Hastaların yorumları, bazı negatifİlacın alınmasından sonraki belirtileri. Sindirim sisteminde epigastriumdaki ağrının yanı sıra gaz da görülebilir. Bazen bilirubin seviyesi artar, ağız kuruluğu, gastralji, kusma, iştahsızlık ve mide bulantısı olur.

Bazı durumlarda, Remantadine ilacının ve alerjik reaksiyonların kullanımından sonra görülebilir.

Sinir sistemi,uyuşturucu bir kişinin baş ağrısı, sinirlilik, baş dönmesi tezahürü. Hastalarda dikkat dikkati çeker, kaygı, uyuşukluk, yorgunluk veya artmış heyecanlanma olabilir.

Çoğu zaman insanlar şu soruyu sorarlar: İlaçların hangisi daha etkili - "Remantadin" veya "Arbidol"? Her iki ilacın kullanıldığı doktorlar ve hastalar arasında farklı görüşler var. Kural olarak, etki organizmanın bireysel özelliklerine bağlıdır.

Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 2019

Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 2019

Related news

 • KLL lambaları: tanımı, özellikleri, avantajları ve dezavantajları
 • Gaz Giderici Bitkiler ve Bitki Çayları
 • Yenidoğan için masaj: ana prensiplerin üstesinden gelmek
 • SARMISAKLI KÖFTE

 • Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 31

  Remantadin: incelemeler ve uygulamalar


  Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 37

  Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 55

  Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 53

  Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 4

  Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 90

  Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 45

  Remantadin: incelemeler ve uygulamalar 38