Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 60 20.02.2019, 23:25

Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi

Tuning her zaman sizinGenel monotonluk bir araba. Bu durumda, doğru ayar, sadece aracı görsel olarak iyileştirmeyecek, aynı zamanda daha rahat ve pratik hale getirecektir. Günümüzde, yerli otomobil endüstrisinin yaratımlarının çok sayıda sahibi, otomobillerini standart bir modernizasyonla eziyor ve bu da otomobilin ömrünü kısaltır. Fakat doğru ayarlama konusuna yaklaşırsanız, makineniz çok daha uzun süre dayanacaktır. Örnek bir UAZ 3303 örneğini sökeceğiz. Bu aracın ayarlanması - çok yaygın bir fenomen, gerçek tamirciyi hissetmeye izin veriyor.

УАЗ 3303 fotoğraf ayarı

Yerli mühendislere teşekkürler

Yerli mühendisler makineyi tasarladıböylece sahibi bile kendi garajında ​​yürütmek için ellerini oldukça kolay bir araba UAZ 3303 no'lu faxa gönderdikten Ayarlama içinde yapılabilir eylemler geniş bir yelpazede sahip olduğunu. Ama yine de bu arabanın yapısının bazı özelliklerini bilmesi gerekiyor. Sen ayarlamak için yeterliliği, Ayarlama yükseltme oluşacaktır şasi, iç ve dış taksiyi UAZ 3303 no'lu faxa gönderdikten konforu eklemek ve vücudu güçlendirmek, bu yüzden iyileştirme sonra makine SUV çağrılabilir. Kural olarak, modernizasyon dingil açıklığı ile ilgilidir. UAZ 3303, kimin ayarlarıEn sık gerçekleştirilen, geniş profilli off-road lastik ve gövde kitine sahiptir. Ama hepsi sırayla.

3303 araba tuning

Lastik değiştirme

Arabanız için yapmanız gereken ilk şey,tekerlekleri değiştirmek. Tuning UAZ 3303 sizin için avcılıkta, balık avında ya da sadece açık bir yolda seyahat ederken vazgeçilmez bir arkadaşınız olacak. Sığ akarsular sıklıkla ülkemizin ormanlarında meydana gelir ve yoğun yağışlardan sonra arazilerin çoğu çamura batırılır. Bu nedenle, doğru çözüm, bu tür engellerin üstesinden gelebilecek lastik takmaktır. Bu kauçuğun ideal boyutu 25 inç'e ulaşabilir. Yapacağınız tuning UAZ 3303'ün de süspansiyonu güçlendirmesi gerekiyor.

Araba çerçevesinin güçlendirilmesi

Gerçek şu ki, büyük boyutlu lastik montajıBu tür bir sahtekarlık için tasarlanmamış olan aracın süspansiyonuna olası bir hasar getirir. Ayrıca, süspansiyonu kaldırma prosedürü sizi yeni kauçuk tekerlek kemerleriyle olası hasarlardan koruyacaktır. Evet ve araba, delikler ve diğer düzensizlikler ile doyurulmuş yollarda benzeri görülmemiş bir açıklık bulacaktır.

kendi elleriyle 3303 ayarlama

Bu tür sonuçlar harcama ile elde edilebilirara parçaları yüklemek için zaman. Uygulayacağınız tuning UAZ 3303, güçlendirilmiş bir tabana sahip olmalı ve eğer böyle bir otomobilin özelliği yoksa, kurulumuna dikkat etmelisiniz. Altını koruma ihtiyacının sebepleri, arabanın altında bulunan büyük dalların sık aralıklarla vurulmasıdır.

Vinçin montajı

Şimdi vinçe geçelim. Arazi arazisinde sık sık kendi başınıza beladan kurtulmanız gereken durumlar vardır. Çamura ve tek bir ruhun etrafına yerleştiğiniz zaman, vinç kurtarıcınız olacak. Ayrıca yoldaki yoldaşlara yardım etme fırsatınız olacak. UAZ 3303'te hem elektrikli hem de hidrolik vinç takmak mümkündür. Bu türler arasındaki fark önemlidir, çünkü ikincisi daha güvenilirdir, çoğu off-road sevenler tarafından tercih edilir. Hidroliğin avantajı, daha güçlü olması ve basıncı pompalayan bir motorda çalışmasıdır. Elektrikli rakibi batarya ile çalışır, bu da ikincisinin ömrünü kısaltır.

3303 ayarKabin güçlendirmek için kurulur. Bu koruyucu ark, makine ağaçlara ve diğer engellere temas ettiğinde size hizmet edecek ve projektörleri kabinin üzerine yerleştirerek karanlıkta yararlı olacaktır. Ayrıca iç mekanın ayarını yapmak da mümkündür: ses yalıtımı yapmak ve daha rahat koltuklar koymak. Müziksiz olarak yapamazsanız, o zaman UAZ 3303'te araç sesini takan şirkete başvurmanız gerekir. Ayarın fotoğrafları harika görünür. Yerli aracımızdan doğru yaklaşımla, sadece "şekerleme" yapabilirsiniz, çünkü bu otomobilin pasifliği en pahalı SUV'u bile kıskandırabilir.Related news

 • Tığ İşi Ananas Kız Çocuk Bolero Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Bilim Projeleri Yarışıyor
 • Apple, pil sorununu güncellemeyle çözecek
 • Limonlu Halka Bisküviler Tarifi
 • Dökülen Saçlara Doğal Maskeler

 • Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 33

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi


  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 87

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 53

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 62

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 52

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 70

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 79

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 5

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 6

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 18

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 77

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 76

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 97

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 15

  Reenkarnasyon UAZ 3303. Yerli otomobilin tuningi 62