Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior

Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior


Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 30 17.02.2019, 23:00

Rab'bin başkalaşım şekli, Apple Savior

Parlak bir tatil Apple Savior, hayatına eskiden başlar. Sonra atalarımız tek Tanrı'ya ibadet etmedi.elma kaydedildi

Hıristiyan kilisesi, antik bayramı reddetmedi. O onların geleneklerine ile birlikte. Şaşırtıcı, ama tarih Başkalaşım antik tatil gününe rastlaması.

Bu günde, üç öğrenciden oluşan YaratanHermon Dağı ve dua etmeye başladı. Ona eşlik edenler, John, James ve Peter, aniden dua eden Mesih'in yüzünü aydınladığını gördü ve ışıldadığı radyal bir şekilde yayılmaya başladı. Bazen bu tatil dağda Kurtarıcı denir. Geleneğe göre, bu tatil Paskalyadan kırk gün önce kutlanmalıydı, ama sonra Lent'e gelecekti ve kilise yaz sonunda onu ertelemeye karar verdi.

Bayramdan önce elmalar yoktu,ciddi bir günah olarak kabul edildi. Toplanacak ilk meyveler kutsanmalıdır. Bu uzun gelenek, bu dünyadaki her şeyin Rab'be ve insanlara, meyveler ve meyveler de dahil olmak üzere eylemleri, düşünceleri, duyguları ve bitkileri ile ilgili olduğunu söyler.

Devrimden önce, Rusya'da üzümler kutlandı, ancak ülkemizde hiçbir yerde yetişemediği için yakın gelecekte erik, elma vb. Kiliseye götürülmeye başladı.

Tarihçiler, eski zamanlardaTaze meyve yemek için alışılmış bir şey değildir, sadece tüm kışları yalan söyleyenler yenebilir. Zamanla, gelenekler değişti ve meyveler her şey oldu. Yasak sadece bebekleri öldü ya da kürtajı olan kadınlar için bırakıldı.elma kaplıcaları ile tebrikler

Apple Spas büyük kapsamı ile kutlandı: İyi insanlar, tüm arabalarıyla elmaları satın aldı ve onları tüm gelenlere dağıttı. Soru, elmanın neden tüm meyvelerden tatilin sembolü haline geldiğidir. Bu vesileyle, birkaç versiyonu var. Mesih'in Biçimlendirilme günü, elmanın olgunlaştığı konusunda bir görüş var. Başka, daha derin ve daha geniş bir açıklama var.

Elma - bir adamın hayatı, onun manevi bir sembolüyol. Hayatı küçük, yeşil bir fetüsle başlar, sonra büyür, meyve suyuyla doldurulur, pembe olur. Aynı şekilde, bir kişi yıllar içinde manevi olgunluğa gelir. Bu günlerde, Apple Savior'la tebrikler her taraftan duyuldu ve birbirlerini sadece akrabaları ve arkadaşları değil, aynı zamanda tamamen yabancı insanlar olarak da tebrik etti.

Apple'ın Kurtarıcısı, önümüzdeki sonbaharın nefesidir. Popüler işaretlere göre, 19 Ağustos'ta yağmur yağacak olursa, tüm sonbaharın aynı olacağına inanılıyor. Apple Kurtarıcı, bir elmayı bilinmeyen, çaresiz ve muhtaç bir insana yaklaştırmak için bir fırsattır - bu her zaman dindar bir iş olarak görülmüştür. İnanlılar elmaları yakın akrabalarının mezarlarına yönlendirirler.

Apple Saviour elma ile turta olmadan yapmazelma doldurma ve reçel. O gün kiliseye git, elmaları topla ve herkese ver. Ve bunu bir insanın isteklerini beklemeden yapmalıyız. 19 Ağustos'ta bal ile en az bir elma yemenin gerekli olduğuna inanılmaktadır - bu, gelecek yıl için size sağlam bir sağlık sağlayacaktır.kurtarılan elma

Modern doktorlar herkesi tartışıyorBir kişi yılda 48 kg elma yemelidir (meyve suları da dahil olmak üzere) ve vücut için en başarılı kombinasyonlarda insan için gerekli olan hemen hemen tüm mineralleri ve vitaminleri içerir.

Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior

Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior

Related news

 • Ticaret kuruluşunun bir özelliği olan emtia dağıtım ağının kalitesi
 • KB3035583 için yeni olan ne var Get Windows 10 mesajını nasıl silmek için
 • Yoğurtlu Kereviz Salatası
 • Karaciğerin alkolden sonra tedavisi
 • Nişastalı Çıtır Börek Tarifi
 • İstanbullu Gelin 53.Bölüm Sezon Finali Fragmanı izle

 • Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 8

  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior


  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 60

  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 28

  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 100

  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 52

  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 15

  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 80

  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 24

  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 98

  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 35

  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 97

  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 99

  Rabbin başkalaşım şekli, Apple Savior 9