Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 2019

Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 2019
16.09.2019

Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 73

Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler

Yurii Andreevich Andreev, bir nesir yazarı ve bir madalya kazandı"Erkek-yaratıcısı." Şahane bir adam, bedenin kendi kendini geliştirme ilkelerinin hayatımıza sıkı sıkıya kavuşmasını sağlamak için çok çaba sarf etti. Sanitasyon ve arınma üzerine sayısız kitabın yazarını, Rusya'daki ilk kitabın yazarını insanın karmaşık iyileşmesine adamıştır.

"Üç sağlık balinası"

Vücut geliştirme konusundaki "Üç Balina" kitabı haline geldi.milyonlarca insan için bir vahiy. İçinde Andreev Yu, A. sağlığın üç temel ilkesinden bahsediyor. Ulaşılabilir bir formda, sağlıklı bir hayatın sırları ortaya çıkar. Şifa ve şifa ilkeleri kişisel deneyime dayanır. Kitapta yazar tarafından verilen tavsiye şimdiye kadar eskimiş değildir.

Andreev Yu A

Sadece ilk kitap olan bu değildi.kendine dikkat etmesi ve vücudu dinlemesi gereken bir kişi değil, aynı zamanda yazarın kutsal ilaç kutsallığına - ilaç tedavisine karşı koyduğu ve savunduğu ilk kitap. 1988'de "Neva" dergisinde "Üç Balina Balesi" adlı küçük bir makale yayınlandı. Çok sayıda okuyucu ilgisini uyandırdı.

Makalenin yayınlanmasından birkaç yıl sonra, bir sürü çağrı veOkuyucuların mektupları yazı işleri müfredatına "saldırdı". Andreev Yuri, konuyu daha kapsamlı ortaya koymaya, yaşamından örnekler vermeye, öğrencilerinin ve takipçilerinin ifadelerine karar vermeye karar verdi. "Üç Balina", vücudun temizlenmesi ve iyileştirilmesi için bir tür referans kitabı. XX yüzyılın en çok satan kitabı olan kitap güvenli bir şekilde arayabilirsiniz.

Andreev Yury

Sağlık Tapınağı

90'lı yılların ortalarında Andreev Yuri,bir başka yaratıcı atılım - tasarımına göre Sağlık Tapınağı'nı yaratıyor. Bu eşsiz yapının kurulmasında, pek çok aynı düşünen kişi ona yardım ediyor. Benzersizlik nedir?

İlk olarak, Tapınak yükselen alan üzerine kurulmuştur.enerjisi. birbirlerine toplantı ve çalışmaları için her kazandırır sağlık, dinçlik, kapasiteyi güçlendirmek, insan enerjiyle fazda olan bilim adamları, enerji akışının gözlemlere göre. Bu tür yerler uzun süredir bilinmektedir. Sonuçta kilisenin inşası için yer, özel dikkatle seçildi. Ve kiliseyi ziyaret ettikten sonra insanlar bu ya da hastalığa yakalanmışlardı.

İkincisi, inşaat malzemeleri de"iyi" enerjinin kaynağı. Tapınak tamamen çamdan yapılmıştır. Diğer yapı malzemeleri ile karşılaştırılmamıştır. Yaban hayatının potansiyeli çam ormanında - çam ormanının enerjisi - yoğunlaşmaktadır.

Üçüncü olarak, yapının kendisinin özellikleri. Dış cumbın pencereleri bal peteğine benzerdir. Petekin tüm biçimlerinden - en fazla enerji, bilimsel kanıtlar vardır: ölçümler, petek içindeki enerjinin 1500 kat daha yüksek olduğunu göstermiştir. Yapımın ikinci özelliği, bilimsel olarak da haklı kılınan minyatür Piramidi piramididir: antik çağda bile, doğru yere yerleştirilmiş piramidin güçlü bir enerji vericisi olarak hizmet ettiğini biliyorlardı.

Enstrüman okumaları gösterdi kiTapınak en güçlü enerjidir. Birkaç gün için kalan su daha lezzetli ve daha temiz hale gelir. İlaç bileşimleri çok daha etkilidir. Kanıtın kalitesinin kanıt olduğu Tapınak'ta iyileşiyor - tıbbi sonuç, Andreev Yuri'nin - en genç kırmızı kan hücrelerinin taşıyıcısı.

Enerjiyi ölçen özel bir cihaz,Tapınak ziyaret ettikten sonra, bir kişinin enerji potansiyelinin ortalama 4 kat arttığını göstermektedir. Ve bu, yapının içinde yer alan başka icatlar olmadan.

Andreev Yuri Andreevich

Dahili cihaz

Sağlık Tapınağı'nın yüksekliği 15 metre ve her katyapının amacı vardır. İlk (tıbbi) katta, 2 metre uzunluğunda 2 kaplumbağa vardır. Tabi ki bunlar canlı varlıklar değildir. Andreev Yuri, kaplumbağaların yüz yıldan fazla yaşamaya, az ya da hiç yiyecek dağıtmayarak nasıl yaşadıklarını merak ediyordu. Ve ben, kabuktaki sırrın, onları olumsuz etkilerden koruyan ve enerji birikimini teşvik eden bir sonuç olduğu sonucuna vardım.

Yapılmış bir kaplumbağa kabuğu gibicihaz, maksimum enerjiye odaklanmış. Hasta içeri girer, yatar, cihaz kapanır ve vücuda enerji verilir. Gücün dönüş hızı 6'dan 40 tur'a çıkar. Cihazın başarısı, bir kişinin enerjik vücudunun hastalıkla aktif olarak savaşmaya başlaması ve onu fethetmesi gerçeğinde yatar.

Tapınağın ikinci katı eğiticidir. Yuri Andreevich, öğrencilerine hasta olmamasını öğretiyor. Meditasyon öğretir, bağımsız olarak enerji kanallarını pompalar. Hastalığın yerini zihinsel bir ateş topuyla "yakmanıza" öğretir. Sadece evanjelik mucizelere benzeyen çok sayıda iyileşme vakası bilinmektedir. Binanın üçüncü katı tıbbidir. Dördüncü sihirli bir kat, giriş sınırlıdır. Birçok kanıt, Tapınaktaki onkologların sadece 7 günde iyileştiğini doğrulamaktadır.

Yuri Andreev biyografisi

Kendiliğinden iyileşme hakkında kitaplar

Andreev Yuri Andreevich, sağlık literatürünün kurucusu, canlılık ve fikirlerle dolu harika bir insan. Işık, kitaplarının çoğunu şifa ve sağlık üzerinde gördü:

 • "Şifacının özel kitabı", yayın yılı - 2003, 2007.
 • "Sağlık üç balina", yayın yılı - 1991.
 • "Dördüncü balinanın fenomeni", yayın yılı - 2005.
 • "Pratik meditasyon mucizeleri", yayın yılı - 2009.
 • "İnsanın Şifa", yayın yılı - 2009.
 • "Dünyadaki Tanrı valisi", yayın yılı 2006.
 • "Erkek ve kadın: insanın yolu - yıldız yolu", yayın yılı - 2008.
 • "Büyülü nefin", kitap 2007 yılında yayınlandı.

Andreev Yu Bir kitap

Yaratıcılık ve bilimsel etkinlik

500'den fazla eser Yazar, Andreev YA kitapları 1961 yılında yazmaya başladı, ne zaman bir ilk roman "Sambo Cumhuriyeti".

 • 1965'ten beri - Yazarlar Birliği üyesi.
 • 1970'den beri - ortak girişim kurulu üyesi ve Gazeteciler Birliği.
 • 1983'ten beri - yayınevi "Sovyet yazar" editörü.
 • 1965'te, PCB'nin ilk hareketi olan "Şarkı nedir?" Adlı bir makale yayınladı. Aynı yılın ekim ayından, 1981 yılına kadar - 1965'ten 1973'e kadar - sanatsal konsey başkanı - "Vostok" şarkısının kulübünün konserleri.
 • Mayıs 1967'den beri Petushki'deki amatör şarkılar seminerine katılıyor.
 • 1981'den 1989'a kadar - muhalif örgütün küratörü "Kulüp-81". 1985'te, 30'dan fazla uluslararası eleştiri alan Andreev Yu. A. tarafından düzenlenen kulübün yazarlarından oluşan bir koleksiyon vardı.
 • Eylül 1986'dan beri - PCB'nin Tüm Birlik Konseyi Başkanı. Daha sonra - 1991'de "Bizim Şarkımız" kitabı yayınlandı.
 • 1998'den beri - Uluslararası İletişim ve Yönetim Akademisi Akademisyeni.

Ayrıca, Andreev Yu.A., Rusya genelinde dersler verdi ve Sağlık alanında hasta aldı, ders verdi. Pratik bir şifacı olarak birçok uluslararası ve Rus ödülü verilir.

Yuri Andreev yazarın kitapları

Yuriy Andreev: biyografi

Yury Andreevich 8 Mayıs'ta askeri bir ailede doğdu1930 yılında Dnepropetrovsk şehrinde. Aile 1938'de Smolensk'e, 1944'te Leningrad'a taşındı. Yuri Andreevich 1948'de altın madalya okulu ile mezun oldu.

Fakülte Leningrad Üniversitesi'ne kayıtlıfiloloji, 1953 yılında mezun oldu. Üniversitedeki çalışmalarıyla eşzamanlı olarak, Beden Eğitimi Enstitüsü'nde bir koçluk okuluna devam etti. 1949'dan beri bir sambo eğitmeni olarak çalışıyor. Oyunculuk güreşçisi, aktif olarak yarışmalara katılır ve yakında - takımın kıdemli teknik direktörü.

Leningrad Devlet Üniversitesi - Rus Kültür Enstitüsü'nün yüksek lisans öğrencisi sonunda. 1983'e kadar Puşkin evinde çalıştı. 1958'de tezini 1974'te - Filoloji Doktoru olarak savundu.

Yuri Andreevich 8 çocuğu büyüttü. 2009 yılının Temmuz ayında 79 yaşında öldü.

Andreev Yury 1

Edebi eleştiri

Andreev Yu. Teori, edebiyat tarihi üzerine bir dizi eser yazdı. Çok sayıda makalenin yazarı, aynı zamanda edebiyat eleştirisi üzerine bir dizi eser de yazdı. Yuri Andreev tarafından derlenen çeşitli koleksiyonların ışığında. Yazara göre kitaplar:

 • "Gerçekçiliğin hareketi", 1974.
 • "Sosyalist Gerçekçilik Üzerine," 1978.
 • "Hayatımız, edebiyatımız", 1974.
 • "Rus Sovyet Tarihi Romanı", 1962.
 • "Edebiyatın ideolojik konuları", 1986.
 • "10. Sınıf Öğrencileri İçin Sovyet Edebiyatı", 1988.

Okuyucuların yorumları şükran dolu. Birçoğu, sağlığını düzeltmek için umutsuz, Andreev'in tavsiyesini takip etti. Sonuçlar beklentileri aştı. Andreev, daha önce hiç yazarın yapamadığı şeyi yapmayı başardı - insan sağlığı hakkında yazmak için çok yetenekli ve çeşitliydi. Yazarın yöntemi şüphe uyandırmıyor, çünkü kişisel tecrübelerinden dolayı pek çok Andreev'in takipçisi kendi kurtarma sisteminin etkinliğine ikna olmuştu.

Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 2019

Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 2019

Related news

 • İTOdan darbe girişimi davalarına müdahillik talebi
 • Doğrusal tip denklem sistemini nasıl çözebilirim
 • ÖRGÜ AKASYA YAPRAKLARI MODEL YAPILIŞI
 • İbrahim Yıldız: Fenerbahçenin anahtarı Valbuena
 • Pırasalı Yumuşak Rulo Börek Tarifi Videosu

 • Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 59

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler


  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 89

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 13

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 57

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 57

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 50

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 49

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 94

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 3

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 13

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 6

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 24

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 77

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 85

  Prosek Andreev Yury Andreevich: biyografi, yaratıcılık, kitaplar ve dergiler 6