Prezervatif nasıl seçilir

Prezervatif nasıl seçilir

Üreme dürtüsü, en güçlüinsanlığın gelişimi. Bununla birlikte, modern dünya doğumda kısıtlamaların kendiliğinden ortaya çıktığı koşullar yaratır. Sağlık, toplum, felaketler - tümü, yavruların planlanmış görüntüsü arzusuna gelir. Sonraki faktör, kişinin sağlığının korunmasıdır. Ve burada kurtarmaya geliyor, en yaygın ve erişilebilir koruma şekli prezervatidir.

Mükemmel bir prezervatif olan erkek anlayışında,Her şeyden önce rahat bir prezervatif. Cinsel ilişki zevkini bozmamak için bir prezervatif nasıl seçilir ve aniden edinilen hastalıktan ilaç reçetelerinden kaçınılması?

En iyi duygular için korkmayın.Bir kontraseptif deney yapın, kendiniz için en rahat olanı seçin. Her yönden değerlendirmek için, aşağıdaki ipuçlarını kullanın; prezervatifin nasıl seçileceği sadece en iyi değil, aynı zamanda güvenli de olabilir.

En iyi ve en konforluKondom neredeyse imkansız olduğu için ince. Uzun yıllardır, bu sloganı önde gelen üreticileri de takip etti. Teknolojiyi karmaşıklaştırarak, tabii ki, ana işlevi olan koruyucu özelliklerini korumaya çalışırken daha fazla ve daha ince modeller keşfettiler. Bununla birlikte, son zamanlarda yaklaşım değişti, kontraseptif daha somutlaştı, ancak kullanımı konusunda daha fazla zevk almanızı mümkün kılmak için ek uyarı yöntemleri aldı.

Doğru büyüklükte prezervatif nasıl seçilir? Ve bazen genişliğe dikkat etmeniz gerekiyor. Birçok prezervatifi tercihte tereddüt eden gençler sadece penisin uzunluğuna dikkat ediyorlar. Ancak, rahatlık hakkında konuşursak genişlik o zaman garanti altına alınmış durumdur. Erkekler bu faktörü göz ardı edip cinsel ilişki boyunca onları sıkıştırır prezervatif, dibinde halka ile ilişkili rahatsızlık büyük bir sağlayabilir Sık davaları. Ancak birçok kontraseptif, farklı genişliklerde ve penis tabanı için ve kullanım sırasında konfor ve hoş hisler sağlayan baş kısmı için oluşturulmuştur. prezervatif boyutları ve senin için neyin doğru olduğunu anlamak için, ikinci olarak farklı markaların birkaç parça alın ve rahatsızlık ilk işareti prezervatif değiştirmek için her şeyden önce bir fırsat, olacak ve. Farklı üreticiler kendi lateks, şekil, yapılarını kullanır ve bu nedenle size yeni bir izlenim bırakır.

Diğer durumlarda, doğru seçim,yani uzunluğa bağlıdır. Standart, prezervatif genellikle 19 santimetre uzunluğunda serbest bırakılır. Doğal olarak kaç erkek, çok farklı vücut yapıları var. Bu nedenle, daha küçük boyutlu yapışkan türler ve XXL - standartın üstünde penise yönelik tür. Bu tür prezervatiflerin uzunluğu 177 mm'den 206 mm'ye, genişliği ise 44 mm'den 57 mm'ye değişir. Daha fazla netlik için, prezervatif boyutları tablosu vardır:
Prezervatifler Mini Standart Maxi
Uzunluk, 177 - 198 184 - 198 184 - 206
Genişlik, mm 50'den az 50 - 52 52 - 57

Bir prezervatif seçerken bunu unutmaDaha uzun süre, halkada kullanılmayan bir kısım olduğundan ve bu nedenle penisin tabanını sıkıca sıkıştırabileceğinden, kendinize rahatsızlık verme riski taşırsınız.

Prezervatife karşı olumsuz bir reaksiyona karşı dikkatli olun. Sen alerjisi belirtisi olabilir tahrişe yaşayabilir. Bu varsa o yaptı ve onun iç yağlama üzerinde olan bir malzeme olarak kendini gösterir. alerjik belirtilerin İlk başta, marka ve kompozisyon değiştirmek, ek uyaranlar ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.

Çeşitleri ile deneyler, onlarseks hayatına biraz zevk getirecek. Seçenekler, her zevke - rahatlama, spiral, pimply, çok renkli ve hatta farklı tatlar ve kokular için çok büyük.

Birçok insan kondomu nasıl seçeceğimizi soruyorcinsel ilişki mümkün olduğunca uzun sürdü. Olumsuz sonuçlardan kaçınmak için reklam püf noktaları için düşmeyin. Birçok üretici penisin hassasiyetini zorla azaltan özel maddeler ekler. Bu tür deneylerden kaçının, böylece bu hassasiyeti ilaçlı bir yöntemle geri yüklemeniz gerekmez.Related news

 • Erkeklerde göğüs ağrısı neden olur
 • Karma etiketler: nedir ve nasıl kullanılır
 • Sınıf arkadaşları nda kara listeden nasıl kaldırılır: ipuçları ve püf noktaları
 • 1 Nisandan itibaren emeklilik zammı. Nisan ayında emekli maaşına ne kadar ekleyecekler
 • Otomatik şanzımanlı motosikletler: Honda

 • Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir


  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir

  Prezervatif nasıl seçilir