Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş 2019

Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş 2019 Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş

Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş

Pnömatiğe tercih ederek, birçok kişitüfekler alıcılar bitkinin performansında çok güçlü bir silaha konuya uzun mesafelerden hassas çekim için izin vermez hafif nişan sistemi olduğunu bulmak için şaşırırlar. Hava tüfekler, çeşitleri, modifikasyon, sabitleme yöntemleri ve uygulamada etkinliği hakkında sahiplerinin yorumlara Bu makale manzaraları odağı.

hava tüfeği görünümü

Manzara türleri

Pnömatik silah pazarında, alıcı dört temel nişan türünü tespit edebilir.

 1. Mekanik manzara. Fabrika ekipmanı bir arkadaki görme ve sinek içerir, ancak temel cihazlar her zaman etkili değildir, bu nedenle birçok alıcı modern cihazları tercih eder.
 2. Kolimatör. Optik, ışık ve fizik yasalarını kullanan benzersiz bir sistem kendisini silah işinde layık bir uygulama olarak gördü.
 3. Lazer hedef belirleyici. Bir hava tüfeği için böyle bir görüş, övünmek için daha gereklidir ünkü pratikte verimliliği çok düşüktür.

Optik görüş. Tüfekler için en etkili hedefleme sistemi.

Bağlantı elemanlarının tipleri

Tüfek görüşünü hava tüfeğine takmabirçok yönden mümkündür, zira parmaklardaki bağlantılar o sayılamaz. Bununla birlikte, alıcıların bilmek için yararlı olacağı değiştirilebilirlikle ilgili bazı özellikler vardır.

"Kırlangıç" denilen evrensel bağlantıkuyruk "herhangi bir braket, ve buna bağlı olarak, ve adaptörler yardımıyla herhangi bir görüş sağlar. Kılavuz çubuk, alıcının üstüne veya yanına monte edilmiştir ve enine kesitli, aşağıdan yukarıya bir uzantıya sahip trapez şeklindedir.

Weaver Plank ve Picatinny Plank'ı temsil ediyorray kilitleme sistemine sahip bir dirsek. Aralarındaki fark sadece sabitleme yarıkları arasındaki mesafedir. Weaver'ın çubuğuna monte edilmek üzere tasarlanan tüm cihazların Picatinny'nin braketine kolayca monte edilebilmesi ilginçtir, ancak ters işlem mümkün değildir.

hava tüfekler için yerler

İlk tanıdık

Tüm silah uzmanları işe başlamalarını tavsiye ediyorsadece mekanik bir görüş kullanılarak çekim eğitimi. İlk olarak, bir baz ve tüm ön görme ile silah asgari ağırlığa sahiptir, ve ikinci olarak, hedef için atıcı ve engellerin hedef minimum ve girişim arasındadır.

Havalı tüfek için mekanik görüşPiyasa sıklıkla ateş sırasında ön görme ile gez daha iyi uyum için renkli fiber kullanımı ile çeşitli kombinasyonlarda sunulmaktadır. Buna ek olarak, iyi kanıtlanmış gez, hedefe yönelmeyi teşvik hangi. mekaniği öğrenme sürecinde tam çekim tekniği ana yeterli ve sadece rastgele basit hedeflere girmeye öğrenmiş olacak, sofistike optik cihazlar yüklemek mümkündür.

bir hava tüfek görüş görme

Eğlence cihazları

Bir lazer işaretçisi kullanarak veTüfekler için kolimatör sadece satın alımın ilk günlerinde ilginçtir. Amaç birkaç kat daha hızlıdır ve nesnenin kendisi daha iyi görülür. Doğal olarak, doğruluk ve yangın oranı önemli ölçüde artmıştır. Bu sadece bir hava tüfeği çekim mesafesini kısıtlıyor. Hedefi daha da ileriye taşımak, lazer ışınının noktasını ya da nesnenin kolimatörde tam olarak durmasını sağlamak.

Bu tür cihazlar sahipleri için daha ilginç50 metreden fazla atış sınırı olan kısa kollar. Pnömatik silah sahiplerinin sayısız incelemesine göre, lazer hedef belirleyici, patlamaları çekebilen otomatik silahlar üzerinde kendini kanıtlamıştır.

havalı tüfekler için optik manzaralar

En iyisi

Ama pnömatik için optik yerlertüfekler etkili çekim için en iyi cihaz olarak kabul edilir. Ve alıcı bazen tüfek sağ optik kendileri seçmek daha kolay seçmek için, çünkü o, çok yanlış olduğunu, mahzende istenen cihazı seçin düşünüyorsa.

 1. Objektif. seçiminde farklı açılarla Peering, amaçlayan engelleyecek çeşitli çatlaklar, çizikler kabarcıklar ve diğer kusurların gözlük varlığını dışlamak için gereklidir.
 2. Mercek ve mercek. Cihazdaki her şeyin sahibinin görüşüne göre ayarlanması gerektiğine ek olarak, kullanım rahatsızlığa neden olmamalıdır.
 3. Görüş alanı Ne kadar çok olursa, hedeflemesi o kadar kolay olur. Ve özel teçhizatsız bir hava tüfeğinin optik görüşünün hizalanması daha etkili olacaktır.
 4. Beden ve nişan sistemi. Bu ve ikincil faktörleri edelim, ancak yüksek kaliteli konut malzeme odak ayarı, Mercekten gözlerini almayan yapmasına olanak vermek için darbe ve rahat volanlar sırasında optiğin zarar görmesi azaltacaktır.

Çift geri tepme özellikleri

Tüm pnömatik mal sahipleri içinyay piston sistemi, kendi tüfek ucuz optik görünürde pencereleri şut mümkün olduğunu bilmek istenmeyen bir haber. Bunun nedeni, üretim cihazlarının teknolojisidir. Hava tüfekler için tüm mekanlara tek yönlü oraya dönmek ateşli silahlar, başlangıçta odaklı sonra. Bu nedenle, çoğu üretici cam cephenin sabitlenmesini güçlendirmek için uğraşmadı. Sonuç olarak, tetik iniş sırasında, genişletilebilir bahar milimetrenin kısmını ileri optik ile tüm tüfek taşıyan kalkış mermi enerji sıkıştırılmış havayı sadece aktaran silindir, fakat tetik mekanizması, vurur. fıçıdan kurşunu çıkış yapan Daha sonra doğal olarak geri dönmek çalışır.

havalı tüfeklerin montajı

Çift etkili çözümler

Alıcıların sayısız incelemesine göre, alıcı için çift dönüşle problemi çözmek için birkaç seçenek var.

 1. Bir hava tüfeği ve kurulumu için ucuz Çin görme bir kuruşa mal olacak. Kırık cam - sorun değil, çünkü fiyat yeni bir cihaz satın almanızı sağlıyor.
 2. Çift korumalı pahalı optik görüş. Sahiplerin geri bildirimlerine bakarak, bazen böyle bir cihazın maliyeti tüfeğin fiyatından daha yüksektir, ancak bir kez vurulduktan sonra, silahı çok uzun süre kullanabilirsiniz.
 3. Gibi av pnömatiklerinin satın alınmasıgazlı yay, gaz silindir sistemi ve PCP. Bu tür cihazlarda çift dönüş yoktur ve buna göre, birinci ve ikinci öğeler arasında seçim yapmaya gerek yoktur. Bu tür bir pnömatik tüfeğin optik görüşünün görülmesi sadece profesyonel cihazların yardımı ile tavsiye edilir.
Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş 2019

Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş 2019

Related news

 • Diş Kisti Ve Tedavi Yöntemleri
 • Çıtır Ekmek Dilimleri
 • Kedilerin kendini yalnız hissettiğinin belirtileri
 • Meyveli Yoğurtlu Tatlı Tarifi Ender Sarac Doktorum
 • Üçüncü düzey bir alan nedir ve nasıl oluşturulur

 • Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş

  Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş


  Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş

  Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş

  Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş

  Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş

  Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş

  Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş

  Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş

  Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş

  Pnömatik tüfekler ve montajı için görüş