Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi



Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi


Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi 99 28.01.2019, 00:23

Pinworm'lar neden çocuğun içinde görünüyor? Hastalığın tedavisi

Pinworms, parazitleşen yuvarlak solucanların bir türüdürkişi. Pinworms dünya genelinde yaygın ondan çocukların% 30'undan fazlasını acı olduğunu helminthological hastalık vardır.

Pinworm'un işaretleri

Bir parazit varlığının ana semptomuvücut anal bölgede rahatsızlık ve kaşıntı olarak kabul edilir. Yeni nesil genç pilon kuşaklarının kaşıntılı olgunlaşması, rektum içine göçü ve bir sonraki yavruların deride tutulması nedeniyledir.çocuk tedavisinde pinworm'larBu göç ne kadar büyükse, o kadar yoğun kaşıntı olur. Kaşınan kişi ve parazitin yumurtaları ellerine düşer ve yemek sırasında başka bir enfeksiyon oluşur. Bu, kısır döngüye benziyor, yalnızca taşıyıcıda tekrarlanan enfeksiyonlarla kalıcı bir akımla karakterize ciddi dermatit formları gelişiyor. Rektumun iltihaplanması mümkündür.

Tehlikeli mi?

Çocuğun kolonunda yerleşmiş parazitler. Sabah erkenden dişiler anüs geçirirler ve orada yavrularını çevreleyen deriye bırakırlar. Çocuğa kaşıntılı yer çizilir ve ellerini yıkamıyorsa, yalnızca tekrar enfekte olmaz, aynı zamanda dokunan tüm nesneleri ve dolayısıyla aynı şeyleri dokunan kişileri enfekte eder.

Çocuğa Pinworms: tedavi

En yaygın ve etkili yöntemBir parazitten kurtulmak özel ilaçlar alıyor. Çocuğun pilinden şüpheleniyorsanız, tıp doktorunu reçete eder, bu nedenle ziyareti bir uzmana geciktirmeyin. Tedavi, bazen iki, bir hap alarak gerçekleşir - parazitler sadece dışkılama sırasında dışarı çıkar.çocuklarda pinwormları tedavi etmektenTüm üyeleri aynı anda tedavi etmek çok önemlidiraile ve hayvanlar. Çoğunlukla, çocuklarda pinwormların tedavisi, modern ilaçlarda bulunan ilaçlar, en yüksek düzeyde performans gösterir. Vajinaya giren parazit vakaları ve vajinit gelişimi nadirdir.

Tabii ki, başlamak içinMevcut belirtilerin çocukta pinwormlara yol açıp açmadığı. Tedavi, bağırsakta hangi parazitin oluştuğunu ve yalnız olup olmadığını gösterecek bir analizin sunulmasıyla başlamalıdır. Analiz enterobiosis için verilmiştir. Bebeğin anüsüne zarar vermez, sadece mikroskop altında incelenen ve paraziti gösteren yapışkan bir bant uygulayın.

Çocuklarda pinwormları tedavi etmek için mi? Genellikle dozu doktoru belirleyen bir antibiyotik reçete. Çocuğun ağırlığına ve yaşına bağlıdır ve eşlik eden hastalıklar da hesaba katılır. Uzun süreli hastalık, "Combatrin", "Mebendazol", "Decaris", "Piperazin" gibi ilaçların alınmasını sağlar.

Çocuklarda hazırlıklarda pinworm tedavisi

Çocukta sadece birkaç hafta pinworms yaşıyor. Parazitin tedavisi özellikle ellerin toplam hijyenidir. Aslında, kıl kurdu ve ilaçsız çekilebilir, sadece yemekten önce ellerinizi yıkamalısınız (tırnaklarınızı kesmelisiniz), her gün çamaşırlarınızı değiştirmeli, yıkandıktan sonra iyice ütülenmelidir. Yatak çarşafları da üç günde bir değiştirilmeli, sıcak suda yıkanmalı ve sıcak ütü ile ütülenmelidir. Yıkamak için günde üç kez kadar, sabun ile zorunlu, yıkandıktan sonra eller de dikkatlice yıkanmalıdır. Dermatiti provoke etmemek için kaşıntılı yeri taramayınız. Günlük ıslak dezenfekte edici temizlik işleri gerçekleştirilir, sonuçta, pinworms tozla bile hareket edebilir. Temizlikten sonra paçavra kaynatmanız gerekir. Bu yaşam türü 3-4 haftadan az sürmez. Tekrarlanan enfeksiyon yoksa, bu süre zarfında pinwormlar zaten yok olur.

Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi



Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi

Related news

 • Evgenia Feofilaktova: Doma-2 yıldızı biyografisi
 • Kadın Ve Erkekler İçin Cinsel İsteğin En Yoğun Olduğu Saatler
 • Kabak Tatlısının Şekeri Az Olursa Ne Yapılır
 • Koşu seçimi - sağlığı güçlendirmek
 • Riviera, otel (Kazan): açıklama, adres, fotoğraf
 • Cilt Lekelerine Doğal Çözüm

 • Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi 34

  Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi


  Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi 27

  Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi 45

  Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi 29

  Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi 79

  Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi 50

  Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi 21

  Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi 29

  Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi 1

  Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi 16

  Pinwormlar neden çocuğun içinde görünüyor Hastalığın tedavisi 61