Pinosol talimatı 2019

Pinosol talimatı 2019
17.09.2019

Pinosol talimatı 33

"Pinosol" talimatı

Çeşitli doğadaki rinit ve burun iltihabı bizim tarafımızdan yakalandısadece ilkbahar ve sonbaharda değil, aynı zamanda yaz aylarında daire içinde tüm pencereler açıldığında, alışveriş merkezlerinde rüzgar "yürür" ve böylece soğuk dondurma boynuz yemek istiyorum! Ve, en uygunsuz anda, yaz aylarında, bir soğuk tarafından "eziyet" ediyoruz. Sadece bir rinit olan her şey oldukça rahatsız edici bir durumdur, bu nedenle mümkün olan en kısa sürede bir değişikliğe gidilmesi arzu edilir. Pinosol'un aşağıdaki durumlarda kullanmasını tavsiye ettiği talimatlar şu şekilde olabilir:

- kronik atrofik rinit;

- mukoza nazofarenks, bronş ve trakea iltihabi hastalıklar;

- akut rinit;

- Solunum sisteminin mukoza zarının akut inflamatuar hastalıkları;

- operasyon sonrası dönemde burun boşluğuna müdahale edildikten sonra.

İlaç, büyük ölçüde bitki bileşenlerine bağlı olarak oldukça etkilidir. Bileşim, dağ çamı yağı, okaliptüs yağı, nane yağı, tokoferol asetat, timol ve trigliseritleri içerir.

"Pinosol" kombine bir preparattır, bugüçlü bir anti-inflamatuar, antimikrobiyal, antiviral etkiye sahiptir. Aşağıdaki gibi davranır: solunum sisteminde salgının viskozitesini azaltır (bu, mukoza oluşumlarının nazofarinkste kaçmasını kolaylaştırır), hastalığın belirgin eksüdasyonunu ve lokal belirtilerini azaltır. Bu yüzden "Pinosol" talimatı rinit tarafından önerilmektedir.

Bu ilacı sprey şeklinde üretin, damla,burun kremi ve merhem. Tabii ki, "Pinosol" spreyi kullanmak en uygun olanıdır. Talimatı, damlaların talimatından farklı değildir. Tek fark, serbest bırakılma şeklidir.

o hastalığın tam şiddetini belirlemek ve gerekli tedaviyi reçete gibi kendinden tedaviye geçmeden önce, en kısa sürede bir doktora danışmalısınız.

aşağıdaki gibi kullanın "Pinosol" talimatı tavsiye eder:

- bronşlara ve soluk borusu hazırlama hastalıklar bu, doktor tarafından reçete şeması ile seyreltilir için, günde bir kez, bir soluma cihazı 2 ile kombinasyon halinde kullanılmak üzere, ve 2 ml bir aşamada inhale;

- Her bir saatte her burun deliğine 2 damla damlatılması tavsiye edilir, daha sonra giriş aralığı artar;

- "Pinosol" yaşının üzerindeki çocuklar, her burun boşluğuna 1-2 damla, günde 4 kez aşılandı.

"Pinosol" talimatı not edilmelidiruzun bir süre kullanılabilir. Temel olarak, 10 günlük bir tedavi süreci yeterlidir, ancak bir doktorun tavsiyesi üzerine, hasta tamamen iyileşene kadar daha uzun bir tedaviye sahip olmak mümkündür.

Çoğu uyuşturucu varkontrendikasyonlar. "Pinosol" bir istisna değildir. Çocuklara bir yıla kadar (bazı pediatristler 2 ila 3 yaş arası bebeklere reçete edilebileceğine inanmakla birlikte), alerjik riniti olan kişilere ve ilacın herhangi bir bileşenine duyarlı olan hastalara uygulanmamalıdır.

Hamile kadınlar hem de emzirme, maalesef, fakat sadece tedavi eden doktorun ifadesine, soğuk algınlığı ve nezle korunmaktadır, böylece "Pinosol" talimat izni kullanmak değildir.

Damla damlatıldıktan sonra unutmayınyanma hissi vardır, bu, esansiyel yağların formülasyonda kullanılması gerçeğinden kaynaklanır. Hoş olmayan duygu bir süre sonra kaybolur. Yanma ve karıncalanma hissinin kaybolmaması durumunda, Pinosol almayı bırakmalı ve tıbbi yardım almalısınız. Genellikle alerjik reaksiyonlara neden olur.

İlacın çocuklar tarafından erişilemeyen kuru ve karanlık bir yerde oda sıcaklığında saklanması. Eczanelerde doktor reçetesi olmadan dağıtılır, ancak bu onun tavsiyesine ihtiyaç olmadığı anlamına gelmez.

Kılavuz tedavi ediliyor tıp merkezi sağlayabilir "Pinosol" Daha fazla bilgi tanıma amacıyla verildiği unutulmamalıdır.

Pinosol talimatı 2019

Pinosol talimatı 2019

Related news

 • Işte behlülün gerçek aşkı
 • FİLE VE İPLERDEN YUMUŞAK ÖRGÜSÜZ PASPAS YAPILIŞI
 • Kinoa Nedir
 • ÖRGÜ SABUN KESELERİ İLE BANYOLAR DAHA ŞİRİN DAHA GÜVENLİ
 • İDFA

 • Pinosol talimatı 11

  Pinosol talimatı


  Pinosol talimatı 77

  Pinosol talimatı 12

  Pinosol talimatı 81

  Pinosol talimatı 74

  Pinosol talimatı 81

  Pinosol talimatı 29

  Pinosol talimatı 35

  Pinosol talimatı 30

  Pinosol talimatı 22

  Pinosol talimatı 69

  Pinosol talimatı 32

  Pinosol talimatı 100

  Pinosol talimatı 3