Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler ArayışıPetersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı


Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 40 07.03.2019, 18:00

Petersburg'un korkuları: "Petersburg'un Korkuları" ve "Zombiler Arayışı"

St. Petersburg sadece kültürel değilSermaye, ama aynı zamanda, çeşitli gizemlerin çok sayıda içine gizlenmiş bir mistik şehir. Leningrad Bölgesi sakinlerinin ve misafirlerinin, şehir efsaneleri ve tarihin bilmecelerine ayrılmış çeşitli geziler sundukları ilk on yıl değildir. Bu gece şehri, yerel anormallikler, mezarlıklar ve gizemli zindanlar ziyaret bir yürüyüş. Birçok turist ilgileniyor, ama St. Petersburg'da bireysel korku müzeleri var mı? Böyle bir sergi var, ya da daha çok, kalbinizi daha hızlı attırabilen çeşitli konumlar var.

"Petersburg'un Korkuları"

Petersburg'un dehşet müzeleriBugün çeşitli korku müzeleri gezebilirsiniz.St. Petersburg. Bunlar her tür "korku evleri" ve "korkunç odalar". Ancak, çoğu özel ilgiyi hak etmiyor. Her ziyaretçinin etkinliklerin tam bir katılımcısı olduğu bir müze olan "Petersburg'un Korkuları" nın bir başka meselesi. Eşsiz bir sunum, tarihsel kişilikler ve sanat eserleri kahramanları ile bir toplantı içerir. Bu cazibenin amacı misafirleri olabildiğince korkutmak değil, sadece sinirlerini gıdıklamak ve en gizemli ve gizemli şehir olaylarının versiyonlarını anlatmaktır.

Tur nasıl gidiyor?

St. Petersburg Müzesi'nin KorkularıEtkileşimli performansın süresiYaklaşık 50 dakikadır, grup gerekli sayıda konukla buluştuğu anda başlar. Bu korku müzesi toplam 1500 m alana sahip 13 odadan oluşmaktadır.2. Bu mistik gezi insanlar için ilginç olacakher yaştan, ancak çocuklar ve gençler için bir yaş sınırı var - sadece 12+. Güzel hanımlara, onların cesur beylerinin eşlik ettiği müzeyi ziyaret etmeleri tavsiye edilir. Bu sergi önyargıları olmayanlar, yeni bilgileri algılamaya ve mistik hikayeleri sevmeye hazır olanlar için yaratılmıştır. "St. Petersburg'un Korkuları", uzun zamandan beri hatırlanacak olan bir müzedir. Tiyatrodaki normal performanstan daha ilginç. Canlı bir gezi, sergi sergilerinin düzenli olarak incelenmesinden ziyade, anılarda daha canlı anılar bırakacaktır.

Gizemli seyahat programı

Tur sırasında misafirler 13 farklı öğreneceklermuhteşem sahnede yetenekli aktörler tarafından söylenecek hikayeler. St. Petersburg'un başka hiçbir korku müzesi bu kadar zengin bir program sunmayacak. Ziyaretçiler, büyük Peter'ı, Başkenti Pavel'i, Rasputin'i, Prenses Tarakanov'u ve Rus klasikleriyle ilgili birçok mistik eseri görebilecekler. Romanlarda efsanevi karakterler A.S. Puşkin, F.M. Dostoyevski, N.V. Gogol müzenin misafirleri önünde tüm ihtişamıyla görünecek ve hikayelerini anlatacak. Performans, gizemli yeraltı geçitleri olarak stilize edilmiş gerçekçi manzaralarda gerçekleşir. Zarif özel efektler, özel robotların ve mankenlerin kullanımını garanti eder. Bu, sanal gerçeklik modundaki en modern korku filmlerinden ve video oturumlarından çok daha ilginç. Pek çok müze ziyaretçisi, bunların hepsinin gerçekte gerçekleştiğine inanmanın zor olduğunu söylüyor. Her oda ayrı bir hikaye, 50 dakikalık interaktif tiyatro üretimi izleyicilerin sürekli yeni fenomenler ve mucizeler beklentisinde. Böyle bir gezi herkes için sıkıcı görünmek olası değildir.

Adres ve çalışma şekli

Petersburg'daki Korku MüzesiSt. Petersburg'daki Korku MüzesiAdres: sokak Marata, ev 86. sergi sadece Oşinaryumu'nun üstünde, TEC "Gezegen Neptun" yer almaktadır. ön kayıt gerekli değildir cazibe ziyaret etmek için, turlar 15 dakikalık aralıklarla birbirine gizemli yolculuğa çıkabilirsiniz grup oluşumu olarak sunulmaktadır. session kişi başına 800-1000 ruble mal oldu. 11.00 ila 21.00 - Pazartesi, Çarşamba müze 12.00'den 18.00 ve perşembeden pazara kadar açıktır.

Gençler için "Korkunç Müze"

Zombiler korku müzesi denir"Petersburg'un Korkuları" - için tasarlanmış bir cazibe12 yıldan fazla ziyaretçi. Bu kısıtlama, çocukları korkutmamak için değil, yalnızca en genç izleyicilerin anlayamayacağı gezinin bilimsel ve tarihsel bileşeni nedeniyle kurulmamıştır. Belki de şaşıracaksınız, fakat St. Petersburg'daki tüm korku müzeleri yetişkinler için tasarlanmamıştır. Kuzey başkentinde, korku hikayelerinin en genç için hayata geçtiği eşsiz bir yer var. "Zombie'nin adı" adlı korku müzesi 6 yıldan beri misafirlerini alır. Burada eğlenceli bir doğum günü ya da başka bir tatil geçirebilirsiniz. Ama çocuk kurumunun iç tasarımı için neden bu kadar sıra dışı? Çok basit: Bu kurumun görevlerinden biri çocuk korkularını aşmaktır. Bu eşsiz müzenin sıcak atmosferinde, genç ziyaretçiler zombilerin ve diğer kötü ruhların sadece korkunç değil, aynı zamanda oldukça arkadaş canlısı ve zararsız olduğunu da öğrenecekler. Kurum kafe-dışı formatta çalışır, her misafir sadece harcanan süreyi öder.

Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler ArayışıPetersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı

Related news

 • İlkbahar Yaz Tozlu Giyim Etek Modelleri 2019-2019
 • Sonsuz bir dilek listesinin olduğu aşk:Ek Villain
 • Belediye, kapısına kaldırım ördü: Evine giremiyor
 • Titanicin küçük kızı bakın ne halde
 • 19 Mart 2019 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
 • Bir Düğün için Neye ihtiyacınız önceden düşünün

 • Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 23

  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı


  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 28

  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 87

  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 48

  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 68

  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 38

  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 88

  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 44

  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 91

  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 51

  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 35

  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 10

  Petersburgun korkuları: Petersburgun Korkuları ve Zombiler Arayışı 92