Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 2019

Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 2019

Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 8 04.02.2019, 20:21

Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü

Düşyeri Tasarım ekibi tarafından titizlikle hazırlanan Pepee Çizgi filmi, yayınlanmaya başladığından bu yana Türkiye’de 7 den 70 e herkesin fenomeni ve Türkiye’nin ilk milli çizgi film kahramanı haline geldi.
Uzun süredir yeni bölümleri beklenen Pepee’nin yeni sezon yayın müjdesi Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları’ndan geldi. TRT Çocuk ekranlarında sevenleri ile buluşacak olan Pepee’nin yeni sezon yayın günü 17 Eylül Pazartesi olarak açıklandı.
52 yeni bölüm yayınlanacak.

Her bölümü yine uzman pedagog ve eğitim danışmanları eşliğinde hazırlanan Pepee’nin yeni sezona ait bölümlerinin hazırlığı 5 ay sürdü. 15 bölümün izlenmeye hazır olduğu Pepee, bu sezon toplamda 52 yeni bölümle ekranlarda olacak.
Pepee’nin evi ve üç yeni karakter.

Düşyeri Tasarım ekibi tarafından titizlikle tasarlanan yeni karakterler ve Pepee’nin çok merak edilen evinin içi, odası yaş grubunun algı ve beklentileri göz önüne alınarak tasarlandı.
Heyecanla beklenen yeni sezon bölümlerinde çocukları sürpriz üç yeni karakter bekliyor. Teyze, Enişte ve Şila’nın kardeşi Eke.
Pepee Çayda Çıra, Ata Barı, Misket oynayacak.

Pepee’nin yaratıcısı ve senaristi Ayşe Şule Bilgiç yeni sezon ile ilgili: “Yeni sezon için 5 ay sadece Pepee’nin evinin içinin konseptine, tasarımına ve uygulamasına ayırdık. Pepee’ye yakışacak bir ev olması için Düşyeri Tasarım ekibi gece gündüz çalıştı. Çıkan sonuç bizi çok mutlu etti. Umarız Pepeeciler de Pepee’nin evini, odasını beğenecektir. Ayrıca bu sezon Türkiye’nin dört bir yanından aldığımız yoğun istek üzerine Pepee yine pek çok halk oyunu öğretecek. Mesela Çayda Çıra, Kafkas, Ata Barı, Misket bunlardan bazıları. Bir de Şila’nın ailesi bize katılıyor bu sezon. Enişte, Teyze ve kardeşi Eke Pepeecileri bekleyen yeni karakterler. Ekip olarak çok heyecanlıyız.” diye konuştu.

Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 2019

Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 2019

Related news

 • Streç Film Sararak Zayıflamak
 • Kalp Masajı Nasıl Yapılır
 • Çocuklara Kardeş Sevgisi Nasıl Aşılanır
 • World of Tanks klanına yeni elemanlar nasıl eklenir

 • Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 2

  Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü


  Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 87

  Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 27

  Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 67

  Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 63

  Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 96

  Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 31

  Pepee Çizgi Filmi Yeni Sezon Yayın Günü 55