Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 2019

Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 2019

Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 53 11.03.2019, 23:26

Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme

Tüm kameralar, yansıtılmış sistemden küçüklere,optik ile çalışmak. Sırayla değiştirilebilir. Bu nedenle, her fotoğrafçı iş için uygun bir lensin nasıl seçileceğini anlamalıdır. Üstelik, hepsi evrensel değil ve kesinlikle tüm kameralara uyacaktır. Kural olarak, sabitleme türüne dikkat edilmesi gerekir (bayonet). Örneğin, ünlü "Kenon" dan lensler "Nikon" ekipmanına uymuyor. Ancak pazarda, farklı bayonetlerle aynı modellerde cihaz üreten üreticileri kolayca bulabilirsiniz. Bunun bir örneği Pentax. Makalede, en başarılı lensleri ele alacağız ve profesyoneller tarafından gerçekleştirilen Pentax lenslerinin incelemelerini özetleyeceğiz.pentax lensler

DA 10-17mm

Bir lens açıklayan ilközel lens temizleme. Model, yüksek kaliteli bir optik devre ile donatılmıştır, odaklanmak için değişken bir mesafe almıştır. Lens geniş ve çerçevesi metalden yapılmıştır. İstenirse, keskinlik her zaman bağımsız olarak ayarlanabilir.

Zum objektifin 180 ° görüş açısı vardır.benzersiz bir özelliktir. Alan derinliğinin oldukça büyük olması nedeniyle, fotoğrafçı için keşifler için yeni fırsatlar var.

SMC Pentax DA 10-17mm lens özel bir aldıBalık gözü tipi olarak adlandırılan görüntüler için eğrilik. Bu nedenle, olağandışı efektlerle resimler oluşturabilirsiniz. Bu teknolojiyi kullanmak, tanıdık nesnelerin tanınmayan aurasını değiştirecektir.

Lensin özel bir kaplaması var.florürlerden yaratılmıştır. Bunun için benzersiz bir püskürtme işlemi kullanıldı. Bu yaklaşım sayesinde, lens tamamen nem ve kirden korunmaktadır. Temizlemesi de kolaydır.

Lensin kendisi boyut ve ağırlık bakımından küçüktür. Ayrıca, optikler dijital fotoğraflarla çalışmasına izin veren teknoloji kullanılarak oluşturulmaktadır.pentax smc mercek

DA 560mm

Kaliteli lens. Fotoğrafçının, en uzaktaki nesnelerin bile net ve ayrıntılı görüntülerini oluşturmasını sağlar. Bu, teleskoplar için kullanılan eşsiz bir optik şema kullanılarak elde edilir. İyi fotoğraflar oluşturmak için çok fazla ışık elemanı eklemeniz gerekmez. Bu, optiklerin bir kişi için her şeyi yapabilmesinden kaynaklanmaktadır. Düşük bir dispersiyon seviyesi olan iki elemanın kullanılması nedeniyle, lens iyi bir netlik, kontrast ve küçük sapmalara sahip bir görüntüyü kolaylıkla üretecektir.

Yapı tamamen tozdan korunuyorve diğer birçok Pentax lensi gibi nem. Şimdi hava şartlarına bağlı değildir, hem yağmurda hem de şiddetli donta kullanılabilir. Lensin çıkarılabilir bir şekli olan özel bir filtre tutucusu vardır. Bu nedenle, istenen renk tonuna ulaşılana kadar yapıyı döndürmesine izin verilir.

Objektif üzerindeki beyaz renk, yüksek sıcaklık modunda çalışmanızı sağlayan kaplamanın ısınmasını ayarlamak üzere tasarlanmıştır.lens pentax incelemeleri

SMC FA 645 33-55mm

Bu zoom objektif ultra geniş açılıdır. Odak uzaklığı, yüksek bir endeks olarak düşünülebilecek 3,3-5,5 cm'ye ulaşır. Geniş açı nedeniyle lensin, özellikle elde edilen görüntünün boyutuna ve derinliğine odaklanan bir cihaz olarak kullanılmasına izin verilir. Bu manzaralar fotoğraf çekerken faydalı olacaktır. Özel bir lens teknolojisi, sonraki tüm ayrıntıları görsel olarak yakınlaştırmanıza ve uzaktakileri azaltmanıza olanak tanır. Optikler diğer Pentax lensler gibi küçük boyutludur ve onunla elde edilen görüntüler kromatik değildir. Karışım sayesinde, parlak noktaların ve parlamanın meydana gelmesi (ana ışık kaynağının yan tarafında bulunması durumunda) neredeyse imkansızdır. Kullanıcılar bunu büyük bir artı olarak işaretler.en iyi lens pentax

DFA 50 mm

Bu lens ve içindeki dizi içinSLR fotoğraf makinelerinin alanına eşit bir kaplama alanı ile karakterize edilen 3,5 cm, bu sayede sadece dijital cihazlar için değil aynı zamanda diğer kamera tipleri için de optikler kullanılmasına izin veriyor. Pentax tarafından geliştirilen lens arasındaki fark bu. 50 mm odak uzunluğudur.

Bir hızlı değişim sistemi inşa edilmiştir.Ayrıca odaklama fonksiyonu olarak da adlandırılabilir. Fotoğrafçının, ilgili yüzüğün sadece küçük bir dönüşü ile otomatik (veya manuel) çekim moduna geçmesini sağlar. Süreci kolaylaştırmak için bir odak kilidi oluşturuldu.

Montajın çok yönlülüğünden dolayıHem dijital hem de SLR kameralarla çalışmanıza izin verir, bu lens profesyoneller ve yeni başlayanlar arasında yaygınlaşmıştır. Çoğu durumda onu hakkında olumlu yorumlar.

SMC FA 645 120mm

Pentax lensleri hakkında konuşmaya devam ediyoruz. FA 645, kataloglar, dergiler tarzında fotoğraf çekmek isteyenler için ideal görünüyor. Makro fotoğrafçılık hakkında. Objektif otomatik netleme özelliğine sahiptir. Ortaya çıkan görüntü net ve canlı. Bu etki, optiklerin yüksek çözünürlük ve düşük sapmalara sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Bu kombinasyon en başarılı olanıdır. Lensler, en küçük deformasyonu önleyen özel bir çözümle kaplanmış iyi bir kaplamaya sahiptir. Çekim yaparken rahatlık sağlarlar. Ayrıca, sonuç olarak, fotoğrafların hiçbir parlama yok ve renk yorumlama en yüksek seviyede kalır.

Lens ile bir objektif kapağı verilir,Bu lensi ışıktan korur. Aynı detayın diğer birçok Pentax lensi var. Ayrıca, optikler manuel odak düzeltmeden otomatik olarak hızlı bir şekilde geçiş yapmanıza izin veren özel bir mod ile donatılmıştır. Bu, fotoğrafçının gerekli ayarların aranmasıyla ve bu manipülasyonu gerçekleştirirken hemen dikkatinin dağılmasına izin vermez. Dahası, değerlendirmeler, bir kişinin aktif nesnenin fotoğraflarını çekmesi durumunda bu fonksiyonun yararlı olduğunu söylemektedir.pentax lens 50

DA 18-270mm

Lens 15 kat yakınlaştırma aldı. Bu optiğe odaklanmak yumuşak ve sessizdir. Ayrıca ürün, kompakt ve kolaydır. Lens profesyonelleri evrensel ve en uygun olarak adlandırılır. Bunun nedeni, optiklerin bir diğerine geçmesine gerek kalmadan çeşitli türlerde film çekimlerinde kullanılmasıdır.

Diyaframın yuvarlak olması nedeniyle, resimlerYumuşak, keskin, temiz. Bu durumda arka plan güzel, uzak ve biraz bulanık ve nokta ışık kaynaklarına yakın minimum miktarda belirsizlik vardır. Geri bildirim ile değerlendirildiğinde, tüm Pentax lensler bu görüntü kalitesini sunamaz.

Sessiz ve pürüzsüz otomatik odaklama, üretici tarafından kurulan özel bir motor tarafından sağlanır. Kullanıcılar sistemin güvenilir olduğunu ve herhangi bir şikayette bulunmadığını söylüyorlar.

Pentax DA 35mm

Lens, düzenli olarak kabul edilmesine rağmen, ancakSonuç olarak harika fotoğraflar. Farklı yerlerde ve açılarda çekim yapmak için kullanılabilir. Günlük yaşamda fotoğraf çekmek için oldukça uygundur. Profesyonel fotoğrafçılık hakkında konuşursak, bu lens manzaralar, türler, natürmortlar vb. Için kullanılır. Çoğu zaman, optikler, denemek ve aynalamak için bir fırsat olmasına rağmen, bir dijital kamera ile kullanılır. Ancak, ilk birlik daha net ve güzel fotoğraflar veriyor.pentax fa lensler

sonuçlar

Makale, şirketin en iyi lenslerini anlatıyorPentax. Genellikle profesyoneller tarafından kullanılır, yorumlar en olumluya sahiptir. Bu yüzden, eğer bir seçenek varsa, hangi optikleri satın alırsanız, yukarıda açıklanan modellere dikkat etmek en iyisidir. Uzun bir süre hizmet edecekler ve niteliksel resimlerle memnun kalacaklar. Belki de, onlar arasında, tüketici kendisi için en iyi Pentax lensini bulacak.

Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 2019

Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 2019

Related news

 • Dolandırıldığını söyleyen Adanalı esnaf, protesto için ürünlerini etrafa saçınca para cezası yedi
 • Sabunluklu Elbise Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Eski eşler arasında bir daire bölümü
 • Yepyeni bahçe oyuncakları
 • Cansu Kayanın İki Katil Zanlısına Ömür Boyu ve 42 Yıl Hapis Cezası

 • Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 56

  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme


  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 30

  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 82

  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 5

  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 94

  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 48

  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 30

  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 9

  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 80

  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 71

  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 95

  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 25

  Pentax Lensler: onlar hakkında inceleme ve değerlendirme 3