Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 2019

Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 2019

Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 5 01.03.2019, 11:26

Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler

Pekka Rinne - Fin kaleci, kulüpte kimlevel, Amerika'dan hokey kulübü "Nashville Predators" ın renklerini korur. Ulusal Hokey Ligi'ndeki Finlandiya hokey oyuncusu 2005'te oynandı. Bir yıl önce, Nashville piyangonun sekizinci turda 258. sırada yer alan genel taslakta taslak olarak seçildi. Pekka Hakkında Rinne'in özel hayatı çok az biliniyor. Eric Parko adında bir kızla görüşür.

Erken meslek

Pekka 1982'de doğdu. Fin buz hokeyi goaltender Pekka Rinne o yerli yarışmalarda iki başlığı kazanmak başardı hangi ile "Kyarpyate" adlı bir kulüp 2002 yılında oynamaya başladı.

pekka rinne

Finlandiya hokey kulübü için konuştu.2004 yılında üç mevsim, kendisini NHL Tasarısına sunma isteğini dile getirdi. Şans, kaleci sadece Nashville'den "Predators" seçildiği sekizinci turda gülümsedi. Bu fotoğrafın ardından Pekka Rinne, tüm Finlandiya spor yayınlarının sayfalarında görünmeye başladı. Pekkan, "Käppyat" için toplam 26 maç oynadı; bunlardan 13'ü ekip, 5'er de berabere kaldı. 2004/05 sezonunda Pekka Rinne 10 maç oynadı ve burada 16 gol attı. Saptırılmış payların yüzdesi 92.7'ye ulaştı ki bu Fince kapısı muhafızlarının kariyerindeki en iyi göstergelerden biri.

"Milwaukee Admiralz"

Pekka Rinne hazırlandı sonra"Nashville," kariyerine Milwaukee Amirali olarak adlandırılan "predatör" çiftlik kulübünün bir parçası olarak devam etti. Amerikan Hokey Ligi'ndeki "amiraller" in bir parçası olarak Rinne, düzenli şampiyonalarda 145 maç, play-off turunda 24 kez daha oynadı.

Finlandiya kaleci hokey pekka rinne

AHL Rinne'de ilk sezonunda 51Düello, 30 "amiral" in zaferini kutladı. Kaleci 139 gol attı ve saptırılmış disk yüzdesi 90.4'e ulaştı. Bu seviyede, sonraki sezonlarda Amerikan Hokey Ligi'nde kaldı.

Nashville Predators

Milwaukee'de kaldığı süre boyuncaAmiral "Pekka Rinne" "Predators" eğitmenleri tarafından ana kadroya üç kez çağrıldı. "Nashville" Rinne için ilk oyun 2005/06 sezonunda düzenledi. Aynı sezonda ana kulüp için ikinci oyunu oynadı. Toplamda iki maç için kaleci 63 dakika oynadı ve dört golü kabul etti. "Nashville Predators" için üçüncü oyun Pekka iki yıl sonra geçti. Onun "Predators" kazandı ve Rinne pistte 29 dakika harcadı ve tek bir puck kaçırmadı. Böylece, "Nashville" de bu sezon istatistiksel olarak, dövülmüş yıkayıcıların yüzdesinde en iyisi -% 100 olarak kabul edilir.

pekka rinne fotoğraf

2008'de Finn, ana takımın kalecisi oldu. İlk sezonunda "yırtıcı hayvanların" ilk sayısı olarak Pekka Rinne, yedi "soytarı" yaptığı 52 oyun geçirdi.

Düzenli şampiyonanın bir sonucu olarak, "Nashville" değilBen Konferansın üst 8 ekipleri içine almak başardı ve playoff Stanley Cup dışarı bıraktı. Aşağıdaki üç mevsimlerde Rinne sırasıyla 58, 64 ve 73 oyun vardı. "Yırtıcı" Üç yıl üst üste playoff yarışmada, ama takımın ikinci turda alamadım. 2009/10 sezonunda, "Nashville" playoff ilk aşaması turunda durdu ve mevsim 2019/11 ve 2011/12 ekibi ikinci turda zafer yollarını bitirdi. Playofflarda üç sezon boyunca, Rinne 28 maç yaptı. Parried darbelerinin yüzdesi ortalaması 91.6.

Belarus'a ziyaret ve NHL'ye dön

Sezon 2012/13 Finn Ulusalda değilhokey ligi. Belarus'a gitti ve burada "Dynamo Minsk" adı altında Kontinental Hokey Ligi'nde 22 oyun oynadı. Bu kulüpte Rinne en kötü skorlarından birini dövülmüş yıkayıcı yüzdesine verdi -% 89.7.

pekka rinne kişisel yaşam

ABD'ye döndüğünde, Pekka konuşmaya devam etti"Nashville." 2014 yılında "yırtıcı hayvanlar" için dört oyun ve çiftlik kulübünün bir parçası olarak düzenlenen iki dövüş oynadı. Bu süre zarfında, NHL kulübü bir kez daha normal sezonun sonunda playoff turuna hak kazanamadı.

Geçtiğimiz üç yılda, Nashville düzenli olarakuçuşta parti oyunları. 2015 yılında, Rinne normal sezonda 64 maç ve playoff turunda 6 daha oynadı. Hepsi hokey oyuncusu ve ikincisinin şirketi olan ilk aşamaya düştü. Bir yıl sonra, Rinne ile "Nashville" ilk turdaki engelin üstesinden gelebildi, ancak ikinci sırada kaybetti. Yazılımdaki toplam hokey oyuncusu 14 maç geçirdi - 7 kayıp karşısında 7 galibiyet aldı. Dövülmüş yıkayıcıların yüzdesi 90.6 idi.

pekka rinne fotoğraf

Sezon 2016/17 kariyerinin en iyilerinden biri olduRinne ve son yıllarda "Nashville" için. 82 maçta 41 galibiyet, Tennessee eyaletinden takımın Stanley Cup'ın play-off'larına gitmesine izin verdi. İlk turda, Chicago Blackhawks dört kavgada yenildi. Bir sonraki rakipler, "yırtıcıların" 4: 2'lik bir skorla attığı St. Louis'den "jazzmen" idi. Aynı sonuçla, konferansın sona ermesiyle, Tennessee klübü Anaheim'dan "ördekler" ydi ". Stanley Kupası finalleri de benzer bir skorla sona erdi. Ancak, belirleyici oyunlarda şans "Nashville" den döndü. Contender "Predators", muhteşem Sidney Crosby liderliğindeki Pittsburgh'dan bir takımdı. Altı kavgada, Pekka Rinne'nin takımı Pittsburgh penguenleri tarafından dövüldü.

Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 2019

Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 2019

Related news

 • Kubilay Keskin
 • En Tarz 2016 Bikini Modelleri
 • T Harfi Дle BaЕџlayan RГјya Tabirleri
 • Cinsiyetçiliğe de Değinen Araştırmaya Nobel Ekonomi Ödülü
 • Daha şık evler için dekoratif vazo modelleri
 • Portakallı Baklava Yapılışı

 • Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 24

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler


  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 51

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 68

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 13

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 48

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 60

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 96

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 17

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 77

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 11

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 50

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 35

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 88

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 48

  Pekka Rinne: kariyer ve kişisel göstergeler 32