Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 2019

Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 2019

Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 51 22.01.2019, 04:54

Paskalya için nasıl hazırlarız? Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz

İsa Mesih'in dirilişi ile ilgili parlak bir tatil tüm Hıristiyanlar tarafından kutlanır.

Kutsal Paskalya kutlamaları için hazırlanıyor

Bu günden çok önce, biz hazırlanıyoruzPaskalya. Elleriyle, inananlar konutu dekore eder, ikramları hazırlar. Mutlaka, hepimiz tatilden önce genel temizlik yaparız. Uzun bir oruçla Paskalya'ya da hazırlanırız.

Kendi elleriyle Paskalya kekleri yapmak, yumurta boyamak, kekleri pişirmek zaten deneyimli bir ev hanımının işi. Ama kendi çocuklarınızla akrabalarınıza hediye olarak kendiniz de hediyelik eşya yapabilirsiniz.

Masa süslemeleri

Bu gün sadece teklifler ve ikramlar önemli değil. Çoğunlukla Paskalya için hazırlanır, şenlik sofrasını dekore edebilecek kendi el sanatlarımızı yaratırız.

Tavukların ev yapımı taklitleri bunlar. Bu sürece çocukları dahil etmek çok önemlidir. Ailede çocuklar varsa çocukları sevimli biblolar üretimi ile, biz kendi elleriyle, Paskalya için hazırlanıyor. Örneğin, karton tek kullanımlık bardaklardan serin piliç alabilirsiniz.

Paskalya'ya kendi ellerimizle hazırlıyoruz

Çalışmak için kağıt sarı, turuncuya ihtiyacınız olacakve pembe çiçekler. Renkli tüyler kullanabilirsiniz. Camın kendisi sarı kağıtla yapıştırılmıştır. Tavuk ve tüyler vücuda bağlanabilir. Bazıları kâğıttan kesilmiş eriştelerin havlamasını taklit eder.

Paws turuncu yapar. Kupanın genişletilmiş kısmına takılmalıdırlar. Sarı çemberler tavukların kafalarını temsil edecektir. Onlara portakal gagaları koydular. Bunlar eşkenar dörtgen şeklinde kesilir. Yarısı katlanmış, yavruların açıktaki gagalarına benzeyeceklerdir. Gözler kağıttan veya bir düğmeden yapılır. Mağazalarda satın aldığınız özel eşyaları kullanabilir veya kartpostallardan kesebilirsiniz.

Pembe fiyonklu, kırmızı bağları olan tavukları veya hatta piliç üzerine siyah bir smokin koyabilirsiniz - hepsi üreticinin hayal gücüne bağlıdır.

Paskalya hediyesi olarak hediyelik eşya

Fısıh Bayramı'na çocuklarla birlikte hazırlanırsak, kendi zanaatımızı bir tavşan ya da tavuk biçiminde yapabiliriz. Bu hediyelik eşyalar, insanları kapatmak için tatilde keyifli bir teklif olacak.

Tuzlu hamurdan güzel bir oyuncak yapabilirsiniz. Sadece durumu gözlemlemek önemlidir: hatıraların yapıldığı malzeme tabakası, 7 milimetreden daha kalın olmamalıdır. Bu nedenle, zanaatın en azından bir dakika süreyle defrost modunda mikrodalga fırındaki ara fırınlamasında ara aşamada üretilmesi en iyisidir.

Yani, önce bir tavşan vücudunu yap ve pişirin. Çok ağır olmamak için, içi boş hale getirilmesi tavsiye edilir. Bunu yapmak için, örneğin, yağ ile önceden yağlanmış bir kutu olan deodoranttan bir kapak kullanın. Ara fırında pişirildikten sonra bu kısım çıkarılabilir.

Sonra kafa vücuda bağlanır. Yine, iş parçası bir dakika mikrodalga fırında. Sonra kafasına yapıştırılmış kulakları kesin. Kuyruk ve bacaklar da bu aşamada yapılabilir.

Son pişirme, ara mamulden biraz daha uzun olabilir. Zanaat gerekli gücü aldıktan sonra, ürün boya ve vernik ile kaplıdır.

Çanta-tavşan

Çok küçük kırıntıları çalışmak istiyorsanız Paskalya için hazırlanırken, kendi el yapımı ürünlerinizi tek kullanımlık bir karton tabaktan yapabilirsiniz. Bir tavşan şeklinde bir çanta olacak.

 Paskalya'ya kendi elleriyle çocuklarla hazırlanın

Plaka ikiye katlanır ve her birinden dikiliryarım dairenin üçte biri kenarları. Bir ucunda bir parça kürk takılır. Diğer kağıt bıyık ve emzik ile dekore edilmiştir. Gözler, kağıt halkalarını kesebilir veya yapıştırabilir. El çantası için sap, kumaştan veya deriden yapılabilir. Ama kağıt kullanabilirsiniz. Ondan güzel kulaklara sahipsin.

El çantası içinde bir boyalı yumurta, şeker, fırınlanmış ürünler koydu. Böyle bir hediye almak, özellikle bir çocuk tarafından yapıldığını bildiğiniz zaman hoş bir şeydir.

Karton yapılmış tavşan-posta kutusu

Bir tavşanın üzerine komik bir figür asabilirsiniz.duvardaki bir lastik bant veya masanın üzerindeki bir lamba. Ona dokunduğunda, pençeleri yaşanacak gibi hareket edecek. Bu oyuncak-hediyelik eşya da bir tatil için birine sunulabilir. Ve sepet hacimli yapılırsa, o zaman bir şeker ya da para, bir çerez ya da bir krashenku koymak uygundur.

kendi el ustalarımızla Paskalya'ya hazırlanın

Ve eğer Paskalya'ya kendi ellerimizle hazırlanıyorsak, ana sınıf görevle başa çıkmamıza yardımcı olacaktır.

 1. Şablon kartona dönüştürülmelidir.
 2. Her detay kesilir, ardından boyanır.
 3. İşaretlenen noktalarda, delikler bir awl ile yapılır.
 4. Pençelere vücuda uygulanır, düğmeler menteşe olarak görev yapar. Her bir "eklem" içindeki çiftler halinde bir diğerine dikilir, ipliği deliklerden geçirir.

Paskalya kompozisyonu

Karton merkezlerini rulo tuvalet kâğıtlarından biriktirdiğinizde bunları kullanabilirsiniz. Onları kâğıttan kesildikten sonra muhteşem bir Paskalya kompozisyonuna sahibiz.

Paskalya'yı kendi ellerimize hazırlıyoruz Paskalya pastası

Ayrı ayrı, bir haç ve bir mağara yapılır. İsa Mesih'in Kendisini Yapması tavsiye edilmez. Tanrı Oğlu'nun yanı sıra azizlerin Yüz, bunu incelemek ve izin almak sadece gerçek sanatçı yazmak için izin verilebilir.

İstenirse, bu aracı kullanarak bir mini oyun bile hayal edebilirsiniz.

Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 2019

Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 2019

Related news

 • OCAK TEMİZLİĞİ Enfes Yemek Tarifleri
 • İş Bankası Satranç Şenliği
 • Balıksırtı Örgü Nasıl Örülür
 • Pesto Soslu Makarna Videosu
 • Gül Gloria Günü: tarihin en popüler çiçeği

 • Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 11

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz


  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 72

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 30

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 74

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 19

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 18

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 92

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 43

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 18

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 50

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 51

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 31

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 24

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 11

  Paskalya için nasıl hazırlarız Kendi elleriyle hediyelik eşya yapıyoruz 83