Parfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrastParfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrast


Parfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrast 20 15.02.2019, 00:00

Parfüm "Melek ve Şeytan" - uyumsuzluk eşiğinde kontrast

Muhtemelen her saniye kız bugün bir parfüm, satın almak istiyor "Melekler ve Şeytanlar". Şüphesiz bu modaya uygun parfüm hakkında çok şey duymuşsunuzdur. Değilse, o zaman onu tanımaya başlamak için zamanı!

Çok uzun zaman önce parfüm evi ZHivanshi tanıtıldıIşığa yeni ruhlar "Melek ve Şeytan". Bir görüntü olarak, şirket Dominique de Villepin'i seçti. Reklam afişi kızın iki yüzünü gösterir - şeytani ve meleksel. Aynı parfüm hattı benzer mağazalardan oluşan bir ağda bir atılım olabilir.

Ruhlar "Melek ve Şeytan" ZHivanshi çok olacakHem genç yetişkinler hem de yetişkinler için daha olgun kadınlar için caziptir. safran, Kalabriya mandalina ve kekik - yaratıcıları oryantal tatlar üst notaları üzerine inşa etmeye karar verdi. Sonraki zambak çiçekler, orkide ve ylang-ylang geçişi yumuşatır. bu şaşırtıcı şarkı vanilya, meşe kabuğu ve gül ağacı tamamlayın. Bu eğlenceli kendiliğindenlik, zarif aristokrat, şık ve aynı zamanda gerçek bir Fransız tarzı somutlaştıran bitkisel aromalar çok sıradışı bir kombinasyonu olduğuna dikkat edin.

Parfüm melek ve şeytan fiyatTabii ki, bu ruhlar tek yaratılış değil.şirketi. Ve dahası, sadece parfümle uğraşmıyorlar. ZHivanshi şirketi faaliyetine 1952'de başladı ve 50 yıldan uzun bir süredir devam ediyor. Parfüm evinin kurucusu haklı olarak bir Bay Uber olarak kabul edilir. "Pret-a-porter" terimi ünlü bir couturier'in icadıdır. Tarzın ana bileşenlerinin - arıtma ve zarafet olduğuna inanıyordu. Onun görüşü de ünlü aktris Audrey Hepburn tarafından paylaşıldı, bu yüzden her zaman kurucu ZHivanshi'den elbiseler giymeyi tercih etti.

Melek ve şeytan ruhlarıŞu anda aktif kadınların çoğunluğu veDünyanın her yerindeki enerjik erkekler de Fransız couturier ve parfümeri tarzına bağlı kalıyor. Sonuçta, eseri özel bir çekicilik ve zarafet ile ayırt edilir. Parfüm evi koleksiyonunun en ünlü örnekleri Organza, Kesinlikle, Mavi Etiket, Güzel Prism, Eğik FFWD, Sıcak Couture, Play, Homme ve tabii ki en ünlü parfüm Angel ve İblis. " Bu parfüm bugün çok moda oldu - bu türün klasik ve aynı zamanda hiper-modern tarzı. "Melek ve şeytan" karşıtları mükemmel bir şekilde birleştirir.

ZHivanshi firmasının genç bayanlar parfümeri için karar verdiBüyüleyici bahçelerle dolu bir peri dünyasında sahiplerini uzaklaştırabilecek meyve ruhları "Hayalim" yarat. Genel olarak, sunulan aromaların her biri, bireyselliği ve tekliği ile sizi şaşırtacaktır.

Bu arada fiyatı, "Melek ve Şeytan" ruhları değil.çok büyük - şişe başına 50 ila 200 dolar (hacim bağlı olarak), bu çok hassas bir kokusu vardır. Bu parfüm avantajları da şık ambalaj tasarımı ve kokunun dayanıklılığını içerebilir.

Bir melek ve şeytan dişi aslan ruhlarıKoku, iletişimin önemli bir bileşenidir.insanlar. Parfümeciler onu evcilleştirmeyi öğrendi ve onu duygusallık, hassasiyet, saldırganlık, cinsellik ifade edebilecek hale getirdi. Bunlar, bir şekilde benzer ve aynı zamanda, karşıt bileşenlerin, bu ruhların içerdiği şeydir. Şişede saklanan melek ve şeytan, uyumsuzluğun ince tarafında birbirleriyle tezat oluşturur. Bu çizgiyi geçmeyin, ama ona yakın durun - bu sanattır.

Parfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrastParfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrast

Related news

 • Kereviz kürü ile zayıflayın
 • Yemek Odaları bellona
 • Diş çürümesi nasıl önlenir Eksik dişin zararları nedir
 • Belçikada hükümet krizi derinleşiyor

 • Parfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrast 22

  Parfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrast


  Parfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrast 11

  Parfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrast 4

  Parfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrast 90

  Parfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrast 97

  Parfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrast 72

  Parfüm Melek ve Şeytan - uyumsuzluk eşiğinde kontrast 56