Pamukçuku tedavi etmek için mi 2019

Pamukçuku tedavi etmek için mi 2019
21.07.2019

Pamukçuku tedavi etmek için mi 16

Pamukçuk'u tedavi etmek için mi?

Zorunda olmayan kadın yokvajinal kandidiyaz ile karşı karşıya. İnsanlarda, bu hastalık lor beyaz dengesi nedeniyle pamukçuk olarak adlandırıldı. Diğer mikroorganizmalarla birlikte metabolizma süreçlerine katılan Candida cinsinin zararsız bir mantarı, bazı faktörlere maruz kaldığında çok fazla endişeye yol açarak, çok fazla kaygıya neden olur.

Pamukçuk nedenleri.

Aşağıdaki fenomenler maya enfeksiyonunun gelişimine katkıda bulunur:

- Vücudun bağışıklık güçlerinin zayıflaması;

- Cinsel yolla bulaşan hastalıklar;

- kronik enfeksiyonlar;

- Hamilelik;

- Diabetes mellitus;

- Doğum kontrol hapları almak;

- antibiyotik almak;

- Alerjiler;

- hormonal arka planın azaltılması.

Bir pamukçuk ve onun oluşumu nasıl önlenir?

İlk belirtileri ile vajinal kandidiyazisin tezahürünü azaltmak için basit kurallara uymak yardımcı olacaktır:

- Cinsel ilişkiyi iptal et, aksi takdirde tedaviden sonra, hastalığa tekrar bulaşabilir;

- Yanma ve kaşıntıyı hafifletmek ve bebek tozlarını kullanmak için genellikle zayıf bir soda solüsyonu ile yıkayın;

- Bu yiyecekler, mantar mantarının büyümesini kışkırttığı için, bütün tatlı ve unlu baharatlı yemeklerin diyetinden çıkar;

- Fiziksel egzersizi kısıtlayın, çünkü bu süreç sırasında sallanan ter, vücudun iltihaplı kısımlarını tahriş eder;

- Menstürasyon sırasında tampon uygulamayın ve patojenlerin çoğalmasını önlemek için pedleri dört saatte bir değiştirin.

Pamukçuk tedavi önce, bu gereklidirbir doktora danışın. Bu hastalığın semptomları diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklara benzediğinden tanının netleştirilmesi son derece önemlidir. Maya enfeksiyonu için en iyi ilacın doğru seçilmesi için, mantarın varlığını kontrol etmek ve analiz yoluyla mantar miktarını öğrenmek gerekir. Sonuçta, enfeksiyon tamamen ortadan kaldırılmazsa, hastalık sorun yaratmaya devam edecektir.

Bir ardıç tedavi etmek için, hangi hazırlıklar, çözerdoktor. Vajinal kandidiyaz tedavisinde kullanılan birçok araç vardır. Tabletler, kapsüller veya kremler şeklinde olabilirler. Sadece pamukçuk tedavi etmek için değil, aynı zamanda eşzamanlı hastalıkların tedavisi için ilaç eczane almak önemlidir.

Vajinal kandidiyazis tedavisi içinlokal etkiler, antifungal ve antimikrobiyal ajanlar ile kombine preparatlar. Önceden kullanımları ciddi yan etkilere neden olabilir. Halihazırda, eczaneler, yeni bir jenerasyonun antifungal ilaçlarını satın alabilir, bunun kullanımı fazla çaba gerektirmez ve zaman gerektirmez. Bununla birlikte, bu ilaçların kullanımı hastalığın tekrarlanma olasılığını dışlamaz. Vajinal kandidiyazın stabilitesi, eksik ilaç tedavisi veya kullanılan ilacın yetersiz dozajıyla ortaya çıkabilir.

Pamukçuk nüksü olan kadınlar,Sıklıkla bağışıklığı güçlendiren fonlarla birlikte özel tamponlar kullanarak, genellikle kendi kendine ilaç kullanıyor. Bununla birlikte, bu durumda, vajinal fitiller gibi uzun süreli kanıtlanmış ilaçların kullanılması büyük yarar sağlayacaktır. Uygulama sırasında neden olduğu bazı rahatsızlıklara rağmen, hastalığın hoş olmayan semptomlarını tamamen ortadan kaldırırlar. Şu anda, ilaç endüstrisi Livarol, Pimafucin, Nystatin, Ketoconazole ve diğerleri gibi vajinal fitiller sunmaktadır.

En yaygın olarak kullanılan ilaçpamukçuk klotrimazoldur. Salıverilme şekli farklıdır - kremler, merhemler ve fitiller. İlaç doğrudan vajinal boşluğa enjekte edilir. Enfeksiyonun büyümesini, çoğalmasını ve ölümünü engeller. Yerel eylem hazırlıklarına paralel olarak, vücudun iç ortamında yaşayan mantarı yok eden araçları alır. Pamukçuk'un yumuşak formlarından kurtulmak için Flukonazol veya Ketokonazol bir kez kullanılır. Bu ilaçların alımı istenilen etkiyi yaratmadıysa, Diflucan'ı atayın. Hastalığın tedavisi için, yılda dört kezden fazla tekrarlanan, antifungal ilaçlar ve koterrimazol ile vajinal fitiller uzun bir ders kullanın.

Pamukçuk ile nasıl başa çıkılır? Bu hastalığın tedavisi, entegre bir yaklaşım gerektirir. Hastalığın olası tüm nedenlerini ortadan kaldırmak ve semptomlarını ortadan kaldırmak gereklidir. Ancak bundan sonra enfeksiyon size sorun çıkarmayacaktır.

Pamukçuku tedavi etmek için mi 2019

Pamukçuku tedavi etmek için mi 2019

Related news

 • Ateş Çemberi
 • Fener Nasıl Bir Balıktır
 • Sakallı Poğaça Videosu
 • Mantarlı Biber Ve Patlıcan Dolması Tarifi
 • Poşetten Çiçek Yapımı

 • Pamukçuku tedavi etmek için mi 91

  Pamukçuku tedavi etmek için mi


  Pamukçuku tedavi etmek için mi 47

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 37

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 46

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 7

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 31

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 83

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 5

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 25

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 64

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 81

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 100

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 96

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 47

  Pamukçuku tedavi etmek için mi 34