Palm Sunday: serinin oyuncularıPalm Sunday: serinin oyuncuları
Palm Sunday: serinin oyuncuları

"Palm Sunday": serinin oyuncuları

Ev serisi birkaçModern Rusya'nın başlangıcına giren 70'ler hakkında sadece bir hikaye değil, aynı zamanda siyasi ve sosyal tutkuların merkez üssünde olan ana karakterlerin sert, gerçek dramatik kaderi hakkında bir hikaye. Bu, 8 bölümlük "Palm Sunday" filmi ile ilgili. Dizilerin aktörleri ve başarısı bu makalenin konusu olacak.

Palmiye Pazar oyuncuları

Maksimum güvenilirlik

Anton Sivers yönetmenine göre,Film boyunca, ana karakterlerin ve ülkenin hayatında - en azından önemli bir konumda olmayan yaşam biçimi, kamuoyu ve felsefe - açıkça görülebilen değişiklikler var. Oksana Lepina için bale sadece en sevilen eğlence değil, aynı zamanda hayatında ve insanların yakınında yaşayan önemli olayların ortaya çıktığı bir geçmiş. Tüm anlatım psikolojik bir drama dönüştü, ince ve izleyicilerin kaydettiği gibi inanılmaz derinlikte "Palmiye Pazar" ne oldu. Serinin oyuncuları kendilerine verilen görevlerle mükemmel bir şekilde başa çıkıyorlardı. Geçen yüzyılın son on yıllarında, birçok eleştirmenin tarihin güvenilir bir şekilde yansımasını bulduğu farklı, ancak tanıdık karakterler oynuyorlardı.

Dezavantajlı bir kızın geçmişi, kimseyi kayıtsız bırakmaz

Arsanın etrafında inşa edilen ana karakter,muhtemelen yazarların bir vurgu koyduğu parlak bir kişi tarafından reçete edilir. Yoksun insanlar hikayeleri çoğu filmin önemli öyküsü oldu. Basit bir kızın kaderi, "Palm Sunday" serisinin izleyicilerine ilham vermiyor ancak ilgisini çekmiyordu. Aktörler çok iyi oynadı. Özellikle, önde gelen bayan Svetlana Ivanova mükemmel kazandı seyirci kalpleri daha kırık bir hayatın Oksana Lepine gerçek trajedisini iletmek. Kendiniz için yargıç: kendi evlerini almayan Oksana, kiralık bir evde yaşıyor ve akıl hocası ve öğretmeni Pavel Golovina tarafından cömertçe sağlanıyor. Kız kendini, devletin resmi görevlisinin torunu olan Arthur Nikitin'in aşık olduğu tomurcuklanan bir balerin. Bir reddetme sonrasında adam Lepin'e tecavüz edip yoldaşları Margo ve Alexei'ye, Oksana'ya hapishaneye yanlış ifadeler vermek için ikna ediyorlar. Buna karşılık devlet ödülleri ve unvanları var. Hapishanede kızı doğuran Oksana, Pavla adını almıştır ve doğum sırasında ölür. Büyüdükten sonra, Pavel annesiyle ilgili bir belgesel çeker, aynı zamanda bir zamanlar çok acı çekenlerle tanışır ...

Palmiye Pazar aktörleri ve rolleri

"Palm Sunday": Ana rol oyuncuları

Oksana Lepin, Svetlana Ivanova tarafından oynandı,rolüne girmesi konusunda oyuncu için ek zorluklar yaratmayan neredeyse yaşı. Tam tersine, Ivanova'ya göre, bu imge, daha önce oynadığı her şeyin en güçlü ve dramatik olduğunu düşünüyor. Moskova'da yaşayan aktrisin kariyeri Svetlana'nın 18 yaşındayken göründüğü "The Godfather" dizisiyle başladı. İlk izleyici kitlesi, birçok film festivalinde ödül alan askeri resim "Franz + Polina" nın serbest bırakılmasıyla geldi. Sonrasında Ivanova'nın modern tiyatro oyuncusu statüsünü nihayet çığır açan "Ve yine de seviyorum" dizisini takip etti. Svetlana'nın en ünlü eserleri arasında "The House of the Sun", "The Dark World in 3D", "August. Sekizinci ". 2014'te özellikle "Gebelik Testi" serisinde doğum-doğum uzmanının rolünü hatırladı.

Dizinin ana antagonisti olan Arthur Nikitin,1990'larda bir oligarşi haline gelen ve ana karakterin kızı ile buluşan Politbüro üyesi torunları, Dmitry Dyuzhev tarafından oynanıyordu. Görünüşteki bu sanatçının ihtiyacı yok - ünlü "Tugay" ından sonra şeref geldi, burada dört arkadaşa karıştı. 2005 yılında, başka bir suç hikayesi - "Kör Adam" izledi. Dyuzhev, "Yüksek Güvenlik Tatili" nde eski bir polis memuru olan "Ostrov" da ve aynı adlı komedide ilk kez hamile olan adamın Job'ın babasında reenkarnasyon yapıyor. Şu anda Dmitry popüler bir oyuncu olmaya devam ediyor.

"Palm Pazar Günü": aktörler ve ikincil roller

İzleyiciyi farklı dönemlerde taşıyan seriSovyet ve Rus hayatı çok çeşitli karakterler içeriyor. Her biri ana karakterin hayatının genel hikayesine katkıda bulunur. İkincil aktörler ve oynadıkları karakterler arasında şunlar vardır:

 1. Margot (Ekaterina Guseva). Daha önce, Oksana Lepina'nın bir arkadaşıydı. İhanetten sonra, Arthur Nikitin'in yardımıyla, ciddi bir şekilde, Duma milletvekili ve hak ettiği bir Rus ressamı olmak için saflara doğru ilerledi.
 2. Pavel (Ekaterina Vilkova). Oksana'nın kızı muhabir, annesi hakkında bir film çekmeye karar verdi.
 3. Duska (Irina Rozanova). Sokamernitsa ve yeni bir Oksana kız arkadaşı, daha sonra Pavla'nın evlatlık annesi.
 4. Alexey (Yuri Baturin). Margot ve Arthur ile birlikte Oksana'dan kurtulmak için bir el yapan dansçı.
 5. Gennady Nikitin (Oleg Basilashvili). Onu korumaya çalışan Arthur'un büyük babası Politbüro üyesi.
 6. Gennady Nikitin (Leonid Bichevin). Arthur'un ikinci oğlu, Nikita'nın kardeşi.

Palm Pazar serisi

Gerçeği araştırırken

Yetenekli insanlar tarafından yapılmış, bu dizisiyasi partileri, Sovyet halkının ve yaratıcı insanların basit bir hayat, meslek ve hükümet yetkililerinin kendi kaderlerine etkisiyle ilgili kendi kaygılarını: yaratıcıları ülkemizin tarihini hatırlamak birçok yönden denedi çünkü ilgiyle bekliyoruz. Son akor olan hakikat arayışı, kişinin kendi görüşleri ve inançları söz konusu olduğunda cevap aramaya zorlanır. Son derece iyi izlenimler "Palm Pazar" bıraktı. aktörler 2009 yılında en iyi proje oldu izleyicilerin dikkatini parlak görüntüler yakaladığınız serisi, aynı nefeste 'uçakla'.

Palm Sunday: serinin oyuncularıPalm Sunday: serinin oyuncuları

Related news

 • Ev Simiti Tarifi
 • Pırpırlı Çiçekler Modeli Mekik Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Tarçın Nasıl Saklanır
 • Kıymalı Pizza Tarifi
 • Mükemmel Anne Olmanın Yolları

 • Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları


  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları

  Palm Sunday: serinin oyuncuları