Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovlarıOyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları

20.05.2019

Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 98

Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları

Aktör Oleg Chernov - seyircisi olan bir adamOnlar kahramanlık kolluk görevlilerinin rollerinde görmeye alışıktırlar. Onun için en ünlüsü "Deniz Şeytanları" dizisiydi. Ayrıca, hayranları idollerine "Gangster Petersburg", "Kırık Işıkların Sokakları", "Soruşturmanın Sırları" gibi popüler TV projelerinde hayran olabilirler. Onun hayatı hakkında bilinen nedir?

Oyuncu Oleg Chernov: çocukluk

Gelecek sanatçı küçük bir dünyada doğduKemerovo bölgesinin topraklarında bulunan maden topluluğu, Haziran 1965'te meydana geldi. Birkaç yıl sonra kızı doğdu. Oleg'in babası basit bir madenci, annesi yönetimde çalıştı.

aktör Oleg Chernov

Köyde eğlence tercihi, arzulanan çok şey yaptıAncak, gelecekteki aktör Oleg Chernov hala çocukluğunun yıllarını zevkle hatırlıyor. Çocuk ciddi şekilde spordan düşkündü, çeşitli bölümleri ziyaret etti. Yüzme, boks ve jimnastikle uğraştı, çekim yetenekleri kazandı. Oleg orta okudu, en sevdiği dersler azdı.

Yaşam yolu seçimi

Oyuncu Oleg Chernov ait değildirHayatın neredeyse ilk yıllarında, mesleklerinin ne olduğunu anlayan şanslı insanlar. Profesyonel bir sporcunun kariyeri boyunca, genç adam hiç hayal bile etmedi, okul yıllarında bile, yorucu bir eğitimden bıkmıştı. Bir süre için bir doktor olmayı düşünüyordu, ancak Kemerovo Tıp Enstitüsü'nde öğrenci sayısının ilk girmesi başarısız oldu. Bir yıl sonra, kayıtlı olduğu gibi Dişhekimliği Bölümü'nde kayıtlı değil. Ancak, tıpta Chernov hızla üçüncü yıl içinde üniversiteden bırakarak, hayal kırıklığına uğramış oldu.

clegov aktör özel hayat

Birkaç ay Oleg olarak çalıştıYerli köyünde madenci, ama hayatını bu tehlikeli mesleğe adama fikrini de beğenmedi. Böyle bir fırsat doğar doğmaz mutlu bir şekilde yerel tiyatroda sahne kurulumu yapan bir sanatçı oldu. Orada bir aktör olmaya karar verdi ve bu da Chernov'un Krasnoyarsk'ta bulunan bir tiyatro lisesine belgeleri göndermesini istedi. Ne yazık ki, üçüncü yıl içinde sık sık devamsızlık nedeniyle sınır dışı edildi. Genç adam hala Tiyatro Enstitüsünden mezun oldu, ancak Saratov'da.

Sadece St. Petersburg'a taşındıktan sonra Oleg Chernov hayattaki yerini bulmayı başardı. Satire Tiyatrosu'nda bir iş aldı ve filmlerde rol almaya başladı.

Filmlerde ve TV şovlarında çekim

XXI yüzyılın başında, şans dönmeye başladıgenç adamın yüzüne. Popüler televizyon programlarındaki rollerine güvenmeye başladığında oyuncu Oleg Chernov'un hayatı değişti. Oynadığı karakterler birbirine benziyordu. Yönetmenler, sanatçısının acımasız görünümünü ve spor eğitimini beğendi. "Banditsky Petersburg", "Kırık Fenerler Sokakları", "Slaughter Force" - bu TV projelerinin hepsi Oleg'i çekmeyi başardı.

aktör Oleg Chernov'un hayatı

Başlangıçtaki aktörün ilk hayranları ortaya çıktısuçlu militan "The Blind" sayesinde. Bu resimde izleyiciden önce cesur bir spetsagenta olan Clim Neverov olarak ortaya çıktı. Olumlu eleştirmenler "Müfettiş Cooper" kasetindeki Chernov rolüne tepki gösterdi.

Oyunculuk rolü

"Deniz Devils" - bir dizi, hangi sayesindeFilmografisi o zamana kadar yeterince kapsamlı olan oyuncu Oleg Chernov, ilk kez gerçek şöhretin tadı olduğunu hissetmişti. İlk sezon 2007'de izleyicilere sunuldu ve sonuncusu aynı zamanda Chernov'u da oynadı. Teleprotes eleştirisinin başarısı, muhteşemlik, dinamizm ile açıklandı. Ayrıca seyirciler, pek çok aktörün kendilerini sergilemelerinden etkilenmişti.

aktör Oleg Chernov biyografi

Bu şovda Oleg'in karakteri cesur birBatya adına konuşan Özel Kuvvetler Ivan. Denizde filme Devils, Chernov için kolay değildi, ancak çocuklukta kazanılan spor becerileri başa çıkmaya yardımcı oldu. Zaman zaman hileler yapmak küçük yaralanmalar oldu, zor bir sahneden sonra oyuncu bile yüksek sıcaklıkta yatakta buldu. Serilerdeki diğer aktörlerle birlikte, Oleg hala dostane ilişkiler sürdürüyor, ancak mesleğinin üyeleriyle gerçek dostluğa inanmıyor.

Oleg Chernov'un eşleri

Tabii ki, yerli yıldızın hayranlarıaktör Oleg Chernov rol aldığı diziler ve filmlerde sadece ilgilenmiyor filme. sanatçının Biyografi şahsın geçerli evliliğe dört kez girdiğini göstermektedir. röportajlarda diye defalarca sette başlayacak ilişkilerin tehlikeleri anlattı olmasına rağmen İlginçtir, bütün seçilmiş kişi "Bati" meslektaşları idi.

aktör Oleg Chernov

Oleg Chernov, kişisel hayatı olan bir aktördür.Bir aşk hikayesini andırır. İlk ciddi aşkı kız Lyudmila, memleketi madencilik kasabadan aktris oldu. aile Nicholas bir oğlu vardı, ama karı koca arasındaki ilişki hızla soğudu. kategorik mürekkep karşı Lyudmila üniversite tiyatro öğrencisi, o iş ve ailesine destek gerektiğine inanıyordu olur. Boşandıktan sonra, eski eşi çocuk, Nicholas Oleg araya yasakladı, o bir yetişkin haline yalnızca gördük.

Aktris Anastasia Svetlova Chernov evlendi 4yıl, ikisi de boşanmak istediği için barışçıl bir şekilde ayrıldılar. Oleg'in evliliği 10 yıl geçirdiği Irina ile daha uzun sürdü. Bu durumda, ayrılma sebebi, oyuncunun, çekim ile ilgili sık seyahatidir.

Günlerimiz

Oleg Chernov, kişisel hayatı olan bir aktördür.Sonunda aktris Marina Blake ile tanışma nedeniyle yerleşti. Müfettiş Cooper'ın setinde buluştular ve ilk görüşte aşık oldular. Oleg ve Marina, istihdam nedeniyle ayrı ayrı çok zaman harcamak zorunda kalıyor, ancak birbirinden duydukları hisler daha da güçleniyor.

Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovlarıOyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Ödeme gücünün restorasyon katsayısı: formül ve hesaplama örneği
 • Şal Yakalı Selanik Çocuk Yeleği Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Malaga Pasta Tarifi Videosu
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma

 • Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 49

  Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları


  Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 70

  Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 40

  Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 89

  Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 33

  Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 82

  Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 3

  Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 11

  Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 19

  Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 51

  Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 27

  Oyuncu Oleg Chernov: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 8