Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalyaOtel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya

20.05.2019

Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 89

Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya

Otel kompleksinin uluslararası derecesi büyüyorDessole Arbatax Park Resort 4 *, (Sardinya'nın doğu kıyısı, Arbatax Burnu). Yolcular yeniden yapılanma ve iyileştirme konusunda yüksek bir değerlendirme sağlar. Orijinal işleyen yeni bina - SPA kompleksi - hemen imrenilecek bir popülerlik kazandı. Ama yine de ana keman doğa tarafından oynanır. Sardunya, egzotik bir doğaya ve özel bir yaşam biçimine sahip eşsiz bir dünyadır. Arazinin bu bereketli Akdeniz yaması için, antik çağlardan gelen fatihler aralarında savaştı: Kartaca ve Antik Roma'dan İspanya ve İtalya'ya.

Bellavista Milli Parkı, yakın60 hektarlık bir alana yayılmış olan otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, Avrupa'nın en şık plajları ve beyaz kumları ile ünlüdür. Ayrıca Tiren Denizi'nin en saf masmavi sularıyla ünlüdür.arbatax park tesisi telisMisafirlerine bakımlı palmiye ve çamGroves, kayıp bir cennetle ilişki kuruyor. Dikkat, çeşitli şekillerdeki dokulu kırmızı kayalar, sayısız koy havuzları çekiyor. otel kompleksinin ayrıntılarına tarafından geliştirilmiş özgürlük duygusu "herşey dahil" a konuk, büfe, kokteyl, yerel şaraplar olduğu her yerde - bunun için tamamen ücretsiz olarak.

Otel kompleksi Dessole Arbatax bölgesiPark Resort Telis üç bölüme ayrılmıştır. Birincisi, çeşitli sınıfların 380 kır evinin bulunduğu Telis otelidir: tek odalı - Klasik; plaja yakın tek odalı - Superior; Beach-Suite yakınında iki yatak odalı daire. Çocukların ve ebeveynlerin aktif ortak rekreasyonu için uyarlanmıştır.

Uluslararası yemekler otel restoranı tarafından organize edilmektedir. Telis bölgesindeki diğer restoranlar: Monte Turri - a la carte mutfağı konusunda uzmanlaşmıştır; Le Palme - klasik öğle yemekleri ve deniz ürünleri yemekleri üzerine.

Dessole arbatax park tesisi telisDessole Arbatax Park topraklarının ikinci kısmıResort Telis, Hotel Borgo'nun (Cala Moresca) bölgesidir, 2, 3, 4 yataklı odalarla (sadece 275) klasik Sardunya köyünde dekore edilmiş, yetişkinlerin tatilleri için tasarlanmış daha az gürültülüdür.dessole arbatax park tesisi 4Bu bölgedeki yiyecekler aşağıdakiler tarafından gerçekleştirilmektedir.Restoranlar: Borgo Restaurant - Uluslararası mutfak, Monte Turri - Gurme mutfağı, La Vela - Balık ve deniz ürünleri yemekleri. Borgo'nun merkezi meydanından, doğrudan görüş hattındaki Cala Moreska körfezine bir asansör asansörü ile donatılmıştır.

Yakınlarda üç tane daha küçük otel var.Yaklaşık 250 misafir hizmet veriyor. Bunlar arasında gençlerin tercih ettiği Tukul Club 4 * yer alıyor. Üç tane daha restoran - Su Coile, Bellavista, pizzacı - doğal teraslarda bulunmaktadır ve misafirlerin gezintisine açıktır.

Üçüncü bölge Dessole Arbatax Park Resort Telis -En büyüğü şık peyzaj tasarımı ile Bellavista Arbatax Park Resort Telis Milli Parkı, bu alanda da modern bir sağlıklı yaşam spa kompleksi içerir. Egzotik bitki türleri burada özel olarak getirilmiş ve dikilmiştir. Resepsiyonun yakınında konuklara kraliyet kuşları ile bir kuğu gölü dikkat çekiyor. Parkın yolları boyunca, dağ turları, keçiler, tavuklar, ördekler, el yapımı tavşanlar yürüyüşe çıkıyor.

Otel kompleksi topraklarındaUzman eğitmenler, önde gelen uzmanlık kursları bir kadrosu ile açık hava etkinlikleri bir bütün sanayi. 9 yüzme havuzu, tenis, futbol ve basketbol sahaları için 5 adet saha bulunmaktadır. Özel su kulübü, dalış, sörf, kano, katamaran navigasyonu, balık tutma, su aerobiği isteyenleri sunmaktadır. Yelkenli yatlar, katamaranlar, eğlence tekneleri kiralanmaktadır.

Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalyaOtel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya

Related news

 • Japon erik şarabı - umeysu
 • Katı Yumurta Haşlama Süresi
 • Buzdolabındaki Küçük Sineklerden Kurtulmak İçin Ne Yapmalı
 • Mor altın nedir
 • Bir köpeği hayal etmek ne anlama geliyor Psikologlar peygamberlere cevap veriyor

 • Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 63

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya


  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 52

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 82

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 36

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 76

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 35

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 84

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 50

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 80

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 55

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 98

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 58

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 68

  Otel kompleksi Dessole Arbatax Park Resort Telis, hakkında. Sardunya, İtalya 89