Omuz askılarınızda askılarla elbise 2019

Omuz askılarınızda askılarla elbise 2019
21.08.2019

Omuz askılarınızda askılarla elbise 76

Omuz askılarınızda askılarla elbise

Yaz harika bir zamandır. Kadınsı kıyafetler için en uygun zaman, parlak baskılar, narin danteller ve yemyeşil etekler ile ince, uçan kumaşlardır. Kemerlerdeki elbise, kızların en gözde kıyafetlerinden biridir. Sıkı, oynak olabilir ve hatta bir akşam kıyafeti için bile gidebilir - her şey kumaşa ve kesime bağlıdır.

Omuz askıları üzerinde bir sarafan dikebilirsiniz.ve aynı zamanda iyi bir miktar para biriktirmek mümkün olacaktır, çünkü mağazalardaki bu tür şeyler çok değerlidir. Bu giysi, uygulamada çok basit. Bu yüzden yeni başlayanlar için dikiş becerilerini pratik yapmanın en iyi yolu budur.omuz askıları üzerinde sarafan

Çizim Oluşturmak

Her şeyden önce, seçmeye başlamadan önceKumaş ve doğrudan çalışmak, ürünün bir görüntü ile gelmek gerekir. Askılar üzerindeki elbise tamamen farklı olabilir, bu yüzden birkaç eskiz çizin ve zevkinize en uygun olanı seçin.

Malzeme seçimi

Bir kumaş seçin, elbette, ihtiyacınız olantasarlanan stil. Bu günlük sarafan kayışlarda ise, örneğin cambric, zımba, keten ve ince pamuk gibi doğal tuvallere tercih vermek daha iyidir. Daha zarif bir versiyon için krep-şifon, mikromoslo, her çeşit ipek kumaş mükemmeldir. Doğrudan sarafan modelleri için normal pamuklu trikolar da kullanabilirsiniz.omuz askıları desen üzerinde sarafan

Bugün, dikiş aksesuarlarının mağazalarındaki kumaşların seçimi o kadar büyük ki, ürün yelpazesi modadaki en kaprisli kadınların bile isteklerini yerine getirebiliyor.

Hazırlık çalışması

Dikiş modeli böyle bir ürün için neye benziyor?kayışlarda bir sarafan gibi mi? Desen kaidesi, ön ve arka panellerdeki tutamaklara sahip olmayan, ürünün üstte takılı bir silüetidir. Bunu inşa etmek zor değil.

Her şeyden önce, şekilden ölçüm almanız gerekir: Göğüs çevresi, bel, kalçalar, göğüs yüksekliği, sırt genişliği, omuzdan bele kadar olan uzunluk (önde, göğsün ortasından ve arkadan), göğüs dartlarının çözümü. Sonra tüm değerler şablon tabanına aktarılmalıdır. Bu amaçla inşaatta kullanılan polietilen film en iyisidir. Bu model yoğun kullanımdan korkmaz ve bu nedenle tekrar tekrar kullanılabilir. spagettiyle sundress elleriyle askıları

Bir Desen Oluşturmak

Rafların şekli dikdörtgenin içine yerleştirilmiştir.yüksekliği ürünün uzunluğudur ve genişlik göğsün hacminin ölçümünün yarı-bağlantısına eşittir + bir kaç santimetre serbest oturmaya kadar (genellikle 0,5 ila 6 cm'den alınır). Çizim ile çalışmak birkaç basit adımda ayrılabilir:

 1. Tabanın örüntüsünün üst kısmının inşası en zor kısımdır, ancak kayışlar üzerinde bir sarafan için bir şablona ihtiyacınız olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak pek çok nokta atlanabilir.
 2. Orta kısmın inşası - göğüs çizgisinden ve bel çizgisine kadar.
 3. Alt parçanın yapısı - bel çizgisinden ve ürünün altına.

Modelin ilk bölümünü oluşturma

Yani, önce yatayyı belirlemelisiniz. Bu, dikdörtgenin yanında, ürünün uzunluğuna eşit olan "göğüs yüksekliği" ölçüm değerine uygun olarak yerleştirilen göğüs çizgisidir. Sonra iş bu yatay çizgi üzerinde yapılır. Her şeyden önce, arka bölge sırtın genişliğine eşittir, daha sonra zırh bölgesi devam eder. Bunu şöyle hesaplayın: Göğüs bölmesinin çevresini 4 ile ölçün ve 2 cm ekleyin Sonuçta oluşan değer çizimde bir nokta ile işaretlenir. Satırda kalan tüm iletim genişliği. Bu omuz askıları üzerinde bir yaz sarafan olduğu için, burada sırtlık ve yandaki kol deliği olduğu kadar yüksekte bırakılabilir. Ama ön cephede çalışmak zorunda kalacak. Kol deliği alanı yarıya bölünmeli ve bu noktadan itibaren sarafanın istenen yüksekliğine kadar göğsün üzerinde yükselmelidir. Daha sonra, memenin bir tuck seçmelisiniz. Bunu yapmak için, transferin ortasından, yarısı "tumbling solüsyonu" geri çekilir ve göğüs çizgisine doğru açı ile çizgiyi yukarı çeker. İkinci şerit şeridi, gerekli korumaya göre çizilir. Genellikle 1.5-2 cm, dartın üst kısmı ile çalışma tamamlanmış sayılabilir.tığ işi elbise

Modelin ikinci bölümünü oluşturma

Ardından, yardımcı dikeyleri çalıştırmamız gerekiyor.bunlardan biri yanal bir dikiş olacak ve diğer ikisi de arkadan açılan musluklar için kullanılacak. Tüm karmaşık çalışmaların zaten tamamlanmış olduğu ve sadece çok küçük bir miktarın kaldığı unutulmamalıdır!

Böylece, yanal çizgi yanlara paralel olarak indirilirarmhole orta noktasından büst hattında birkaç santimetre çıkış, dikdörtgen. Diğer iki sağ raflarda ön ve arka yarıları ortasına yerleştirilir. Daha sonra kalça ve göğüs (4 cm ulaşmayacak) konturu kendi üstleri ortadan kaldırmak, üçe bütün, elde edilen değerler ayrılır uyar bel ve göğüs boyutu arasındaki farkı belirlenmesine yönelik hesaplama ve dart çıkarmak.

Modelin üçüncü bölümünü oluşturma

Daha fazla iş doğru şekildeuyluk çizgisi boyunca yan dikiş yapın. Burada da herhangi bir komplikasyon olmamalı. İlk adım, yarı kile içinde kalça çevresi bölmek ve sonra belinde yan dikiş için orta değeri geri koymak ve Nokta koymaktır. Ve ön rafın ortasından aynıdır. İdeal olarak, yan dikişten ofset konu bu olmalıdır, yaklaşık 2 cm Ardından tüm yapmanız gereken -. Is tamamlanmamış Dart yan dikiş yeri düz çizgi noktasını bağlamak ve ürünün altına bu çizgiyi uzatmak için, parçaları genişleyen yaklaşık 2-3 cm .kayışlar fotoğrafın üzerine sarafan

modelleme

Bu modelden sadece üst kısmı alabilirsinizve doğrudan bir siluet yerine muhteşem bir taban oluşturur. Örneğin, bel dikiş dikmek güneşin eteğini veya kırışıklık içinde bir alt yapmak. Bugün örme üst ve çok katmanlı şifon etek ile sundresses modelleri çok popüler. Ayrıca, bu şablona dayanarak, zemin üzerine hafif bir etekle fırlatılmış bir etek ve yan taraftan yüksek bir kesim dikebilirsiniz. Ya da akşam sürümü - sıkı bir siluet ile. Ürünün üst kısmı ile bir dartın koltukaltı bölgesine aktarılmasıyla veya kontrast dikişlerle kabartma dikişler yaparak deneyebilirsiniz. Tasarım seçenekleri basittir, sadece bir fantezi uçuşunu içermesi gerekir - ve heyecan verici bir meslek, sonucu şık bir yaz gardıropu biçiminde getirecektir.

Talaşlı kesme parçaları

Omuz askılarınızda kendi ellerinizle bir sarafan dikinbu kolay! Şablon hazır olduğunda, geriye kalan tek şey onu kumaşa aktarmak, dikişler için ödenekleri hesaba katmak ve parçaları ürüne monte etmek. Dikiş sırası aşağıdaki gibidir:

 1. Tüm detaylardaki Dartlar kapalı.
 2. Yan dikişleri dikin.
 3. Orta arka dikişte bir fermuar dikin ya da ipliğin arkasını, bir dizi lastikle, vinç hattının biraz gerisiyle dikin.
 4. Üst kesimi obtachka ile işleyin veya pişirin.
 5. Askıları dikin.
 6. Ürünün altını işleyin.

Her şey, bir fotoğrafın makalede sunulduğu kayışlar üzerinde bir sarafan hazır! omuz askıları üzerinde yaz sarafan

Örme sarafan

Sık sık ören insanlar bunu söylüyorDikişle hiç dost canlısı değil. Ancak bütün paradoks, kayışlarda örgü sarafan yapmak için tığ işi veya iğnelerle yapılacaktır, yine de bir desen gerekecektir. Ve parçaların bağlı olduğu montaj aşaması, kural olarak, "iğne için" standart bir manuel dikiş ile, önlenemez. Bu nedenle, şablonun yukarıdaki yapısı tüm kalifiye çalışanlar için faydalı olacaktır.

Örme yaz sarafan yapmak daha iyidirDoğal elyaf ile ince iplik alın. İpek ipliklerden yapılmış bir delikli orijinal ürünler, önerilen şablona göre mikrometre dokusundan dikilmiş bir astar ile orijinal görünecektir. Bu arada, örme detaylar kendilerine uygun olmalıdır, çünkü sadece bu durumda ideal bir uyum elde etmek mümkün olacaktır.

Omuz askılarınızda askılarla elbise 2019

Omuz askılarınızda askılarla elbise 2019

Related news

 • CPU performansı. Intel hattının basit bir şekilde temsil edildiği tablo
 • Siyatik sinirin iltihaplanması ve sıkışması. Ev Tedavisi
 • Neden Oreldeki Leskov anıtını ziyaret etmeye değer
 • Uşakov: Yunanistan, Türk Akımı ile ilgileniyor
 • BONCUK PAPATYALI TIĞ OYASI TARİFİ

 • Omuz askılarınızda askılarla elbise 83

  Omuz askılarınızda askılarla elbise


  Omuz askılarınızda askılarla elbise 52

  Omuz askılarınızda askılarla elbise 30

  Omuz askılarınızda askılarla elbise 19

  Omuz askılarınızda askılarla elbise 52

  Omuz askılarınızda askılarla elbise 37

  Omuz askılarınızda askılarla elbise 95

  Omuz askılarınızda askılarla elbise 81

  Omuz askılarınızda askılarla elbise 16

  Omuz askılarınızda askılarla elbise 86

  Omuz askılarınızda askılarla elbise 29

  Omuz askılarınızda askılarla elbise 98