Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler 2019

Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler 2019

Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler 79 06.02.2019, 15:37

Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü "Oriflame": incelemeler

Rusya'da oldukça popüler olan kozmetik firması"Oriflame", müşterileri yeni ürünlerle memnun etmeyi bırakmaz. Son zamanlarda, katalogların sayfalarında yeni bir yararlı şey ortaya çıktı - bir eşarp transformatörü. "Oriflame" ürünleri yalnızca resmi web sitesinde değil diğer kaynaklarda da inceliyor. Bu gardırop ürünün satışında iki tür var:

 1. İnce formalı düğmelerle.
 2. Farklı boyutlarda olduğu düşünülen, boru şeklindeki tüylü bir eşarp.

Bu şeylerin hangi izlenim üzerinde gerçekleştiğinisahipleri? Ne tür aksesuarlar olduğunu ve müşterilerin onlarla ilgili hangi yorumları terk ettiğini düşünün. Ama önce bu ilginç giysinin biraz tarihi.

Olay tarihi

Analık fıstığı anavatanı Fransa olarak kabul edilir. XIX yüzyılda orada bulunan bu kıyafet ilk göründü ve popülerlik kazandı. Snood tam anlamıyla "tasma" olarak tercüme eder. Şimdi bu şeyin diğer isimleri biliniyor: sekizinci fular, sonsuzluk, boyunduruk. Bazıları, bu tasarımın eşarpının spordan gelen kadın gardırobuna taşındığına inanıyorlar. Daha önce sadece motosikletçiler ve kayakçılar tarafından giyildi. Eşarp-snod ilk kez 2009 yılında moda evlerinin podyumlarında görüldü. Böyle bir ürünün avantajı, pratik olmasıdır. Boyun, rüzgar ve dontan korunuyor. İsterseniz, başınızı ısıtabilirsiniz - aksesuarın bir kısmını atın.

Son zamanlarda, birçok firma aynı zamanda boyun ve başın değil vücudun diğer bölümlerini de ısıtan çok işlevli zıvana transformatörleri üretmektedir.

"Oriflame" den düğmeler içeren çok işlevli bir fular transformatörü nedir?

Ürünün şekli komplikasyonsuzdur - bir dikdörtgen. Bir tarafında bir dizi düğme ile akrilikten yapılmış ve diğer tarafta onlar için döngüler var. Şekil: Farklı doku örme şeritler. Renkler: siyah ve pişmiş toprak. Bu fularla ortaya çıkan - "Herkes için bir" slogan - bu ürün için oldukça uygundur. "Oriflame" fular transformatörünü çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz. Önündeki tüm düğmeler üzerinde bir şey bağlarsanız, derin bir yaka çizgisi olan bir hırka elde edersiniz.eşarp trafo oriflame incelemeleri

Bolero olarak kullanabilirsiniz, değilsedüğme yukarı düğmeleri ve bir balıkçı yaka giymek. Bir elbise, horlama, eşarp için bir peluş, eşarp-trafo Oriflame'in dönüşebileceğinin tam listesi değildir. İncelemeler, iki ürün satın alırsanız, daha da ilginç şeyler bulabileceğinizi söylüyor. Düğmeler yardımıyla iki ürünü birbirine bağlamak yeterlidir. Sonuç olarak, kadınların kendi imajında ​​bir ayrıcalık elde etmeleri önemlidir. Snud, mont ve ceketlerin üzerine giyilebilir.

Olumlu geri besleme

Bazıları kataloğu görüntüledikten sonrafarklı şekillerde bir şey giyebileceğinizi gösterir. Bu alışılmadık tüm sevenler hemen bu teklifi çekiyor. Siparişten sonra hayal kırıklığına uğradılar. Malzemenin vücuda çok hoş olduğunu unutmayın. Yıkarken deforme olmaz. Zamanla, parlaklığını dökmez veya kaybetmez.

eşarp trafo oriflame

Kadınları ve yüksek fiyatı rahatsız etmeyin. Birkaç şekilde bir eşarp takma olasılığını haklı çıkarır. Çok kullanışlı ve pratikti. Boynumun etrafında bir eşarp ile çalışmaya geldim ve akşamları sıcak bir yelekle çıktım. Sonbaharın ilerleyen saatlerinde, hava durumunun muhabbeti ile başınızı atabilirsiniz. Offseason'daki şey sadece vazgeçilmezdir.

Negatif geribildirim

Olumsuz ifadeler öncelikle endişefiyat-kalite oranındaki tutarsızlıklar. İnsanlar böyle bir para için düğmelerle bir parça akrilik triko alacağını beklemiyorlar. İkinci sırada pratiklik üzerine yorumlar. Herkes ürünle uğraşmaktan ve farklı yönlere çevirmekten hoşlanmaz. Materyal herkes için de değildir. Bazı bayanların suni ipliği soğuğu ısınmamıştı.

Çok fonksiyonlu eşarp trafo "Oriflame" (kabarık)

Orijinal şey kataloglardan birinde göründü2014 yılında. Kabarık eşarp-trafo "Oriflame" hakkında çok hızlı bir şekilde toplanan yorumlar. Lokum, sadece dokunmuş dokuya değil aynı zamanda çok işlevliliğe de neden oldu. Malzeme her yöne uzanır. Çalkaladıktan sonra aynı şekil alır - uzatılmış. Fular katalogda iki renkte sunulmaktadır: meyankökü ve karamel. Birincisi koyu mavi bir renk gibidir. İkincisi pembe ve bej arasında bir şey.

çok işlevli eşarp trafo oriflame yorumlar

Bazı sahipleri bu atkıyıtunikler, etekler ve hatta elbiseler. Küçük ince fulardaki ilk bakışta, böyle uzanabileceğine inanmak zor. İyi elastikiyete sahip kenarlar her zaman düzgün ve düzenli kalır.

eşarp trafo meyan kökü oriflame отзывы

"Oriflame" şirketinin sitelerinde bir video var. Üstünde, üç dakika kız, nasıl bir eşarp takabileceğinizi gösterir. Sadece on çeşit giyim. Fakat bazı kadınlar için bu sınır değildir. Hayal gücü çok uzaklara gidiyor. Giyer, elbiseler, etek ve kazaklar. Ve elbise birkaç stilleri olabilir.

Olumlu geri besleme

Çoğu kadın,bir eşarp transformatör (karamel) "Oriflame" emretti. Yorumlar, kadınların sadece yumuşak, hoş ve dokunsal malzemeye değil, aynı zamanda ürünün çok işlevli özelliklerine benzediğini söylüyor.

eşarp trafo karamel oriflame yorumlar

Bu şey tamamen katalogdaki açıklamaya karşılık gelir. Eşarp resimdeki gibi kabarık. Farklı yönlere dönüşüyor. Doğru şekli almak kolay. Fiyat o kadar da fazla değil, ama o snitch sahiplerinin genel sevincine önemli bir katkı. Birçok insan giymek için bir yol buluyor. Yani, herhangi bir rakam ve set ile bir kadın çok fonksiyonlu bir eşarp transformatör "Oriflame" giyebilir. Yorumlar, soğuk suda yıkandıktan sonra, özelliklerinin değişmediğini söylüyor.

Negatif geribildirim

Eşarp hakkında tamamen olumsuz ifadeler bulunduZor. Alıcılar küçük renk seçenekleri (siyah ve bej) tarafından hayal kırıklığına uğrarlar. Giysilerin bazı sahiplerinde kıyafetler üzerinde koyu vill vardı. Fay eşarp-trafo (meyankökü) "Oriflame" idi. Yorumlar vurgulamak ve hoş olmayan bir koku olarak böyle bir dezavantaj. Ancak, fularını temizleyerek (su sıcaklığını izleyin) ondan kurtulabilirsiniz. Ve elbette, bu malzeme gibi tüm kadınlar ve ürünün tarzı değil.çok işlevli eşarp trafo oriflame

Adil seks pratik temsilcileri, bu eşarp ya sonbaharda ya da kışın ısındı. Sonunda, siparişle tamamen hayal kırıklığına uğradılar.

Eşarp fiyatları

Hakkında kabarık bir eşarp satın alabilirsiniz750 ruble. Eylem gerçekleştirildiğinde, fiyatı önemli ölçüde azalır - 350 rubleye kadar. Ama belli koşulları gözlemlemelisin. Örneğin, bin ruble değerinde ürün siparişi verin. Distribütörler veya sadece şirkete kayıtlı kişiler indirimden bir şey satın alabilirler (yaklaşık 290 ruble çıkıyor).

Düğmeli, çok işlevli eşarp trafo "Oriflame" (makalenin başında okuduğunuz yorumlar) daha pahalıya mal olacaktır. Onun maliyeti 1850 ruble (indirimler olmadan).

Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler 2019

Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler 2019

Related news

 • Örgülü Düğmeli Çocuk Hırkası
 • Son Çıkış 13. Bölüm Fragmanı izle
 • Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları

 • Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler 16

  Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler


  Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler 92

  Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler 61

  Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler 40

  Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler 64

  Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler 55

  Çok fonksiyonlu eşarp transformatörü Oriflame: incelemeler 61