Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler 2019

Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler 2019

Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler 92 25.01.2019, 15:17

Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler

Çok etlide patates ile mincemeat - kesinlikleHer metres için vazgeçilmez bir yemek. Çoklu eşyada pişirmenin pişirme süresini önemli ölçüde düşürdüğü ve işi basitleştirdiği bilinmektedir. Günlük hayatınız için en uygun tarifleri kullanmanızı öneririz.

Kıyılmış etli patates. Bir fotoğrafa sahip reçete

kıyılmış eti patateslerle birlikte çok değişkenliMultivarks'ın mutlu sahipleri artık yasaklıyorsoba için saatlerce bekletin. Sihirli teknoloji sizin için her şeyi yapar. Multivarkta patates bulunan hafif yemekler pek çok açıdan hazırlanabilir. Seçim, tamamen tercihlerinize bağlıdır. Örneğin, patatesleri kesip baharatlarla dökülen kıyılmış etle karıştırabilirsiniz. Ve kendinizi pişirmede yeterince deneyimli görüyorsanız, daha karmaşık bir bulaşık yapmayı deneyin. Kıyılmış etle doldurulmuş patatesler, sadece otururlar. Bununla birlikte, tatillerde böyle özgün bir yemek servis edilir. Hafta içi günlerinde işinizi zorlaştırmak için özel bir ihtiyaç yoktur.

Çok değişkenli kıyılmış et ve patates

patates ile kıyılmış tarifi makarnaYani, aşağıdaki maddelere ihtiyacınız olacak: kıyma kiloluk (sığır ve domuz eti karıştırılabilir), 3 orta boy soğan, 2 tavuk yumurtası, dördüncü yumuşak beyaz somun poşet özel kırıntıları, 6 patates, baharat (öncelik Fesleğenli biberiye), biber ve tuz.

Hazırlama metodu

Genel olarak, bu çanak sadecemultivarkta patates ile mincemeat. Yemek bize Yunanistan'dan geldi ve özel bir ulusal lezzet hissetti. Hazırlama konusuna gelince, yapılacak ilk şey soğanı mümkün olduğunca küçük doğramaktır. Bazılarında rende üzerine ovmak tavsiye, ama profesyonel şefler böylece soğan suyu çok kaybeder ve buna göre, gıda aroması kadar şiddetli olmaktan çıkar inanıyoruz. Dilimlenmiş soğan düşük sıcaklıkta bırakılmalıdır. Söndürme sürecinde, baharat ekleyin.

Sonraki Adımlar

Somun somunu ılık suda ıslatılmalı vekıyılmış et, soğan, tavuk yumurtası, ekmek kırıntısı ve kokulu baharatlar ile karıştırın. Bu karışım iyice dövülmeli ve yaklaşık bir saat buzdolabına konulmalıdır. Kıyılmış et "kapmak" olduğunda pişirmeye devam edebilirsiniz. Patatesler temizlenmeli ve plakalar halinde kesilmelidir. Çok ince kesmeyin!

Son aşama

dolma patatesŞimdi yararlanmak için zamanı.doğrudan çoklu çizgi. Birinci katta kesilmiş patatesler eşit şekilde doludur. İkincisi soğanın yarı dairesidir. Bu katman bol baharatlarla serpilir. Daha sonra soğuk çalışan suyun içinde ellerinizi nemlendirin ve kıyılmış etten köfte alın. Orta boy olmalı, bu köfte ve cutlets arasında bir şey. Ekmek yapmak için ekmek kırıntılarında iyice yuvarlayın. Toplar, soğanların üzerine patateslerle birlikte döşenmelidir. Kalan kalan patates tabaklarıyla birlikte üst kapak. Biberiye veya fesleğen ile patates serpin. Kabın kenarları boyunca dikkatli bir şekilde 50 gram su dökün. "Susturma" modunu ayarlayın ve bir saat bekleyin.

Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler 2019

Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler 2019

Related news

 • Faydalı özellikler, vitaminler, kalori içeriği. Havuç - güzellik ve sağlık sözü
 • Faydalı bilgiler: insanlarda solucan belirtileri
 • Erdoğan CHPye Amorf Bir Parti Dedi ve Ekledi: Atatürkü Milletimizinden Kaçırmasına Rıza Göstermeyeceğiz

 • Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler 50

  Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler


  Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler 60

  Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler 27

  Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler 27

  Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler 23

  Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler 84

  Çok değişkenli patatesle kıyılmış et. Ev hanımlarına tavsiyeler 25