Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tariflerÇok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler

23.05.2019

Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler 32

Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler

Lezzetli tavuk etini tatlıyla birlikteananas çok orijinal ve özenli bir tada sahiptir. Ve birçok ev hanımı tarafından kullanılabilen çoklu işaretleyici gibi bir mutfak aleti sayesinde, böyle bir tabakın basit ve hızlı bir şekilde hazırlanması mümkündür. Bu yemeğin ne evinizi, ne konukları kayıtsız bırakmayacağından emin olun. Yani, çoklu bir sürünün ananaslı tavuk birkaç farklı şekilde hazırlanabilir. Bazılarını makalemizde açıklayacağız.

çok çekyada ananaslı tavuk

Çok değişkenli ananaslı tavuk: çok ilginç bir tarif

Bu kokulu yemeği pişirmek veiştah açıcı çanağı, aşağıdaki maddeler gerek: tavuk orta boy, 600 gram (veya banka biri) konserve ananas, soğan bir baş, 1 biber, soya sosu - un, karabiber ve tat tuz aynı miktarda iki çorba kaşığı.

Pişirme süreci

Tatlı biber yıkanır, tohumları temizlenir veşeritler halinde kesilir. Soğanı yarım halkalar halinde doğrayız. Tavuk küçük parçalara kesilir ve kahverengi bir kabuk oluşana kadar tavada kızartılır. Bardak mültiğinde, doğranmış biberleri ve soğanları döktürünüz, tavukları yaydık. Tadı ve tadına herhangi bir baharat eklemek istiyorsanız, tuz ve biber de unutmayın. Kapağı kapatın ve "Pişirme" modunda 20 dakika pişirin. Bundan sonra, eti soğan ve biberle hafifçe karıştırın ve dilimlenmiş ananasları küçük parçalara ilave edin. Dökümü hazırlarız: Ananas suyunu ayrı bir kaba dökün ve soya sosu ve un ile karıştırın. Oluşan kütlesi tavuğa dökülür ve "Susturma" modunda bir buçuk saat daha pişirilir. Hazır yemek, sosla sulanır ve doğranmış otlar ile serpilir. Bu şekilde hazırlanan, çok değişkenli ananaslı bir tavuk, pirinç, patates püresi veya diğer garnitür ile birlikte mükemmel bir şekilde bir sebze salatası ile birleştirilir. Bonet iştahınızı!

ananas ve champignons ile tavuk

Tavuk tarifi çok amaçlı bir sazda ananas ve şampiyonlarla

Bu lezzetli yemek hazırlamak için biztavuk altı adet taze mantar 400 gram konserve ananas 6 çevreler, üç soğan, soya sosu iki çay kaşığı bitkisel yağ aynı miktarda: Aşağıdaki ürünler gerekir. tatmaya 200 gram ve yenibahar - tavuk için turşusu için, ayrıca bal (üç yemek kaşığı) olarak bileşenden oluşan bir sos, aynı hardal, zencefil, soya sosu bir çay kaşığı, mayonez gerekir.

Yıkanmış etleri küçük parçalar halinde yıkarız. Sos için tüm malzemeleri karıştırıp, tavuğa dökeceğiz. Etleri buzdolabında yarım saat kadar marine ediyoruz. Bu sırada, mantarları temizler, yıkar ve ince doğrayırız. Soğanlar soyulur ve küçük küpler halinde kesilir. Ayrı tencere, soğan, soya sosu ve talep baharatı ile kombine edilir. Konserve ananas küçük parçalar halinde kesilmiş. Tüm malzemeler multivarkın kasesine yerleştirilir ve bir saat boyunca "Söndürme" modunda pişirilir. Bu tarife göre pişirilen ananas ve petrol ile tavuk, çok güzel kokulu, sulu ve lezzetli. Afiyet olsun!

ananas ve sarımsak ile tavuk

Ananas ve sarımsaklı tavuk: çok değişkenli yemek pişirmek için bir tarif

Bu yemek için, üç tavuk bacağı, bir kutu konserve ananas, bir soğan, iki diş sarımsak, mayonez, karabiber ve tuzu tatmak zorundayız.

Eti parçalara ayırın, tuz ve karabiber. Sarımsak sarımsak ezilmiş ve mayonez ile karıştırılır. Soğanı küçük parçalar halinde doğrayın. Tavuk mayonezini sarımsakla yağlayın. Tüm malzemeyi multivarquet kasesine koyarız ve pişirerek "Pişirme" modunu 50 dakikaya kadar karıştırırız. Yemek bitmeden 10 dakika önce ete ananas ekliyoruz.

Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tariflerÇok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler

Related news

 • Salçalı Köfte Tarifi
 • Kendi elleriyle bir ağaç üzerinde bir brülör nasıl yapılır Kendinden yapılı bir odun yakıcının şeması
 • Bedensel Bilgelik
 • Kırmızı Saçlı Bebek Poşetlik Yapılışı Türkçe Videolu
 • Balina hakkında inanılmaz bulmacalar

 • Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler 92

  Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler


  Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler 11

  Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler 31

  Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler 54

  Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler 46

  Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler 61

  Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler 4

  Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler 25

  Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler 28

  Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler 23

  Çok değişkenli ananaslı tavuk: leziz yemekler için tarifler 9