Oftalmusferon: kullanım talimatları 2019

Oftalmusferon: kullanım talimatları 2019

Oftalmusferon: kullanım talimatları 48 21.01.2019, 18:44

Oftalmusferon: kullanım talimatları

İlaç farmasötik gruba ait -antiviral interferonlar. Göz hastalıkları için kullanılır: keratit, iridosiklit, konjunktivit, kornea ülseri. Ophthalmoferon virüs etyolojisinin göz hastalıklarının tedavisinde terapötik etkinin ciddiyeti, talimat kompleks kompozisyonunun benzersiz özelliklerine neden olur. Anti-inflamatuar, antiproliferatif etki sağlar ve virüsleri bastırma konusunda belirgin bir etkiye sahiptir. damla bir parçası olarak kullanılabilir Difenhidramin, konjuktiva ve kornea, akut viral enfeksiyonun lezyonlarında gerekli antihistaminik, antialerjik, dekonjestan olarak hareket eder. Borik asit antibakteriyel etkiye sahiptir çünkü gözdeki viral hasara, çoğunlukla, bakteriyel mikroflora enfeksiyon eşliğinde, ikinci bir enfeksiyon olarak eşlik eder. Göz damlaları polimerleri ilacın etkisini uzatır ve Ophthalmoferon'un bir "yapay göz yaşıdır". ilaç ve anti-enflamatuar, immünomodülatör, antimikrobiyal, lokal anestezik ve rejeneratif etki antiviral aktivitenin geniş bir ufka noktaları kılavuz.

Malzemeler:İlaç 1 cm3'ünde interferon içerirrekombinant insan 2b - en az IU dimedrola 10,000 - 0,001 g borik asit, - polivinilpirolidon 0.0031 g - 0.01 g, polietilen oksit - 0.05 gr Trilon B - 0.0004 g, hipromelloz - 0.003 gr , sodyum klorid 0.004 g, sodyum asetat 0.007 g.

Kullanım Endikasyonları Oftalmolferon:Kullanım talimatları, ilacınaşağıdaki göz hastalıklarının oluşmasında kullanılır: kanamalı (enteroviral), adenoviral, herpetik konjonktivit; herpetik, adenoviral keratit; ülserasyonlu ve korneanın ülserasyonu olmaksızın herpetik stromal keratit; adenoviral, herpetik keratokonjonktivit; herpetik üveit; ülserleşmiş ve bulunmayan herpetik keratevez; çeşitli etyolojilerin "kuru göz" sendromları. Keratoplastik operasyonlar ile pre ve postoperatif dönemde profilaksi için kullanılır. Lazer refraktif cerrahide şişme ve iltihaplanmayı önlemek için olduğu kadar korneal yağlama için de endikedir.

İlaç Ophthalmoferon için Kontrendikasyonlar:Göz damlası, ilacın bileşenlerine, göz içi basıncında artan toleranslara karşı tolerans göstermez.

Damlaların yan etkisi Oftalmusferon:Talimat iyi transfer hakkında bilgi verirgöz dokuları ile hazırlanma ve yan etkilerin olmaması. İlacın yerel toksik veya alerjik reaksiyonu klinik olarak tespit edilmemiştir. Oftalmosferonun hastalardan gelen tahriş edici etkisi hakkında şikayetler belgelenmemiştir.

Göz damlaları uygulama yöntemi Oftalmorferon: Talimat gösteriyor - akut aşamasında ilaçHastalıklar, günde birkaç kez 1-2 damla miktarında, gözlerin yüzeyine instilasyonlar şeklinde uygulanır, bazı durumlarda 8 kata kadar. İnflamasyonda azalma ile, instilasyonların sayısı günde 2 veya 3'e düşürülür. Tedavinin gidişatı yenilgi semptomlarının ortadan kaldırılmasına kadar sürer. Tedavi süresi hastalık tipi ve şiddetinin derecesi ile belirlenir.

Özel talimatlar:Oftalmikon maruz kalmıştırEnstitüde deneysel tıbbi ve biyolojik ve klinik araştırma. Helmholtz. İlacın kullanımı foliküler konjunktivit adenovirüs durumunda eliminasyon reaksiyonu kısalmasına neden olduğu tespit edilmiştir, ödem yok olduğunu neden olur ve hiperemi lezyonlar epidemik keratokonjonktivit gerileme epitel altı infiltratlar hızlandırır. herpetik keratit tedavisinde insan kanından elde edilen ilaç lökosit interferon ile karşılaştırıldığında, daha kısa bir süre için gözlemlenen Oftalmoferon kurtarma düşer.

Depolama koşulları:Işıktan korunan, nemsiz bir yerde 2-8 ° C'lik bir hava sıcaklığında depolama.

İlaç salgılama göz damlası Oftalmikron:reçete ile.

Oftalmusferon: kullanım talimatları 2019

Oftalmusferon: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Bir bebek nasıl canlanır Bir bebek Canavar Yüksek nasıl animasyon
 • Bulgurlu Yaz Salatası
 • Erkan Petekkaya: Bizim filmlerimiz Hollywoodu 50ye katlar
 • Alman usulü bademli pasta tarifi

 • Oftalmusferon: kullanım talimatları 2

  Oftalmusferon: kullanım talimatları


  Oftalmusferon: kullanım talimatları 53

  Oftalmusferon: kullanım talimatları 23

  Oftalmusferon: kullanım talimatları 66

  Oftalmusferon: kullanım talimatları 69

  Oftalmusferon: kullanım talimatları 58

  Oftalmusferon: kullanım talimatları 35

  Oftalmusferon: kullanım talimatları 59