Çocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirmeÇocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirme


Çocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirme 48 21.01.2019, 10:07

Çocuklar ve yetişkinler için Kırım'da eğlence: açıklama ve değerlendirme

Çocuklu bayramlar bazen anne-baba ile yüz yüze gelir.kolay değil görevler. Sonuçta, çocuğun ilgilendiği şekilde her şeyi düzenlemelisin. Bunun için Kırım yarımadası geniş fırsatlar sunmaktadır. Kırım'da yetişkinler ve çocuklar için çok sayıda su parkı, dolphinarium, hayvanat bahçesi var.

Çocuklarla en iyi ziyaret için yerler

Birçok inceleme, özelÇocuklar, dolafinariumları ziyaret etmekten alıyorlar. Bunlardan dokuzu Kırım'da, yarımadanın tüm büyük şehirlerinde faaliyet göstermektedir. Yunusların çeşitli püf noktaları yaptığı temsiller hem çocuklar hem de yetişkinler için ilginçtir. Unutulmaz bir deneyim, resimleri yunuslarla bırakıp onlarla yüzecektir.

Kırım'da çocuklar için eğlencesınırlıdır. Su parklarına yapılan ziyaret daha az heyecan verici değil. Onların en popüler Kırım'da "Banana Republic" deniliyor. Pribrezhnoe köyünde bulunur. Su parkının kompleksinde sekiz yüzme havuzu ve yirmi'den fazla turistik yer bulunmaktadır. Ziyaretçiler için indirimler var (örneğin, doğum gününde).

Yarımadadaki her şehrin kendi eğlencesi var. Kırım'da turistlerin en çok sevdiği birkaç büyük şehir var. Her birinde çocukların rekreasyon özelliklerini göz önünde bulundurun.

Yalta'daki çocuklar için eğlence

Kırım'ın en ünlü tatil kasabalarından biriYalta mı Kırım yarımadasının güneyinde yer alır. Deniz ve dağlarla çevrili olan otel her yıl birçok turisti cezbetmektedir. Ünlü çizgi filmlerin sahnelerini tasvir eden yetenekli heykeltraş ahşap ve taş kompozisyonları tarafından yaratılmış olan "Glade of Fairy Tales" müzesi kentten uzakta değil.

Kırım'da eğlence

Turistlerin ifadeleri buranın büyü ve mistisizm ile doymuş olduğunu gösterir. "Peri masallarının Glade" 'le başlayarak, kendinizi başka bir boyutta hissedin.

Kırım'da hangi eğlence çocuk çocuğu memnun edebilir? Elbette, hayvanat bahçesi ziyareti.

Zoolojik parkta "Skazka" ziyaretçileriegzotik hayvanlara bak. Belogorsk'ta altmış asyon, kaplan ve diğer egzotik hayvanların yaşadığı eşsiz bir aslan "Taigan" parkı var.

Kırım'da çocuklar için eğlence

Ziyaretçiler, güvenli yükseklikte olmak,Hayvanlar erişilemez, hayatlarını gözlemleyebilir. Bu yerler en çok olumlu eleştiri aldı. Çocuklar, olağandışı hayvanları çok yakından görebildiklerinden, hatta beslemesinden çok memnundurlar.

Yetişkinler için Yalta

konumlar ve turistik yerlerYürümek için harika bir yerYalta şehrinin setini birkaç kilometre uzadı. Palmiye ağaçlarının altında yürürken, turistler deniz, yat ve kar-beyaz motor gemilerine hayran olabilirler. Kıyıda bulunan çok sayıda kafe ve restoranda lezzetli öğle ve müzik keyfi yapabilirsiniz. Üstün Kırım'da tatil: eğlence, deniz, güneş, dağlar ve temiz hava - kirli metropolün her sakininin rüyası.

Yevpatoriia

Kırım'da dinlenmek

Kıyıda çocukların rekreasyon için geleneksel bir yerKırım, Evpatoria şehridir. Su için uygun bir iniş ile geniş güneşli plajlar, çocuklar için idealdir. Şehirde çok sayıda sanatoryum ve yatılı ev bulunmaktadır. Çocuklarla eğlenebileceğiniz birçok yer var. Su parkı, yunus akvaryumu, sinemaya gidebilir veya çeşitli cazibe merkezlerine gidebilirsiniz. Kırım'da eğlence, özellikle Evpatoria'da, her turisti karşılayabilir. Bu şehrin ana özelliği.

Saki ve çevresi kentinde rekreasyon özellikleri

Saki küçük bir beldediriki gölün kıyısında bulunan bir kasaba (Saki ve Mikhailovsky). Hem yetişkinlerin hem de çocukların yapabileceği sağlığı geliştirmek için çamur banyoları ile ünlüdür. Tarkhankut köyünde yaşayan çocuklar ve ebeveynleri için aktif eğlence tutkunları, su sporları ve dağcılık ile temsil edilmektedir. Kırım'daki çocuklar için eğlence, deneyimli eğitmenler tarafından organize edilmektedir.

Nikolaevka köyünde turistlerin hizmetlerinemükemmel çakıl taşlı plajlar ve sayısız sanatoryum mevcuttur. Bunlardan en popüler yatılı evler "Güney" ve "Radyan" dır. Kırım'ın güneyinde, plajları ile ünlü Miskhor ve Nikita, birkaç nispeten fakir yerler vardır. Çocuklarla da gezilebilirler.

Misafirperver Alushta

Kırım'da ne eğlenceli
Çocuklarla rahatlamak için çekici bir yerAlushta. Çok sayıda su sporları ile mükemmel plajlar, kayıtsız hiçbir çocuk bırakmayacak. Buna ek olarak, çocuğun meşhur karikatürlerin kahramanları ile bir toplantı için beklediği "Alushta" sanatoryumda "Multipark", çocukları ilgilendirir. Sahile uzak olmayan golf sahaları vardır.

Ünlü yunus akvaryumlarında "Nemo" ve "Suluboya"Ziyaretçilerin ilgisine son derece dinamik ve alışılmadık renkli sunumlar sunulmaktadır. Çocuklar için en büyük eğlenceli kurum su parkı "Almond Grove". Onlar için birkaç yüzme havuzu ve çok sayıda su kaydırağı açıktır. Alushta Akvaryumu'nu ziyaret ederek deniz yaşamı dünyasını tanıyabilirsiniz.

Herhangi bir çocuk, gizemli "Hellwell" adı altında eğlence merkezine bir yolculuğa çıkacaktır. Birçok korku hikayesi ve korku hikayeleri aslında hiç de korkunç değildir.

Harika parkta "Kırım'da minyatür" çocuklarDalgaların üzerinde teknelerde yüzmeye ve atlara binme şansına sahip olacaksınız. Genel olarak, Alushta Kırım yarımadasındaki herhangi bir yaştaki turistler için dikkatle düşünülmüş bir eğlence endüstrisinin bir örneğidir. Burada turistik yerler ve eğlenceler özeldir.

Sevastopol'deki Çocuklar

Kırım çocuk eğlence

Sevastopol kahraman şehir manzaraları,Çocuklarla gezilebilecek olan yazlık su parkı "Zurbagan". Zafer Parkı'nın yanında yer almaktadır. Konuklar için bir düzineden fazla su kaydırağı, yüzme havuzu, bir çeşme vardır. Bu su parkını küçük çocuklarla bile gezebilirsiniz. Kırım'ın küçük misafirlerine çok dostça. Çocuk eğlenceleri - dolphinarium - ayrıca Sivastopol'da. Şehrin kalbinde yer almaktadır. Buradaki küçük ziyaretçiler, yunuslar ve eğitimli kürk foklarının performanslarını izleyerek büyük miktarda olumlu duygular elde edebilirler. Yaz aylarında çalışır ve birçok ziyaretçi için günlük kapı açar.

Için tavsiye edilebilir başka bir yerEbeveynleri çocuklarla ziyaret etmek, oyun kulübü "Belbek" dir. Konaklama süresince çocuklar profesyonel animatörler tarafından eğlenilecek. Çocuklar eğlenirken, ebeveynleri biraz dinlenebilirler.

Feodosia'da çocuk tatili

Feodosia şehri haklı olarak kabul edilebilir.Kırım'ın dinlenme köşeleri için en cazip. Zengin tarihi, şık manzaraları ile ünlüdür. Turistler için cazip kılan bu yerin kendine has özelliği eşsiz bir iyileştirici iklimdir. Feodosia'ya gelince, tatilciler rahat bir otelde veya pansiyonda kalabilirler.

Theodosius

Tam olarak dinlenmek ve ulaşmak içinmaksimum sağlık iyileştirici etkisi, farklı dinlenme türlerini birleştirmek için gereklidir. Bu bağlamda, Theodosius da birçok fırsat sunuyor. Feodosia kentindeki Kırım'da eğlence de misafirlerini memnun edecek. Çocuklarla birlikte ziyaret etmek için Luna Park'ı tavsiye edebilirsiniz. Çocuklar için sahil kenarında birçok farklı ilgi çekici yer var. Her çocuk burada kendileri için ilginç bir ders bulabilir. Çok sayıda lokomotif, salıncaklar, atlı karıncalar, atlar - tüm bu ihtişam, hiçbir çocuğa kayıtsız kalmayacaktır.

eserlerin kıyısında, plajın karşısında, teken ünlü Kırım dolphinaryumları. Ziyaretçiler, deniz sakinlerinin (yunuslar ve kürk fokları) eşsiz dinamik büyüleyici performanslarının tüm çağlayanı tarafından beklenmektedir. Ayrıca, yunus akvaryumunun tuhaflığı, çocuklar için serebral palsi ve nörolojik hastalıklardan muzdarip çocukların rehabilitasyonunda inanılmaz bir etkiye sahip olan yunus terapisi seanslarıdır.

En ünlü Kırım köyü Koktebel'deFeodosia'ya gelen her turisti mutlaka ziyaret etmesi gereken bir başka ünlü modern su parkı işletiyor. Su kaydırağı (yetişkin ve çocuk ikisi), çok sayıda yüzme havuzları, jakuzi - bu su parkı vardır ne tamamlanmamış bir listedir. Bir roller coaster ile kayak yaptıktan sonra tatilciler, birçok güneş şezlong üzerinde oturan güney güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Küçük bir makale çerçevesinde, çocuklarla rekreasyon için cazip olan tüm turistik mekanları tam olarak tanımlamak mümkün değildir.

Yarımadanın üzerinde görülmeye değer daha çok yer var. Kırım'da her yıl eğlence daha heyecan verici hale geliyor.

Çocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirmeÇocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirme

Related news

 • Vücut tipine göre ideal spor hangisidir
 • Kemer Country Köpek ve Pony Festivali
 • Tarçınlı Buzdolabı Kurabiyesi

 • Çocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirme 31

  Çocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirme


  Çocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirme 83

  Çocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirme 80

  Çocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirme 95

  Çocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirme 33

  Çocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirme 35

  Çocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirme 26

  Çocuklar ve yetişkinler için Kırımda eğlence: açıklama ve değerlendirme 35