Çocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifingÇocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifing


Çocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifing 37 05.02.2019, 13:39

Çocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifing

Bir çocuğun bakterilerden, enfeksiyonlardan, diğerlerinden nasıl korunacağıZayıflamış bağışıklığını güçlendirmek için mi? Modern ebeveynleri heyecanlandırmanın asıl meselesidir. Pediatristlerin bugün neden ekinezya önermelerini düşünelim. Ekinezya çocuklara zararlı mı? Yoksa endişeli, korkmuş ebeveynler arasında gezinen bir efsane midir?

Çocuğun vücudu çok kırılgan, daha önce çaresizbakteriler, enfeksiyonlar. Eğer çocuk büyük bir grup (anaokulu, okul) daima göz önüne aldığımızda çocukların hep hasta yüzden, bu açıktır.

Özellikle bugün için tıpİstatistik (çocuk doktorları) bip sesi. Birkaç sağlık grubu vardır: bir çocuk doktoru pratik olarak sağlıklı çocuklar, diğerinde küçük komplikasyonları olan çocuklar ve bir risk grubu vardır. Bu nedenle, son yıllardaki tüm çocuklar bu gruplara ayrıldıktan sonra, sağlıklı bir çocuk olmadığı ortaya çıktı. Her çocuğun bazı sağlık sorunları vardır.

Bu durumda genç neslin korunmaya ihtiyacı olduğu ortaya çıkıyor, ancak onları altın bir kafese koyamazsınız. Bu nedenle, tüm çabalar bağışıklığın korunmasına yönelik olmalıdır.

Bazı anneler, reklamları izledikten sonra,yoğurtlar al. Ve doğru. Çocuğun yiyeceği çeşitlilik göstermelidir. Orada özel sağlık sorunları, çocuk hastanede tedavi üzerinde her 3-5 ayda bir gitmezse Ve bir şey ona bağışıklığı güçlendirmek için doğru miktarda vitamin ve ek kaynaklar alır.

Ancak diğer durumlarda, doktorlar ilk şeyEbeveynlerin çocuğa ekinezya verdikleri şiddetle önerilir. Modern anne-baba körü körüne doktor tavsiyesine uymayı bıraktı (bazen doğru), bu yüzden kendimiz için bir çözüm bulacağız: Ekinezya çocuklar için, nasıl ve ne zaman uygulanması için yararlıdır.

Ekinezya, çocuklar için kullanın

Çoğu zaman, çocuklar soğuk algınlığına yatkındır: ARI, akut solunum yolu enfeksiyonları, grip. Ekinezya'nın alımı vücudun bu ve diğer birçok viral, bulaşıcı hastalığa karşı direncini artıracaktır. Bağışıklık güçlendirmek. Kronik hastalıklar, enflamatuar süreçler, otoimmün, ürolojik hastalıklar ile mücadele etmeyi sağlar. Terapötik yöntemler (radyasyon, antibakteriyel) kullanarak vücut üzerinde güçlü bir saldırı sonrası, rehabilitasyon döneminde vücudu destekleyecektir. yani Echinacea'nın etkisi restoratif olarak adlandırılabilir. Ve çoğu durumda yardımcı olur. Sinir sisteminin çalışmasını ve dış kullanım için bile (uzun iyileşme yaralarıyla). Ek olarak, Ekinezya, vitaminler açısından zengin, örneğin kuşburnuyla (broth) birlikte, vücudu gerekli yararlı vitaminlerle zenginleştirir. Sadece çocuklar durumunda nasıl uygulanacağı sorusu kalır.

Çocuklar için Ekinezya: ebeveynler için talimat

Ekinezya farklı formlarda üretilir, ayrıca çocuklar için de özeldir: müstahzarlarda, granüllerde, kurutulmuş halde, tentürde.

Alkol üzerinde Echinacea Tentesi, bu yüzden uygunsadece büyük çocuklara (12 yaşından itibaren) ve daha sonra seyreltilmiş formda, 1 ila 3 oranlarında (tentenin bir kısmı ve üç kısım su). Zamanla, çocuk birkaç damla seyreltilmiş tentür içebilir. Al, yemeklerden önce günde 3 kez olmalıdır. 1, 2 hafta boyunca tentür içmek için vücudu güçlendirmek. Belirli bir hastalığın tedavisi için yardımcı olmak amacıyla - 3-8 hafta (doktor diyor!). Yan etkiler minimaldir - sadece alerjik bir reaksiyon ve bu nadirdir! Esas olan, dozajı korumak ve dersin maksimum süresini aşmamaktır.

4 yaşından küçük çocuklar için ekinezya güvenli bir şekilde sığartablet - Immunal (modern bir hazırlık). Talimatlara göre bir kurs ve çocuk birkaç ay boyunca hasta olmayacaktır. Ve eğer zaten hastaysa, daha erken iyileşir. İmmün solüsyon 1 yaşından küçük çocuklara verilebilir: günde en fazla 3 kez 20 damla.

En çokküçük çocuklar (yıl), çay yaprakları şeklinde ekinezya kullanın. Eczanede kurutulmuş çiçekler, yapraklar veya Echinacea kökleri satın alabilir ve paketin üzerindeki talimatlara göre demlenmiş olabilirsiniz.

Alerjik reaksiyon varsa (evet Echinacea)Çocuklar her zaman,) sığacak fiziksel aktivitenin yararları farkında olmak, sertleşme ve bağışıklık sistemini güçlendirmek vücudun (kuşburnu, ahududu, kızılcık, yaban mersini) içinde gücü tutması diğer doğal araçlar yoktur.

Çocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifingÇocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifing

Related news

 • Cevizli Beyaz Lahana Salatası Tarifi Videosu
 • Tavuk nasıl temizlenmeli
 • İrmikli Baklava Tarifi

 • Çocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifing 86

  Çocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifing


  Çocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifing 6

  Çocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifing 79

  Çocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifing 92

  Çocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifing 99

  Çocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifing 16

  Çocuklar İçin Ekinezisi: Ebeveynler için küçük bir brifing 87