Çocuğun gardırobunu yenilemenin en iyi yolu olarak yeni yürümeye başlayan çocuklar için örgü 59 18.01.2019, 06:37

Çocuğun gardırobunu yenilemenin en iyi yolu olarak yeni yürümeye başlayan çocuklar için örgü

Her açıdan en hoş biriiğne işi - çocuklar için örgü. Bu sadece eğlenceli ve kolay bir işlemdir - anne, bebeği için örgü sonraki yeni şey, büyük hassasiyet ile yapıyor: biz malzemenin aşkını oluşturmak için orijinal bir yoldur söyleyebiliriz. Çocuklar için Örgü - bu oluyor da bir fırsat asgari mali ve zaman maliyeti olan bir malzeme olarak şüphe edilemez özel yeni şeyler, bir sürü alır. Bebek alerji eğilimi gözlenmektedir durumlarda çok önemlidir ve henüz zamanımızda nadir değildir. Ayrıca, o kadar mağazada sevdiği şey boyutunda uygun olmayabilir ve kendini örgü kullanışlı pratikte imkansız olduğunu deneyimli olur.

En kolay yol bebekler için örmebluz ve külot gibi gardırop eşyaları. her zaman sırtüstü pozisyonda harcanan bebek ve örgü sırt veya karın kırıntıları itmek ciddi rahatsızlık yaratabilir, çünkü bir kural olarak, karmaşık desenler gerekli ve hatta istenmeyen değildir. Yaz giysileri için genellikle nakidami ile desen kullanılır - onlar bebeğin cildin nefes almasına izin veren dışbükey açıklık desenleri oluşturmak ve oldukça basit örmek. Çocuk kıyafetlerini örerken, pamukla karışmış pamuk ipliği veya hipoalerjenik nefes alabilir akrilik veya viskoz malzemeler tercih edilmelidir. değişikliği sevmez bu yüzden sosu doğru çocuk daha düşmanlık neden olmaz ve çocukların çoğu ve - Yün veya yün karışımı çocuk hayvan tüyüne alerjisi olmadığı durumlarda uygulanabilir ve tercih ipliğin yumuşak Düzgün türleri verilir. örme çocuk ürünlerinde Bağlantı Elemanları düz bir şey yapmak ya da çocuk tarafında veya omzuna, örneğin, en az zaman harcamak yere koyun deneyin gerekir.

Bebekler için biraz daha zor örgüunitard. Daha büyük bir boyuta sahipler ve daha karmaşık bir yapıya sahipler, ama az çok deneyimli bir zanaatkâr ve bir veya iki gün içinde onlarla başa çıkacaklar. Bebekler için bu tür giysiler, çoğu annenin görüşüne göre en pratik olanıdır, bu yüzden böyle şeyler, nasıl örgüleneceğini öğrenmek için buna değer. Geleneksel olarak, bu tür giysiler, omuzun üstünde ve külotun iç dikişinde aşağı doğru, benzer şekilde yerleştirilmiş, sadece bebeğiniz için hoş olmayan duygular yaratmayacak, aynı zamanda soyunmaya başvurmadan çocuk bezi değiştirmeye de izin verecektir.

Bebekler için sadece ilk defa örtüManzara çok basit görünüyor, ama aslında çok fazla incelik var. Örneğin, bir bebek için bir kapta, dikişlerin varlığı son derece istenmeyen bir durumdur - bebeğin başını ezecektir. Çocuğun henüz oturmadığı yaşta özellikle gerekli değildir. Ayrıca, kapağın ipliğinin ya çok ince ya da çok yumuşak olması gerekir - hepsi aynı nedenden dolayı. En hijyenik ve hava geçiren malzemelere tercih edilmelidir. Sık sık dışarı ipliğe yeterince zor, ama iyi yumuşak çeşitleri vardır, ancak bunlar çok daha pahalıdır ve hala aramak zorunda - Sorunun bir kısmı görünüşte mükemmel, pamuk daima grudnichkovyh kapaklar için uygun olmamasıdır.

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için örgü en pratikBu iğne işi bir tür. Kural olarak, her zaman çoraplara ihtiyaç duyulur ve bebeğin bacağı çok hızlı büyümez ve bir ve aynı boy çoraplar bir yıl veya daha fazla giyilebilir - başlangıçta biraz daha fazla bağlanabilirler.

Bebekler için örme sınırsız sağlarÇocuğunuzun gardırobunu akıllı ve sıradışı şeylerle genişletirken, kıyafet satın almak yeterli değil, bu da pahalı, bu yüzden tüm sorun doğru renk ve boyutu bulmaktır. Ayrıca örme, annemin doğum sonrası dönemde çok önemli olan iyi bir ruh hali ve duygusal dengeyi sürdürmesine yardımcı olur, çünkü çalışmasının sürekli ve hızlı sonuçlarının alınması, kendi kendine yeterli hissetmenin ideal bir yoludur ve çocukların işleri çok hızlı örülür.Related news

 • Göç Zamanı 4.Bölüm Fragmanı izle
 • Geleneksel bir İslami kadın eşarpını bağlamanın yolu
 • 2018 yılında Akdenizde 2 bin 275 göçmen hayatını kaybetti
 • Beyaz kediler albino mu

 • Çocuğun gardırobunu yenilemenin en iyi yolu olarak yeni yürümeye başlayan çocuklar için örgü 57

  Çocuğun gardırobunu yenilemenin en iyi yolu olarak yeni yürümeye başlayan çocuklar için örgü


  Çocuğun gardırobunu yenilemenin en iyi yolu olarak yeni yürümeye başlayan çocuklar için örgü 70

  Çocuğun gardırobunu yenilemenin en iyi yolu olarak yeni yürümeye başlayan çocuklar için örgü 75

  Çocuğun gardırobunu yenilemenin en iyi yolu olarak yeni yürümeye başlayan çocuklar için örgü 30

  Çocuğun gardırobunu yenilemenin en iyi yolu olarak yeni yürümeye başlayan çocuklar için örgü 7

  Çocuğun gardırobunu yenilemenin en iyi yolu olarak yeni yürümeye başlayan çocuklar için örgü 52

  Çocuğun gardırobunu yenilemenin en iyi yolu olarak yeni yürümeye başlayan çocuklar için örgü 17