Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar

Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar

25.04.2019

Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 17

Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar

Bir kez Tenerife adası bir şey olarak kabul edildiulaşılamaz, sadece zengin insanlar buraya gelmeyi göze alabilir. Ama bugün durum kökten değişti ve bu tatil nispeten mütevazı bir bütçeyle seyahat eden turistleri almaya hazır.

İspanya'nın bir parçası Tenerife adasıEkvatordan, neredeyse Afrika kıyılarından uzakta, uzak güneyde yer almaktadır. İklimini belirleyen şey budur. Bu Tenerife'de kışın da dahil olmak üzere yıl boyunca dinlenebilirsiniz.

Bu nedenle, yılın başında tatilden ayrılanlar,Pencerelerin dışındaki buzlar, üzülmemelisiniz: Kanarya takımadalarının en büyük adası gitmek için harika bir yerdir. Üstelik birçok kişi, Ocak ayında Tenerife'de, özellikle bu yönü seçmek için bolca artı bulunduğu için büyük bir dinlenmeye sahip olabileceğinize inanıyor. Ve bunlardan biri, yüksek mevkiye göre demokratik bir fiyattır.

Ocak ayında Tenerife'de

hava

Ocak ayında Tenerife'de daha az rahat değilyılın kalan ayları. Genel olarak, iklim bu adanın bir çeşit "çipi" olarak kabul edilir. Ve gerçekten öyle. Sıcak bir subtropikal kemer, adanın hava koşullarının her zaman rahat olmasını sağlar. Ancak, Ocak ayında Tenerife'de dinlenmek oldukça keyiflidir. Eğer buradaki yüksek mevsim biraz sıcak olsa da, diğer yakınlardaki tatil yerlerinde olduğu kadar yorucu olmasa da, burası Sahra Çölü'nün adada bir enlemde olmasına rağmen, yılın başında burası özellikle iyi. Görünüşe göre, Yeni Yıl tatillerini sıcaklıkta geçirmek isteyen Avrupalıların Ocak ayında Tenerife'ye gelmesinden sorumludur.

Sıcaklık koşulları

Genel olarak, Tenerife'nin kuzeyi açısından daha kaprislihava. Bu, doğudan esen ve çok sık misafir olan oldukça soğuk ticaret rüzgarlarıyla açıklanmaktadır. Doğru, gökyüzünün bulutlarla kaplı olduğu günler, kesinlikle bulutsuzdan daha az, ve bir ay boyunca şiddetli yağışlar - üç veya dört güne kadar.

Ocak ayında Tenerife'de tatil

Ocak ayında Tenerife'de bir tatil planlama,Bu adanın rahatlamasının o kadar karmaşık ve farklı olduğu gerçeğini hesaba katarsak, farklı yerlerinde hava çok farklı olabilir. Kuzeyde şiddetli yağış olduğunda, güneyde ılık ve rüzgârsız havalar yağışsız olarak devam edebilir. Örneğin ovada bulunan Puerto de la Cruz beldesi, batıdaki "kardeş" Guia-de-Ezor'dan daha serin.

Ocak ayında Tenerife'de ortalama sıcaklıktüm yıl boyunca minimum seviyesine ulaşır. Ancak, turistler bundan korkmuyorlar, çünkü 12 derecenin altında bu muhteşem adanın tarihinde düşmedi. Ortalama olarak Tenerife'deki hava, öğleden sonra yirmi iki, geceleri ise on beşe kadar ısınıyor. Ocak ayında adadaki yağmurlar, örneğin sonbaharın sonlarına veya Aralık ayına göre çok daha azdır, ancak nem genellikle yaz mevsiminden daha yüksektir.

Ocak ayında Tenerife turistlerin değerlendirmeleri

Sahil tatillerinde

Ocak ayında Tenerife'de güneşlenmek oldukça mümkün. Hava, özellikle de güneşin sıcak olmasına rağmen yanmadığı için buna katkıda bulunur, bu nedenle bu süre zarfında yanma riski en aza indirgenir. Ocak ayında Tenerife'de bir plaj tatili için en iyi yerler Los Cristianos, Las Americas ve Costa Adeje'dir. Burada, problemsiz, yüzerek okyanusta harika bir tatili "kapatabilirsiniz".

Bu aydaki su sıcaklığı hakkındaon dokuz derece. Ve bir ılık suda yüzme olabilirken, daha rahat bir ortamda yüzmek isteyenler için, adanın hemen hemen tüm oteller ısıtmalı yüzme havuzu sunmaktadır. Ancak, Ocak ayında Tenerife'de sörf yapan taraftarlar için, bu genişlik. İyi bir rüzgar sayesinde, birçoğu bu dönemde adaya geliyor.

Ocak ayında Tenerife'de sıcaklık

Turistler için ipuçları

Hava güzelse, o zaman mükemmel bir alternatifBu ay plaj dinlencesi, adanın birçok güzel yerine turlar düzenleyebilir. Örneğin, Milli Park'ı ziyaret edebilirsiniz. Özellikle tatilin rahatlatılmasından bu yana, dağların tırmanışı gibi yürüyüşler yapılıyor. Dahası, serin havalarda, sıcak yaz günlerinde bunu yapmak çok daha rahat. Kendinizi öncüleri hissedebilir, etrafta gezinebilir, yanardağı inceleyebilir, gözlemevini ziyaret edebilir ve eşsiz güzellikteki ay manzaralarına hayran olabilirsiniz.

Nereye gidebilirim

Tenerife'nin tüm eğlence mekanları çalışıyortüm yıl boyunca. İyi müzik severler, plaj tatillerini ve turistik mekanları ziyaret ederek ünlü DJ'leri içeren yerel gece kulüplerini bir araya getirebilirler. Alışverişkolikleri, alışverişe çıktıklarında ne alacaklarını her zaman bulurlar. Ocak ayında, özellikle Yılbaşı tatillerinde, birçok alışveriş merkezi satış gerçekleştirir, böylece iyi indirimlerle birçok alışveriş yapabilirsiniz. Kışın küçük çocuklarla Tenerife'ye gelen turistler, tüm yıl boyunca açık olan adanın hayvanat bahçelerini veya su parklarını ziyaret edeceklerdir.Ocak ayında Tenerife yorum

Kış rekreasyon özellikleri

Adanın kuzeyinde, buralardan geçen yağmurlar sayesinde,Bu dönemde yaprak dökmeyen bitkilerin hızlı çiçeklenmesi ile karakterizedir. Bu, Ocak ayında Tenerife'yi ziyaret edecek kadar şanslı olanların hatırladığı uzun bir zamandır. Turistlerin incelemeleri, tesisin tamamen "ebedi bahar adaları" takma ismine karşılık geldiğini göstermektedir. Uzun zamandır kışın ortasında gözlemledikleri subtropik renklerin ve renklerin isyanını hatırlıyorlar. Bu adanın güney kısmının bu açıdan biraz daha az zengin olduğu söylenmelidir, ancak bu sezon daha az yağışlıdır.

Ocak ayında Tenerife'de bir tatilin fiyatı özellikleİndirimli sevgilileri severim. Şu anda, seyahat şirketleri izinlerin maliyetini büyük ölçüde azaltmaya başlıyor. Yüksek sezonda benzer bir tur, Ocak ayında Tenerife'ye yapılacak bir geziden otuz beş veya kırk daha fazla paraya mal olacak.

Turistlerin incelemeleri

Kışın buraya gelip gelmemesi sorusu üzerineRusların ezici çoğunluğu olumlu yanıt veriyor. Ocak ayında adayı ziyaret edenler, nispeten soğuk suya aldırmıyorlardı. Ayrıca, birçok yüzdü. İncelemeler bakılırsa, hava ile şanslı olanlar, bolluk tane olan yerel konumlar, bir tur ile bir plaj tatili dönüşümlü. Sen doğal ortamlarında yunuslar ve küçük balinalar görmek için bir tekne turuna gitmek, Santa Cruz bir yürüyüşe, Icod de los Vinos ve antik redwood bkz "Loro Park" veya "orman Park" gidebilirsiniz. Birçok insan, Ocak ayında sadece Avrupalıların burada dinlendiğini beğendi.Ocak ayında Tenerife'deki hava durumu

Ada, özellikle uygun olan iki havalimanına sahiptir.Adaya çocuklarla gelenlere aktarma bakış açısı. Buna ek olarak, onların incelemelerde turist Tenerife hiçbir zehirli böcekler var diyebilir, bu nedenle güvenle yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Çoğu Ruslar istediklerini söylüyortatil dönün ve Aralık ayı sonlarında - Ocak başı. Ancak, yazın yıkanmak ve güneşlenmek için yaz mevsimine gelmenin daha iyi olduğuna inananlar da var.

Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar

Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar

Related news

 • Stanislav İvanov
 • Volga Nehri hangi yönde akıyor Büyük nehrin tanımı
 • Çıtır Çıtır Kızarmış Bulgur Köftesi Nasıl Yapılır
 • Makine sekiz, VAZ 2108
 • Beyaz-kırmızı bayrak: bu ülke hangisi

 • Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 98

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar


  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 3

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 91

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 84

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 59

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 5

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 33

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 95

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 93

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 97

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 6

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 4

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 54

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 3

  Ocak ayında tatil ve hava durumu Tenerife: fotoğraflar ve yorumlar 60