Nyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisiNyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisi


Nyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisi 75 13.02.2019, 07:57

Nyusha'nın büyümesi nedir? Şarkıcının biyografisi

Nyusha büyümesiNyusha Shurochkina, popüler şarkıcıdır, ismidudaklarını. 23 yaşındaki kız çok başarmıştı. Bütün ülke bilir, sokaklarda tanınır, şarkılar hem radyoda hem de TV'de duyulabilir. Uzun yıllar boyunca, şarkıcı bunun için çabaladı ve kendi başına çalıştı, bu nedenle Nyusha'nın kariyer büyümesi haklı çıktı.

1990'da ailenin yetenekli bir aktris doğdumüzisyenler. Babası Vladimir Shurochkin, bir zamanlar "Tender May" adlı müzik grubunun üyesiydi. Çocukluktan Anya sahneye çıkmıştı. Dans edip şarkı söylemekteydi. Kırılgan bedenine rağmen (Nyusha'nın yüksekliği sadece 161 cm, ağırlık yaklaşık 50 kilogramdır), şimdi kız profesyonel herhangi bir dansçıya şans verebilir. Ayrıca, yaratıcı yönergelere ek olarak, kız Taylandlı boks dalından etkilendi.

Anya'nın beş yaşında kaydedilen ilk şarkıyıl. Sonra annem onu ​​kostümün "Büyük ayı şarkısı" dediği stüdyoya götürdü. Belki de o zamandan beri Nyusha'nın kariyeri başlamıştır. Kız için müzik alanında profesyonel bir eğitim yok, ancak davet edilen solfej öğretmeni ile meşguldü. Kız piyanoyu çalabilir.

Nyusha ne kadar uzunŞarkıcının profesyonel yaratıcı büyümesi başladı11 yaşında. Sonra iki genç erkeğe sahip bir Grizzly grubu kurdu. Genç ekip kent konserlerinde performans gösterdi ve Rusya ve Almanya'da turnelere çıktı.

Dansa ek olarak, Anna İngilizce'den etkilendi. Üzerinde ilk şarkılar yazdı. Nyusha'nın 14 yaşındayken kariyer gelişimi yeni başlamıştı. O aralarında "Yıldız Fabrikası" idi, çeşitli televizyon projelerinde için seçmeler düzenlenen, ancak başarı "STS ışıklar Superstar" kazandıktan sonra ona geldi. Kız, yetenek ve cazibesiyle jüri ve TV izleyicilerini kazandı.

Küçük bir büyüme olan Nyusha Shurochkina, kızın canını sıkmadışov dünyasında başarılı bir şekilde çalışmaya başlarlar. Genç yaş ve müzik eğitimi eksikliği rağmen, kız izleyicisine ne verebileceğini biliyordu ve büyük bir aşamadan korkmadı. 2008'de genç sanatçılar "New Wave" yarışmasında sekizinci sırada yer aldı.

Nushi Shurochkina'nın büyümesi

Bir yıl sonra ilk filmi "Howling on the Moon" çıkarıldı,yakında gençler arasında şaşırtıcı popülerliğin tadını çıkarmaya başladı. Nyusha'nın şarkıları yürekten öğrendi ve genç kızlar tarafından icra edildi. Klipleri televizyonda aktif olarak döndürüldü. Nyusha, 2009'un gerçek bir "atılımı" haline geldi. "Yılın Şarkısı" ndan haberdar edildi ve aynı zamanda "Ez Tanrı" ödülünden bir ödül aldı. Bu yıl, Golden Gramophone ve Europe Plus Life da dahil olmak üzere tüm önemli konserlerde yer aldı. 2009, şarkı kariyerindeki kız için en önemli konulardan biriydi.

Şimdi kız aktif olarak çalışıyor, yeni kayıt yapıyorşarkılar ve turlar. Parça grafiklerinden yukarı çıkmaz, stili hayranlar tarafından kopyalanır. Onun yıllarında kız büyük başarı elde etti ve onunla gurur duyabilir.

Nyusha'daki büyüme, zaten anladık ama nasılkız mükemmel figürü destekliyor mu? Şarkıcı söylediklerine göre, parametreleri düzenli eğitim ve spor sayesinde idealdir. Kız daima hareket halindedir. Konserlerine katılanlar, şarkıcının dönüşünü görüp "giymek" için çalışıyorlar. Nyusha, aktif ve sağlıklı bir yaşam tarzı savunuyor, ancak yemekten hoşlanmadığını inkar etmiyor.

Nyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisiNyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisi

Related news

 • Pizza Tarifi
 • El Açması Patlıcanlı Börek Vs Yufkadan Tavuklu Börek
 • Kaşarlı Yumurta Tarifi Videosu
 • Dukan diyeti ile Etiketlenen Konular

 • Nyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisi 75

  Nyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisi


  Nyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisi 76

  Nyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisi 1

  Nyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisi 1

  Nyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisi 72

  Nyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisi 12

  Nyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisi 64

  Nyushanın büyümesi nedir Şarkıcının biyografisi 99